Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Arrow

(1/4) > >>

Cole™:
Arrow



Pogledao prve dvije epizode ove fantastične serije i jedva čekam svaku iduću epizodu. Plot na trenutak dijeluje mehasto, ali smisao ubrzo ispliva na površinu.
Stephen Amell kao Arrow savršen, savršen, savršen. Sva ta akcija mi je fantastična, jedan od najboljih parkoura koje sam vidio ikada. Epizoda je u cijelosti puna akcije i dobre te zanimljive radnje. Rula mi ozbiljnost i kvaliteta prezentacije. Nekako jako podsjeća na Nolanov rad s Batmanom. Paul Blackthorne odličan i uvjerljiv. Fantastičan prvi dojam nakon samo dve pogledane epizode (toliko ih i ima zasada u tekućem programu).

Nemogu ne spomenut i dvije prejebob glumice Katie Cassidy nekima poznatu kao Amandu iz Takena te Willu Holland mlađu sestru Arrowa.

Arrow - Extended Trailer (The CW's Green Arrow TV Show)

Nikad nisam toliko bio nahypan na neku seriju kao na ovu, stoga svaka preporuka za seriju. IMDb ocjena također govori tome u prilog.
Baš mi je falila ovakva serija sa elementima stealtha i odlično izrežirane akcije.

doktor1:
Baš ću bacit izviđača na tu seriju.....

Ali ako ja počnem otvart Dextere, Sinove Anarhije, Hodajuće mrtvace, Igre prijestolja...... di će mi biti kraj..... ;D

Praetorian:
doktor1 samo ti otvori, pogotovo za Dextera shy1

doktor1:
Obožavam kada mi ljdui, POGOTOVO na ovom forumu napišu "doktor1" ti otvori slično, a ne...

"Slušaj ti jazavče od DOKTORA otvori temu i ne bla bla bla"  ;D

Šta nije bolje napisat "doktore" odlična igra, "doktore" odlična serija, a ne "doktor", odlična serija, "doktor1" odlična igra??

Zajebi formalnost, opusti se i uživaj.............. kava1 cer1njo kava1 p1va šofe1

Ili je možda problem u mom nicku  kava1 cer1njo za koji sam siguran da 95% ljudi nezna šta znači.....

Cole™:
Do_K(osić)_Tor(ri) 1 jer je doktor bio zauzet.  shy1 kava1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju