Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 14867 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Arrow
« Odgovori #15 u: Prosinac 26, 2017, 03:21:47 »
Morao bih se sjetiti ponovnim gledanjem serije odpočetka, ali ima snažan feeling, da je ova peta sezona najbolja sezona serije. Ako nije to, ima najbolje negativce, obrate i šokatne scene. Dodavanje slow mo scena je bilo odlično. Nemogu vjerovati kako finale serije! Prepreprejebeno je sve! Cijela sezona je drastično digla seriju tamo gdje zaslužuje biti. Nemogu vjerovat kako dobro osmišljeno finale su napravili. Sigurno najbolje finale u seriji. Isto tako, nemogu pojmiti kako je netko usred ove sezone prestao pratiti seriju!? Prometej je jedan od najboljih likova ikad koje sam vidio u ovakvim serijama. A Oliverov put kroz cijelu ovu sezonu su fantastično napravili. Fantastična gluma Stephena Amella u svim trenucima ne samo ove sezone nego i cijele serije. Par scena u zadnje dvije epizode mi je totalno oduševilo i bio sam prikovan centimetrima od ekrana! Bilo je teško nadmašiti prve dvije, tri sezone; s četvrtom su otišli dva koraka nazad čak iako je negativac Dark bio vrhunski; ali ovo s petom sezonom je prejeben povratak. Koliko god mi je Flash bio drag i fantastičan spin-off, Arrow je Arrow - zelena ljubav. <3 Makar sam zadnjih par sekundi zadnje epizode sezone tolko razjeban, da sam morao odmah skinut prvu epizodu šeste sezone, iako sam si rekao da ću gledat tek kad izađe cijela sezona!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB