Gran Turismo > Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 Photomode

<< < (2/136) > >>

KimiHR:
A evo i nekoliko mojih fotki koje sam okinuo još na samom početku igranja ove igre.Foto s Focusima je iz jedinog pravog Sesonal Eventa koji je imao restrikcije a samim tim i smisao.Fotografija ovjekovjećuje trenutak kada s mojim ST-om nakon nekoliko sati neuspješnih pokušaja , napokon uspjevam preteći RS-a . I svaki put kad pogledam ovu fotografiju prisjetim se koliko sam svog vremena , živaca i truda uložio u taj event i svaki put mi je žao što su takvi eventi s restrikcijama nestali iz igre.Također , pogled na tu fotografiju u meni izaziva i osječaj ponosa jer mislim da nema baš previše  igraća ove igre koji su to uspjeli (bez skida), a veliki plus je i što sam u tom eventu naućio tu stazu.Na kraju još jednom , velika velika šteta što SE nisu ostali takvi teški kao na početku , jer bi im se trajnost značajno produžila






DogZy:
Posebno dobra mi je druga po redu,s focusom WRC, kako je lik sa GTP-a rekao fotorealisticne aweCH

Evo mog doprinosa:


Slika je nastala u special eventu, grand touru u toscani.
Puno puta sam to ponavljao i trazio sekunde da stignem tu Scuderiju prija kraja.
I onda, kada sam ju stigao, odlucio sam taj prelzak zadrzati zauvijek. Jos je efektnija kad je lambo( ja ) iza jer onda vama koji gledate, slika ostavlja dojam neceg zivog i ne znate sto ce se dogoditi u sljedecem trenu. Koristio sam jedan efekt za potamnjenje pozadine.

Sad me slika podsjeca na neki cover TDU-a, gallardo i ford GT :D

Dooms_Day_Racer:

--- Citat: DogZy - Prosinac 19, 2011, 19:42:31 ---Evo mog doprinosa:


Slika je nastala u special eventu, grand touru u toscani.
Puno puta sam to ponavljao i trazio sekunde da stignem tu Scuderiju prija kraja.
I onda, kada sam ju stigao, odlucio sam taj prelzak zadrzati zauvijek. Jos je efektnija kad je lambo( ja ) iza jer onda vama koji gledate, slika ostavlja dojam neceg zivog i ne znate sto ce se dogoditi u sljedecem trenu. Koristio sam jedan efekt za potamnjenje pozadine.

Sad me slika podsjeca na neki cover TDU-a, gallardo i ford GT :D

--- Kraj citata ---

 aweCH thumbs1
trebo bi ja par slika okinut  :D

Cole™:
Super slika. ^^

DogZy:
Tnx ljudi.
Evo iste takve bez tog effecta:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju