Autor Tema: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)  (Posjeta: 21127 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #15 u: Prosinac 17, 2018, 18:18:50 »
Najbolji sim racing ikad. thumbs1

Offline blowfish

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #16 u: Lipanj 27, 2019, 09:55:49 »
Crash Team Racing Nitro-Fueled

Developer   Beenox
Publisher   Activision
Platforms Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox One
Release   June 21, 2019


Ozbiljno nitko ne igra ovo?

Ja peglam od petka i igra je žešća droga. Sve originalne mehanike vožnje, a fenomenalno se drži i pravi je dokaz da ti ne treba ni fensi grafika ni milijunska produkcija da bi igra bila zabavna. Još jedna, pa još jedna, pa još jedna i odjednom je 3 ujutro.
Ako je netko za multi, zovite  šofe1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #17 u: Lipanj 27, 2019, 10:24:19 »
Sve 5, al ima bugova. I hard težina je teži rubberbanding, skroz nebalansirano. Na classic sam 100% s 5 platinum relica, ne da mi se trenutno rešavati za 101%, ili 102, kak je već bilo.
« Zadnja izmjena: Lipanj 27, 2019, 10:27:14 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #18 u: Lipanj 27, 2019, 16:54:20 »
Neki od bugova na koje sam naišel:

- power up nestane kod aktivacije
- uka uka/aku aku power up dok dodirneš nekog ne radi ništ (isto mi se desilo da me neko pokupi s njim, meni ništ)
- jedan put sam propal na stazi nakon skoka ko da sam fulal stazu
- navedeni problemi s hard težinom - nisam probal u free play, ali u adventure modeu AI je prenabrijan, doslovno su brzi ko da imaju celo vreme uka uka power up, nema šanse pobjediti baš i da savršeno driftaš, odma na samom startu se vidi da 'vara' AI - imaš savršeni start, oni te prestižu bez beda

Osim tih stvari čini mi se da je flow samih staza malo lošiji nego na originalu, ko da ima više mjesta za zapeti. Isto, prvo čim sam pokrenul drift mi je djeloval 'off', ko da je neprecizniji nego na originalu, al vjerujem da sam tu u krivu jer nisam dugo igral CTR, sigurno par godina, nakon dobrih, konstantnih 15 godina od izlaska igre igranja s Therom u split screenu. cer1njo

Al priviknul sam se - ne znam, možda je i drugačije malo, jer CTR mi je ko vožnja bicikla.

Online sam igral public kojih 5-6 utrka, dobro je, al ono - nema Cup utrkivanja, samo Race, tak da bleh. Ne znam kak je privatni lobby, al ovo je zasad razočaranje.

Generalno je igra super, samo da te bugove popeglaju i malo opcije da dodaju. Istina - nisu česti, ali se znaju desiti.

Sad glede starosti igre i kvalitete gameplaya - nedavno sam s Therom imal raspravu na tu temu kak se općenito arkadne igre nakon ohoho godina drže super, a ovo kaj više cilja na neku realnost/simulaciju, to vreme poždere jednostavno. Više - manje, ako je neka arkadna igra bila super prije 20 godina, gameplay je ziher i dan danas prva liga, kaj upravo CTR najbolje potvrđuje.

Mario Kart 8 je bil kralj sad neko vreme, ali nema šanse kre osvježenog CTR-a. thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #19 u: Srpanj 14, 2019, 11:43:21 »
Pala je jučer platina, jedna od onih na koju čovjek istinski može biti ponosan jer je HC i traži čisti skill.



Tek dok se napada vrijeme od Nitrous Oxide-a u time trialu na svim stazama se vidi tko zna, a tko samo misli da zna.  ;D
Baš je potrebno usavršiti sve mehanike koje u igri postoje, a mnogi ih nisu niti svjesni iako su CTR veterani. Trenutno igram online i baš se rijetko tko nađe da mi može parirati, svako malo stignu uvredljive poruke.  cer1njo
« Zadnja izmjena: Srpanj 14, 2019, 11:53:19 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #20 u: Srpanj 17, 2019, 00:15:26 »
Čestitke buraz
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #21 u: Kolovoz 11, 2019, 15:25:28 »
Malo TT vježbanja, da vidite kak se CTR zapravo treba voziti...  :P

Crash Team Racing - YouTube

Offline Cole™

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #22 u: Kolovoz 12, 2019, 15:40:15 »
 thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB