Autor Tema: Anime  (Posjeta: 32606 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Anime
« u: Prosinac 30, 2012, 22:20:33 »


Vidim da nema teme, pa evo jedna univerzalna za jednu od najboljih japonskih izvoznih stvari.  cer1njo

Koji su vam najdraži, preporuke pucajte tu, ajmo op op op!!  cer1njo

Offline Wulf

Odg: Anime
« Odgovori #1 u: Prosinac 30, 2012, 22:37:01 »
evo ja prvi XD
ne gledam anime  cer1njo

gledo jesam neke, ali me odbija to što ima onak 236352 sezona i slično, ali mi je to inače fora. Frend me nagovara da počnem gledati Naruto, ali mi se neda... Gledo bi i ovaj "tvoj" hachiroku, ali sam vidio koliko toga ima i odusto sam  cer1njo :P
PRivlače me filmovi uglavnom u anime stilu.. npr da ima MGS anime to bi gledao čak jer nisam igrao niti jedan osim jedinice koju nisam odigro do kraja.
GLedo sam Ghost in the shell, FF: Advent Children, Transformers G1 S01 i ja mislim S02(ako se to smatra animeom) i mislim možda još neke ali neznam sad..
Možda se sjetim ako neko napiše još neke..
On a further note... inače mi je to jako fora, ono animacija i tako to, tj. taj stil. A japanski mi je zakon  kuul

EDIT: I gledo sam Wolfs Rain

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #2 u: Prosinac 30, 2012, 22:50:55 »
Ufff da bar Initial D ima 2832834183 sezona!  cer1njo

Ovih 70+ epizoda nikak nije dosta!  cer1njo

Ajde - Wangan Midnight je zaokružen i ima samo 26 epizoda, tak da ako ti se gleda nekaj kraće, a kvalitetno - preporuka. Great Teacher Onizuka ima 43 epizoda i urnebesan je anime, a ako nemaš živce za te tak kratke onda je tu npr. Golden Boy s svojih 6 fenomenalnih epizoda. GB je priča za sebe, to se treba videti da bi se verovalo.  cer1njo

Onizuku imam još kojih 10 epizoda za odgledati i do sad nije bilo niti jedne loše. thumbs1

Jučer sam krenul gledati Gintama - videl sam da si ekipa po netu brije na to, pogledal sam 5 epizoda i ok mi je, tj. s svakom epizodom mi je sve bolje, ok je humor. Samo kaj me malo plaši dok vidim da ima kak veliš 9999999 epizoda.  cer1njo



EDIT: za Wolfs Rain prvi put čujem.
« Zadnja izmjena: Prosinac 30, 2012, 22:54:09 od ManTheRamparts »

Offline Punisher

Odg: Anime
« Odgovori #3 u: Prosinac 30, 2012, 22:55:38 »
Aono, najdraži mi je One Piece, jer sam tard i obožavam te kretene.

Ali jedni od ovako nemaratonskih najdražih

Black Lagoon, Berserk, Gurren Lagann, NGE, Cowboy Bebopp, Steins;Gate, Samurai Champloo itd itd, gleda se to, al u zadnje vrijeme jako malo, trebao bi neke odgledati

Najdraži dugometražni  mi je Sword of the Stranger

A od klasika naravno GITS sve ikad u tom serijalu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #4 u: Prosinac 30, 2012, 22:58:30 »
Black Lagoon sam daaaaavno gledal, Cowboy Bebop sam isto davno počel gledati, ali onda me pustilo anime ludilo.  cer1njo

Al sad me opet primilo, pa imam u planu možda i CB opet skinuti. Berserk i Samurai Champloo su mi neki frendovi preporučili kao da su super.

Je gledal ko Elfen Lied??

Offline Punisher

Odg: Anime
« Odgovori #5 u: Prosinac 30, 2012, 23:20:47 »
Jesam ja, puno krvi i dijelova tijela, ali meni osobno overrated. Kao death note.

što se black lagoona tiče, pogledaj ovu najnoviju Robertas blood trail.

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #6 u: Prosinac 30, 2012, 23:22:40 »
Elfen Lied je smeće neviđeno. Dan danas se pitam zakaj sam svih 12 epizoda odgledal.  cer1njo

Black Lagoon mi je solidan bil, tak da bi ova preporuka mogla dojti na listu za odgledati nekad.  thumbs1

Offline Punisher

Odg: Anime
« Odgovori #7 u: Prosinac 30, 2012, 23:25:13 »
I meni je Elfen bio smetje hahahaha

Svi mi kao preporučuju ovo ono, ja pogledam i imam WTF izraz lica T_T

Isto i Code Geass mi je bio overrated.

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #8 u: Prosinac 30, 2012, 23:30:49 »
Taj Elfen Lied mi je onak 1/10.  cer1njo

Glupi su mi ti takvi pretenciozni vonabi majndfak animei kaj zapravo nabriju ekipu kao da je prava stvar zbog par stvari (tipa golotinja i nasilje), a priču zapravo niko ne razme jer to valjda jedino japanci moru razmeti kad imaju takav mentalni sklop.  cer1njo

Code Geass nisam gledal, al sam čul za to. Inače - isto su mi dosta glupi oni mecha spike animei (95% tih mi je doslovno govno), zadnje sam pokušal gledati Full Metal Panic!, tak brijem da se zove i bilo mi je katastrofa neprobavljivo.  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Anime
« Odgovori #9 u: Prosinac 30, 2012, 23:32:39 »
Ne znam ja jedino Gainaxove meche baš mogu podnjet jer su mi jebačke

E da sad si me sjetio, Full metal alchemist mi je super. :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #10 u: Prosinac 30, 2012, 23:34:21 »
Fullmetal Alchemist mi je bil super davno dok sam ga odgledal, onaj Brotherhood još nisam sredil. Ima ziher već 3-4 godine kak sam gledal FMA.

Offline Punisher

Odg: Anime
« Odgovori #11 u: Prosinac 30, 2012, 23:35:23 »
Brotherhood je valjda za koplje bolji od originalnog, jer ovaj potpuno prati mangu, svakako preporuka, fenomenalan.

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #12 u: Prosinac 30, 2012, 23:36:39 »
Dani su prekratki.  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Anime
« Odgovori #13 u: Prosinac 30, 2012, 23:37:30 »
Pričaj mi ahahahhahahah tolko toga bi gledao, a opet ne da mi se XDDD cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Anime
« Odgovori #14 u: Prosinac 30, 2012, 23:39:23 »
Sad se tu već sat vremena pokušavam naterati da odgledam bar još jednu Gintamu. Imam filing da bu kasnije genijalno, zasad mi je solidno. Al nikak da se nateram, tu gledam još neke survival horor igre kaj bi trebalo prekucati.  cer1njo