Autor Tema: Destiny  (Posjeta: 9525 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #15 u: Travanj 24, 2014, 14:25:29 »
Destiny - Classes Trailer (Gameplay) - YouTube

Offline LukaM 110

Odg: Destiny
« Odgovori #16 u: Srpanj 17, 2014, 10:58:49 »
Imam tri koda za betu na ps4 pa ak neko želi nek se javi. sm1jeh

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #17 u: Srpanj 17, 2014, 11:03:00 »
Do kad traje beta?

Offline LukaM 110

Odg: Destiny
« Odgovori #18 u: Srpanj 17, 2014, 11:32:02 »
Mislim da je od danas 10 dana.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #19 u: Srpanj 19, 2014, 21:03:43 »
Solidna je igra. Vidi se na svakom koraku da su inspiraciju crpili iz svog HALO serijala.
Od dizajna vozila, neprijatelja itd. Samo uz lošiji AI i ubacivanje aim down the sight mogućnosti + izraženi RPG elementi.

U beti je 8. lvl lika plafon, a faktor zabave i zaraze je dosta visok kao i u svakoj igri s RPG elemntima koja se jako oslanja na loot tj. nabavljanje bolje opreme, iz čega proizlazi instantna želja da se isproba na jačim protivnicima. Kompetitivni MP dobro funkcionira i zasniva se također na HALO mehanici  štit + health. Mada mi je Story related/co-op dio puno zabavniji.

Za betu vam ne trebaju nikakvi kodovi, možete na PSN-u napraviti preorder iako imate NULA KN na računu i zatim skinuti betu. Nakon što beta završi samo poništite preorder, ili čak ne morate ni to pošto vam nemaju kaj skinuti s računa  :P

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #20 u: Srpanj 22, 2014, 19:01:47 »
@Montoya i Luka

Mogli bi malo javiti kakvi su dojmovi na Ps4  kadt1kažem

Offline Punisher

Odg: Destiny
« Odgovori #21 u: Srpanj 22, 2014, 19:15:34 »
Gledam streamove, svako tolko na twitchu, izgleda mi prezabavno igra.

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #22 u: Srpanj 22, 2014, 19:49:32 »
Ovo bu jedna jako precijenjena igra. Dobra je igra, al tak baš ne. Pohvalno je kaj je malo nekaj novo, drukčiji koncept i tak to. Nažalost, po nekim stvarima je debelo iza Haloja.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #23 u: Srpanj 22, 2014, 19:52:16 »
Zabavila me beta, ali ne baš tak da stvarno napravim preorder. Repetitivnost je jedan od većih problema.

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #24 u: Srpanj 22, 2014, 20:02:21 »
Daleko od toga, igra je u suštini jako dobra i ono kaj smo derali u co-opu je dosta zabavno, ali ima dosta problema koji se meni osobno ne sviđaju tipa MMO like generični questovi u story modu - probij se kroz hrpu neprijatelja i na kraju ubij mini bossa koj ti dropa glupi loot. AI je na granici tulavosti, al je ipak bolji od recimo topovskog mesa z COD-a i BF-a, mutavo napravljen izazov dok se poveća težina - očekival bi izazovniji AI, a ne kaj ti dene bossa koj se ne zna kretati i nafila mu healtha kaj ga imaš za napucavati kaj dobrih pol vure i koj gađa z jakim napadima na poziciju di se nalaziš i to je to. Ili ona lopta kaj se 'kreće' tj. teleportira na random lokacije. Onda su tu još boljke koje bi se trebale popraviti do izlaska igre - diskonektanja s servera koja mogu biti neugodna kak se meni desilo dok smo onog pauka napucavali i prije nek je opal me izbacilo s servera tak da ništ od xp-a i loota. cer1njo

Prema viđenom - igra za upecati na nekoj akciji. Očito je Bungie imal svoj vrhunac s Halojem i teško da budu to ponovili - ponovili budu po prodaji i tak to, jer je očito da bu igra hit, ali je ipak po pitanju kvalitete iza Haloja ohoho.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #25 u: Srpanj 22, 2014, 20:12:34 »
Nisam imal visoka očekivanja pa nisam razočaran, ali da, sve ovo kaj si spomenul stoji.

Isplatilo bi se nabaviti dok bude neka akcija ili putem share-a podijeliti troškove jer bez obzira na sve, co-op je dosta zabavan.

Offline ManTheRamparts

Odg: Destiny
« Odgovori #26 u: Srpanj 22, 2014, 20:14:54 »
Nisam ni ja razočaran jer je igra stvarno dobra za co-op (ako bi sam igral brzo bi dosadilo), ali ne preorder dobra. ;D

I ima nesretnu manu kaj se htel-ne htel povlači paralela s Halojem zbog developera.

Offline Thergothon

Odg: Destiny
« Odgovori #27 u: Srpanj 22, 2014, 20:17:16 »
Zato velim share podjela troškova i prekucati u co-opu ako bi se već jednog dana uzimalo, solo ili s random ekipom nema kruha.

Offline LukaM 110

Odg: Destiny
« Odgovori #28 u: Srpanj 22, 2014, 20:40:58 »
@Montoya i Luka

Mogli bi malo javiti kakvi su dojmovi na Ps4  kadt1kažem

Nisam baš još imal vremena previše igrat, al grafički je inpresivnija nego što sam mislil da bude.

Offline doktor1

Odg: Destiny
« Odgovori #29 u: Srpanj 22, 2014, 22:31:37 »
Šta je ovo Borderlands sa lošijom "pričom" i užasnim svijetom koji kopira HALO serijal na veliko?

Ili?

I zar oni stvarno sa P2P multiplayerom žele uspijeti!? Tko je tu lud...