Autor Tema: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)  (Posjeta: 21132 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« u: Prosinac 16, 2011, 14:34:59 »
Da probijem led u ovom podforumu, pošto je iznenađujuće prazan...

Sad već legendarna/klasik karting igra Naughty Dog-a izašla je davne 1999. godine kao PlayStation ekskluziva.
U igru su smješteni svi poznati likovi iz Crash Bandicoot serijala, a količinu zabave koju je igra nudila teško je dočarati.


(The video's owner prevents external embedding)

Igrali, igrali, uživali?
Rasprave...
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2018, 16:20:44 od Thergothon »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Luckyluke

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #1 u: Prosinac 16, 2011, 14:52:25 »
Jedna od meni najdražih igara za PSX uz GT2 i Tekken 3. Toliko dobra u toj mjeri da sam ga ljetos prešao na emulatoru da se sjetim "starih dana".  thumb1

Offline Thergothon

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #2 u: Prosinac 16, 2011, 15:13:32 »
Svaka cast mario kartu i slicnim igrama ali CTR je za mene najbolja karting igra svih vremena!
Jos nekad na sivonji se kampanja zavrsila sa svim mogucim likovima na onih 101%, a kolko se tek vremena provelo u split-screenu tesko je izracunati. Vjerojatno jedina igra koju sam od '99 pokrenuo apsolutno svake godine. Mgs i CTR su bile prve igre koje sam skinul pod ps3 klasicima i jos uvijek se zna nabaciti poneki kup s kolegom Rampartsom  p1va Cista zabava i steta kaj nikad nije izasel pravi nastavak, da dodje neki update koji omogucava online igranje mislim da bi se igralo vise nego neki danasnji razvikani hitovi.
Dingodile (lijevo) najdrazi lik  :))

Offline ManTheRamparts

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #3 u: Prosinac 16, 2011, 16:13:06 »
Najbolja igra u svemiru, uz najbolju igru u svemiru - Bomberman Ultra.  ;D

Offline Lollik

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #4 u: Prosinac 17, 2011, 10:25:45 »
majstorska igra!

nema tog batmana,skyrima ili battlefilda koji pruza toliku kolicinu zabave u tako malom pakiranju. ave1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ZoNTrA

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #5 u: Prosinac 17, 2011, 10:28:55 »
Nisam imao PS1 pa ju nisa modigrao, šteta.
Ali sam igrao Crash Tag Team Racing na PS2. 8)

Offline Thergothon

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #6 u: Prosinac 17, 2011, 18:23:22 »
Taj CTR na PS2 je totalno smece jer na njemu nije radil ND.
Ako imas priliku odigraj prvi CTR, dosta jeftin je pod ps1 klasicima na store-u.

Offline petko23

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #7 u: Ožujak 02, 2012, 05:07:16 »
igra je remek djelo. igra san je uvik na jedinici. sad je iman na HDD-u ps3 i cesto igran s prijateljem ovu igru u split-screenu usprkos drugim igrama za ps3 koje posjedujem.

ne znan je li iko od vas uspija pobjedit duh oxidea na svim stazama? ja jesam. ne dobije se nista osim ponosa. i ako mislite da ste dobri-razmislite ponovo. postoje razne tehnike voznje poput saffi fire gdje je potrebno radit power-slideove 1-2 minute neprekidno. ako si dobro radia iz auspuha ce pocet izlazit bijeli dim i kart ce picit kada vozis priko turbo pada bez power-slideoveova.

http://m.youtube.com/watch?gl=US&hl=en&client=mv-google&v=iCs1S8PCByI

postoji cila enciklopedija tehnika voznji:

http://ctrgamers.foroactivo.com/t1122-professional-guide-of-crash-team-racing

Offline petko23

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #8 u: Ožujak 02, 2012, 05:20:11 »
ako zelite, mozete otkljucit penta penguina koji ima iste karakteristike ka svemirac oxide. ovaj lik se ne moze osvojit u igru vec samo unosenjem koda, a za europsku verziju igre on glasi: L1 and R1 (held), down, right, triangle, down, left, triangle, up (pressed)

NTSC verzija igre ima drugi kod. ali i razlika je u tome sta penta u NTSC verziji brz kao pura ili polar znaci nije nesto.

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080704075823AAM7n6o

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #9 u: Ožujak 26, 2012, 12:21:06 »
Prvo - petko, svaka čast na savjetima

A Montoya - svaka čast na temi. Čim sam vidio prvi post mislio sam kako ću napisati nešto što je vidim već Ther napisao - Svaka čast Mario Kartu, i iako će mnogi reći kako je on bio prvi, a CTR je kopija, to nema nikakve veze kada je ta "kopija" ispala 18 puta bolja od bilo kojeg Mario Karta  ave1

S time da MK nije loša igra, nego je CTR fantastična!

Također završio igru sve što se dalo završiti, a u split screenu proveo vjerojatno više nego u bilo kojoj drugoj igri na PS1 a vjerojatno i šire
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #10 u: Kolovoz 31, 2012, 21:42:35 »
Skida se epsx i naravno svi mogući crashavi za ps1 :D  ave1

Offline falcon83

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #11 u: Listopad 30, 2014, 21:51:08 »
Novi sam na forumu, nema komentara odavno na ovu temu, ja ću otvoriti i sjećam se da sam igrao mario Kard 64 i to mi je bila najbolja karting igra ali moj prijatelj koji je imao N64 je imao samo jedan game pad pa smo se takmičili u time trial modu, poslije sam nabavio Stari Playstation i odigrao sam preko 50 naslova na sivonji i Crash TR je vrhunska igra toliko zabavna da  si uvijek mogao ponovo igrati, danas igre nemaju dušu i ne mogu me zadržati na način koji je to pružao PS1 najjača ikad konzola.

Offline radici

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #12 u: Studeni 04, 2014, 22:43:44 »
da se nadovežem-najljepša pokvarena igra-koju sam igrao s frendima s onim nastavkom za 4 igrača i zamislite podjelu na tv od 37 cm ,na četri djela,pitanje je uvjek bilo-ko me zraketiral,ha.ha thumbs1 p1va

Offline Thergothon

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #13 u: Prosinac 17, 2018, 16:32:58 »
Da ne otvaram novu temu, samo sam u naslov dodao ime remastera/remake-a koji  izlazi 21.06.2019. godine za PS4, Xbox One i Nintendo Switch.
PC verzija još nije najavljena, ali ako je suditi prema Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, sigurno će doći uz eventualno malo kašnjenje.

Crash Team Racing Nitro-Fueled - Reveal Trailer | PS4 - YouTube


Novosti slobodno ovdje stavljajte i veselim se potencijalnom online druženju.  šofe1
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2018, 16:35:36 od Thergothon »

Offline c0bra123

Odg: Crash Team Racing (Nitro-Fueled)
« Odgovori #14 u: Prosinac 17, 2018, 17:56:48 »
Uf obožavao sam igru. Puno zabave mi je igra pružila.  hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.