Autor Tema: Forza Horizon - Custom Soundtrack  (Posjeta: 12162 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Forza Horizon - Custom Soundtrack
« u: Listopad 13, 2012, 21:58:20 »
Dakle ljudovi moji, valjda ste čuli kritike na račun amerikanizacije u igri i glazbe koja po mnogim ukusima je promašena.
Moj slučaj nije nimalo drukčiji i od vas tražim sljedeće. Postajte jedan video pjesme s YT-a koji bi po vašem mišljenju se trebao nać na ovoj listi. Nemojte mi pucat Mile Kitića, Jasmin Stavrosa, Severinu itd...
Volio bi da se na listi nađu stvari kakve se vrte u NFS Hot Pursuit 2010, F1 one intro stvari poput Chase Status, intro iz GT5 i slične stvari...
Dakle shvaćate na kakve pjesme ciljam. Želim Free Roamat u igri i imat odličan soundtrack...

npr.

Need For Speed Hot Pursuit Soundtracks: 30 Seconds to Mars - Egde of the Earth
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2012, 23:48:43 od Punisher »

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #2 u: Listopad 18, 2012, 00:14:45 »
<3  hug1

Tnxač.
Ostali? Ajde kolege.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #3 u: Listopad 23, 2012, 11:05:27 »
Neke od stvari s moje custom playliste za Hot Pursuit za natjeravanje s murjakima, sigurno buš nekaj našel kaj ti paše.  thumbs1

« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2012, 11:07:13 od ManTheRamparts »

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #4 u: Listopad 28, 2012, 21:28:52 »
Odlično samo punite ljudovi...

 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #5 u: Listopad 28, 2012, 22:54:30 »
Iako većinom vozim bez muzike, tu i tam si denem custom soundtrack da svira u pozadini. Istina - dosta ga smanjim da dobro čujem motor. Trenutno lista izgleda ovak, neke budem izbacil s vremenom, al većina mi paše za vožnju.  thumbs1

Klik na spoiler:

« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2012, 22:59:21 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #6 u: Listopad 30, 2012, 00:46:25 »
Svaka cast svemu navedenome, ali custom soundtrack za ovu igru nema smisla bez ove stvari:
 kuul

Steppenwolf - Born To Be Wild



Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #7 u: Listopad 30, 2012, 01:36:02 »
Sry ljudi za double, ali moram...
Jedna obavezna stvar za sve hardkorase i one koji se tako osjecaju. Dovoljno hrabre da odmah na pocetku iskljuce sve asistencije i tezinu stave na insane. Za one koji imaju prodoran i hladan pogled dok gledaju smrt u oci i frajerski jednom rukom bacaju kontre tijekom drifta po suprotnom traku, u kojem zaredaju x10 near miss combo. Za one koji su bad to the bone  kuul

Terminator 2 - Bad to the Bone


U sustini je koncept festivala jako dobar, ali prezentiran na krivi nacin. Pod gej parolom: "volim sve sto vole mladi" i forsiranje nekog modernog prekenjavanja. Sve se zapravo svodi na: women, whiskey, wheels and the road i zato je ovo trebala biti tema  cer1njo cer1njo

Midnight Riders - Midnight Ride

« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 01:38:50 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #8 u: Listopad 30, 2012, 12:28:40 »
E vidiš, probal sam s Motorhead - Ace of Spades i nije mi to to, ne paše mi u koncept igre - jednostavno mi krivo ispadne dok mi shuffle izbaci, a i čudno mi je dok sam recimo u nekom novom Lamboju i to svira. Još dok na eventima vidim one zastave i tak neka klasična stvar da svira - ne paše mi. Plus - na moju playlistu ne pašu te starije stvari zbog starinske produkcije, pa mi je onda li-la - nove stvari se glasnije čuju, te stare tiše i onda je to bućkuriš. Tak da sam odlučil izbaciti te klasične. Na Test Drive Unlimited su mi se super uklopile, bil mi je na soundtracku i Born to be Wild između ostalog, al sim mi jednostavno nejde, ne znam. Jedino bi si mogel složiti folder s takvom classic playlistom za free ride u nekoj klasičnoj ili muscle pili, al za utrkivanje i rješavanje eventi nije mi to to nažalost.

Polako updateam svoju playlistu, izbacil sam neke pjesme koje mi nisu pasale, dodal nove - dosta je raznoliko, al tak i oću - od electronice, grunge-a pa sve do post-hc-a i metala.

Ovak to zgleda sad pri meni (klik spoiler):


Al ajde - imam stvari koje su mi zamjenile te badass klasike na playlisti i koje mi puno bolje pašu u sam koncept. Npr. jučer mi je bilo odlično dok je bilo natjeravanje s Chevroletima i onda na shuffle je prvo došlo ovo:

Bison B.C. - Primal Emptiness of Outerspace


I onda još OVO:

Metallica - Fuel


Odma nabrijanost onako.  cer1njo

Imam još tih takvih badass stvari na playlisti kaj nabriju na garenje dvesta npr. ove dve (klik spoiler):


Offline Thergothon

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #9 u: Listopad 30, 2012, 15:23:10 »
Jos ti samo ova stvar fali  cer1njo cer1njo

Judas Priest- Freewheel Burning with lyrics

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #10 u: Listopad 30, 2012, 15:29:49 »
Najžešće kaj mi je pala na pamet! Al reko ne bum, preveć bi bilo.  cer1njo

Inače - Prodigy totalno paše.

The Prodigy - Girls


Al ipak su oni legende! I pevaju i ne zabušavaju!  cer1njo

Offline budainka16

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #11 u: Listopad 31, 2012, 12:50:50 »
Ajmo nešta malo lakše, ja dok vozim volim laganu muziku 8)

PNAU- baby (breakbot remix)


Feel So Close - Calvin Harris [OFFICIAL LYRICS] (Embedding disabled, limit reached)

OBAVEZNO

Mario Ochoa - The Fluteman (Embedding disabled, limit reached)

"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Luckyluke

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #12 u: Studeni 02, 2012, 20:27:07 »
Iggy pop-Lust for life-Lust for life (Embedding disabled, limit reached)

Idealno za roaming.  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #13 u: Studeni 02, 2012, 20:31:20 »
Najžešća stvar u celoj priči je da - 95% vremena vozim bez muzike.  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Forza Horizon - Custom Soundtrack
« Odgovori #14 u: Studeni 08, 2012, 11:08:30 »
Nisam razmišljao o sljedećoj stvari. Kak ću zvuk motora slušat na slušalicama, a custom soundtrack na kompu u pozadini.  cer1njo fpalm1 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB