Autor Tema: Komentari na listu odigranih igara  (Posjeta: 39936 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #60 u: Svibanj 02, 2015, 21:56:08 »
a jebaj ga sad, skratio jer mislio d anitko ne čita toliko  cer1njo cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Mzehn

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #61 u: Listopad 12, 2015, 14:59:26 »

UPDATE nakon sto godina.
Puno zanrovske raznolikosti ove godine.

Eador. Masters of the Broken World
Rogue Legacy
Teslagrad
Football Manager 2015
You Have to Win the Game
Dungeons of Dredmor
Holy Potaoes! A Weapon Shop?!
Adventure in the Tower of Flight
Submerged
Airscape: The Fall of Gravity
Celestian Tales: Old North
Borderlands 2 GOTY

U INFO kućice sam linkao recenzije koje sam pisao za određene igre, zadnjih 6 bi trebalo biti.



Offline Hrv4tin4

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #62 u: Studeni 23, 2015, 12:07:36 »
Računajući i PES2016 do sada ove godine 32 igre pređene, a još imam mjesec dana za podići ljestvicu na rekordnih 36 igara u jednoj godini!
Lista

Offline Praetorian

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #63 u: Studeni 23, 2015, 12:16:08 »
Svaka cast!

Za razliku od nas vecine s foruma ti i zavrsis igre. Svaka cast jos jednom!

Offline Hrv4tin4

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #64 u: Studeni 23, 2015, 12:19:06 »
Završim ih zato jer ih kupujem i glupo mi je ne "koristiti" ono što sam kupio jer sam u suprotnom bacio novac.
Prije dok sam bio mlađi nisam baš završavao igre. Krenem jednu, dođe druga - novija igra i krenem onda s njom a ovu staru zanemarima i itd.

Sad još imam nekoliko igara koje možda uspijem skucati do kraja godine. S Batman Arkham Knightom sam negdje na pola, Unity tek krećem, na pola sam s TTG Game of Thrones. Pa ćemo vidjeti koliko ću uspjeti uz posao i sve obveze.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #65 u: Studeni 23, 2015, 21:21:21 »
Hrvatina, sve 5 ali samo 55 za Dead Space  jaad

Ok, ukusi su različiti, meni je serijal genijalan ali mislim da igra objektivno zaslužuje barem 70. No svatko iam pravo na mišljenje pa makar bilo i loše  :P cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Hrv4tin4

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #66 u: Studeni 23, 2015, 21:23:39 »
Meni je to jedna od najgorih igara ikad. A volim i horor žanr. Priča mi je prepuna potencijala, a uopće nije iskorištena. Užasno jednoličan sustav brobe...
Dvojka je nešto bolja, no 3. sam morao izbrisati i odustati od nje...
Najgore potrošena lova ikad!

Offline blowfish

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #67 u: Studeni 23, 2015, 21:28:55 »
32 igre?! Ja sam prošao Batmana, Witchera 3 i GTA 5. Ajd, uglavnom igram igre poput Managera i Fife koje se ne mogu prijeći, ali 32 ih nisam prešao u zadnjih 5 godina :D
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #68 u: Studeni 23, 2015, 21:34:35 »
32?! DFQ?
Ja sam prešo: SOMA, Grand Theft Auto V, The Witcher 3, Life is Strange, Game of Thrones, Stasis, Technobabylon, The Book of Unwitten Tales 2, Armikrog i Wolfenstein: The Old Blood, Armikrog..
Uglavnom šta sam i krenuo te su još u planu do kraja godine Fallut 4, Batman: Arkham Knigh i Assassisn Creed: Syndicate te možda Unity...

Uz tri odlične open world igre, (The Withcer 3, GTA V i Fallout 4) nemoguće je više toga preći... Makar meni

Offline Hrv4tin4

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #69 u: Studeni 23, 2015, 21:35:37 »
32 igre?! Ja sam prošao Batmana, Witchera 3 i GTA 5. Ajd, uglavnom igram igre poput Managera i Fife koje se ne mogu prijeći, ali 32 ih nisam prešao u zadnjih 5 godina :D

A gle, znaš i sam da sam od PES-a i FIFA-e odustao radi online problema i varanja. I ja sam ih dosta igrao preko 450h sve zajedno za PES 2015,2016 i FIFA 15.
Imam si neko pravilo da kad instaliram igru da ju i prođem do kraja. Nije za sve igre isto pravilo. Na nekima ću pokušati riješiti sve moguće misije, a neke ću samo provesti kroz glavnu kampanju.
Al eto pokušavam skinuti rekord od 35 igara u jednoj godini.
MOžda i uspijem, imam još malo vremena...

32?! DFQ?

Ja sam prešo: SOMA, Grand Theft Auto V, The Witcher 3, Life is Strange, Game of Thrones, Stasis, Technobabylon, The Book of Unwitten Tales 2, Armikrog i Wolfenstein: The Old Blood, Armikrog..
Uglavnom šta sam i krenuo te su još u planu do kraja godine Fallut 4, Batman: Arkham Knigh i Assassisn Creed: Syndicate te možda Unity...

Uz tri odlične open world igre, (The Withcer 3, GTA V i Fallout 4) nemoguće je više toga preći... Makar meni

A gle, ja igram svaku večer kad moji zaspu 3h. Vikendom igram i popodne pa se i tu nakupi sati igranja.
Još je tu i godišnji kada mi žena radi, a mala je u vrtiću pa provedem s večernjim igranjem i po 8h za računalom...
Neke igre su manje i za njih mi treba doslovno tjedan dana, dok neke veče igram mjesecima.
Evo za zadnji AC: Black Flag mi je trebalo 23 dana.
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2015, 21:43:04 od Hrv4tin4 »

Offline blowfish

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #70 u: Studeni 23, 2015, 21:43:00 »
Ja sam danas ubacio Steam profil u neku aplikaciju i izračunalo mi je da nisam igrao oko 130 igara od 210. Jest da su većina od tih igara neki bandlovi ili jeftine igre, ali probode me u srcu kad skužim da sam igre poput Mad Maxa, Dying Lighta ili Lords of the Fallen igrao po par sati, a platio ih dosta novca. Inače, planiram sad početi sa Alan Wake, da vidimo jesi li bio u pravu  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Hrv4tin4

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #71 u: Studeni 23, 2015, 21:44:43 »
I ja planiram ponovvno preći Alan Wakea. Možda još i ove godine sredinom 12. mjeseca.
Mene osobno je Dying Light razočarao... Više mi se zgadila ta repetitivnost u igri, ali sam se natjerao da ju i završim s nekih 27h igranja.

Offline Hrv4tin4

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #72 u: Studeni 26, 2015, 08:15:17 »
Dodan Batman: Arkham Knight - klik

Mislim da igra ne može konkurirati u nikakvim nagradama za 2015. godinu nakon takvog fijaska s PC verzijom i još k tome jako predvidljivom pričom, jedan dio je već praktički viđen u

Offline Cole™

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #73 u: Prosinac 30, 2015, 20:01:49 »
Dodana i finalizirana lista za ovu godinu.
Malo sam redizajnirao listu, jer mi više ne paše onaj izgled na novi izgled foruma.
A i rula mi što mi dojam na ovaj način može biti dosta opširniji i detaljniji.

Lista odigranih igara 2015. - Cole

Prešao sam 15 igara ove godine i još barem desetak aktivno igrao preko desetak sati.
Dosta od tih igara nisu se našle na ovoj listi, jer igre nisam završio, a dojmovi nisu finalni.
Tako da dosta toga će biti u uvodu sljedeće godine odmah na listi.

Na listu sam dodao deset igara.
Jako sam nezadovoljan s ovom godinom upravo zbog toga, što sam igra puno igara u isto vrijeme, pa mi se to igranje istih dosta razvodnilo.
Od igara kojima je malo falilo da završe na popisu su: Assassin's Creed: Syndicate, Far Cry 4, MGS 5: Phantom Pain te Batman: Arkham Origins.
Sljedeću godinu ću pokušat što manje zaostataka imat, a igre koje su dodane na listu su...

Assassin's Creed: Unity
Battlefield 3
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Black Ops III
Dying Light
F1 2015
Hitman 2: Silent Assassin
Mafia II
Max Payne 3
Never Alone
NBA 2K16
Project CARS

Dobra godina po pitanju igara.
Najviše sam igrao NBA 2K16, oko 170 sati. Iznenađenje godine mi je Dying Light.
Najgora igra godine mi je Call of Duty: Black Ops III. I to bi bilo to.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #74 u: Siječanj 18, 2016, 13:36:56 »
Hoćemo otvorit temu za 2016.?
All work and no play makes Jack a dull boy.