Autor Tema: Koncerti  (Posjeta: 37732 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #75 u: Veljača 09, 2018, 17:22:09 »
Prošli put mi je promaknuo veliki koncert u KSET-u, ovaj put bome neće.


Offline Cole™

Odg: Koncerti
« Odgovori #76 u: Veljača 09, 2018, 19:28:26 »
Prošli put mi je promaknuo veliki koncert u KSET-u, ovaj put bome neće.


Ja idem dan ranije :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DeS3InY

Odg: Koncerti
« Odgovori #77 u: Veljača 09, 2018, 19:38:59 »
Ja idem dan ranije :)
Ja isto :D

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #78 u: Veljača 09, 2018, 22:14:38 »
Aaa vi baš na punkeriju. Hehe Jbmu ja sam propustio kupit dvodnevne ulaznice jer obožavam sva razdoblja HP-a pa zašto ne, ali sad kad je skuplje odlučio sam samo na jedan otić. Budete rekli kak je bilo i šta su sve svirali shy1

Offline speedy56

Odg: Koncerti
« Odgovori #79 u: Veljača 12, 2018, 20:46:23 »
Možda i ja završim na HP  p1va, videl bum kak bum mogel složiti to

Offline blowfish

Odg: Koncerti
« Odgovori #80 u: Veljača 13, 2018, 08:50:57 »
Ja kupio za The National, a vjerojatno bum uzel i za InMusic  cry1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #81 u: Veljača 13, 2018, 11:10:45 »
Jel moguće za taj InMusic kupit pojedinačne karte ? Recimo hoću kupit kartu za QoTSA, a vidim moguće je kupit samo trodnevnu kartu, dok me ostali izvođači ne interesiraju previše.

Offline blowfish

Odg: Koncerti
« Odgovori #82 u: Veljača 13, 2018, 11:27:37 »
Možeš kupit za jedan dan. Baš za samo jedan koncert ne jer je to sve otvoreni prostor i hrpa koncerata istovremeno. Jednodnevne ulaznice uglavnom dođu u prodaju nešto kasnije, mjesec-dva prije festivala. No, moje iskustvo je da se ne isplate jer im je cijena dosta visoka, a nekad i ista kao za cijeli festival ako festivalsku uzmeš sad.

Inače InMusic je jebeno iskustvo, bez obzira kaj neke od bendova ne slušaš tolko pa ako imaš mogućnost, nećeš se razočarati  sm1jeh
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Alnor

Odg: Koncerti
« Odgovori #83 u: Veljača 14, 2018, 17:00:53 »
takodjer kupio za national, i za editorse, jedva cekaaammmmm
za inmusic je blagdanski paket spreman:))

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #84 u: Ožujak 02, 2018, 22:29:00 »
@DeS3InY, @Cole, očekujem neki report poslije koncerta. Šta se sviralo, kakva je bila atmosfera itd. p1va

Offline DeS3InY

Odg: Koncerti
« Odgovori #85 u: Ožujak 03, 2018, 00:53:37 »
Bilo je super, svirali su sve dobre stvari kaj su se dale svirat :D

bijah malo sa strane da nas pogaši ne ubiju al nisam niš fulao


Na stage su dolazili dok je u pozadini svirao Outro :D a ak se ne varam počeli su sa Dobro veče.
Prije bi naveo kaj nisu odsvirali, valjda su odradili 80% stvari sa prva 4 albuma xD

Imali su bis na kraju: rigoletto, buba švabe, pijan, marihuana i još neš; nemrem se sad sjetit.

Super večer sve u svemu, cca 3h su svirali

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #86 u: Ožujak 03, 2018, 01:29:03 »
 Omfg ako su sve ovo svirali onda  ave1 Utjeha kose, Tišina, Čelične zavjese... Aaaaaaa... sad si neću moć oprostit da sam ipak ovaj drugi koncert odabrao cry1

Hladno pivo Concert Setlist at Dom Sportova, Zagreb on March 2, 2018 | setlist.fm

Offline DeS3InY

Odg: Koncerti
« Odgovori #87 u: Ožujak 03, 2018, 12:16:26 »
Yep, to je to bilo :D

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #88 u: Ožujak 04, 2018, 01:01:20 »
Jebenoooo je bilo !!! Malo manje od 2 i pol sata svirke, energije je bilo na izvoz. Ko da nisu 10 godina svirali u Zagrebu pa ih je publika s ovakvim oduševljenjem primila. Setlista je bila bez većih iznenađenja, s tim da su u standardnom dijelu od jučerašnjih samo svirali Bački zagre, dok su se na bisu, kad je najviše potrebno, iskupili sa Ne volim te, Fur immer punk i Trening za umiranje. Poganja je bilo na svako imalo energičniju stvar i gotovo sam konstantno bio u pitu. Baš sam se oznojio ko pasčina da sam jedva majicu sa sebe skinuo doma. Najkomičniji dio je bio kad je Mile zaustavio Zokija na Fur immer punk, na dijelu kad treba krenut žestoko i rekao tipa "vidite vi ovog čovjeka koji prodaje pive u prvim redovima dok mi sviramo Fur immer punk, čovjek stvarno ima muda" , pa se potom gospodin uz ovacije pomjerio u stranu cer1njo

Eto, uglavnom, jako dobro je bilo ali svejedno mi ostaje žal da nisam uzeo dvodnevnu i išao i na jučerašnji koncert.

P.S. zaboravih, od gostiju bili Edo Maajka (po meni najveće iznenađenje) na Teško je ful, Josipa Lisac na Soundtracku i Šemso na Bački zagre shy1
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2018, 01:04:08 od Luckyluke »

Offline speedy56

Odg: Koncerti
« Odgovori #89 u: Ožujak 04, 2018, 20:34:08 »
Najkomičniji dio je bio kad je Mile zaustavio Zokija na Fur immer punk, na dijelu kad treba krenut žestoko i rekao tipa "vidite vi ovog čovjeka koji prodaje pive u prvim redovima dok mi sviramo Fur immer punk, čovjek stvarno ima muda" , pa se potom gospodin uz ovacije pomjerio u stranu cer1njo

Eto, uglavnom, jako dobro je bilo ali svejedno mi ostaje žal da nisam uzeo dvodnevnu i išao i na jučerašnji koncert.
Jeee videl sam ovo na YT danas  cer1njo cer1njo

Meni pak žal kaj nisam jučer isto išel, bil sam u petak. Vidio sam snimku s probe od jučer i od onda sam znal da bude top to bilo, kolko po snimkama s yt vidim, vrhusnki je bil i taj