Autor Tema: Karting  (Posjeta: 34438 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #45 u: Rujan 23, 2013, 22:42:00 »
Sad ste me sjetili, frend mi je prošli put stavio svoju gopro kameru pa ima snimka mojih 10min, samo treba to uploadati na youtube. Zamolit ću ga, baš me zanima jeli dobro snimljeno ili je kamera snimala plafon ili moja stopala ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline karlo007

Odg: Karting
« Odgovori #46 u: Rujan 24, 2013, 18:29:27 »
Zicu?

Koliko vozis?

da zica(zica je strcna rijec inace je štanga) da mi kost raste uz nju ,nezz gdje da ono pogledam zaboravio sam

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #47 u: Rujan 24, 2013, 18:34:54 »
Probaj mail, trebao si dobiti mail od karting arene ako si vozio kod njih.

Ja sam na 33.1, moze se ispod 33 ali mi treba rutine. I para ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline karlo007

Odg: Karting
« Odgovori #48 u: Rujan 24, 2013, 19:44:11 »
36.645  mogu ja to puno bolje ovo sam se malo zezo ;D :P

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #49 u: Rujan 24, 2013, 19:47:56 »
I zaboravio si napisati da si to odvozio s polomljenom desnom nogom cer1njo

Neka, neka, mic po mic. Tako sam i ja, samo pogledaj po temi kako su mi padala vremena.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Karting
« Odgovori #50 u: Listopad 11, 2013, 15:56:14 »
Jel još uvjek besplatna vožnja(arena) za Rođendan?

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #51 u: Listopad 11, 2013, 15:57:08 »
Mislim da je, sve je ostalo isto. thumbs1

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Karting
« Odgovori #52 u: Listopad 11, 2013, 16:01:41 »
Super, hvala p1va

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #53 u: Listopad 13, 2013, 00:21:31 »
Bio večeras u KAZ-u i s prijateljem i očekivao sam da ću platiti 90kn za jednu vožnju. Kaže mi cura za pultom, ne trebaš ništa platiti jer imaš i više od 90 bodova na kartici. I tako super prošao, jer sam ionako bio kratak s lovom..

Danas su završili s radovima koji su trajali 2 dana i staza je bila otvorena od 18h. Malo ljudi, nikad manje zapravo, očekivati je bilo da će subotom biti sve krcato, kad ono možda 10 ljudi zajedno s curama i mehaničarem na stazi. Radovi su obuhvaćali stavljanje nove podloge za više prianjanja u zavojima, koje su prodali po facebooku i inim mrežama kako je bio remont cijele staze. Smola. Na tri mjesta su stavili novu podlogu, a ostalo je kao da voziš po ledu, što je rezultiralo značajno slabijim vremenima za svakog tko je bio na stazi danas.

Najbrži mi je krug bio 35.295, iako sam završio pri vrhu ljestvice, nisam bio zadovoljan jer se nisam uspio priviknuti na uvjete u toj jednoj vožnji. Prijatelj se nešto bolje snašao i odveo je 34.499 i završio u top 6 ili 7.

Tomo, kad budeš vozio, pazi na brzi desni nakon najveće ravnice, koči prije samog zavoja inače letiš u barijeru lijevo. Prije se moglo punim gasom proći taj zavoj, sad ga pimplaš po gasu i kontriraš. I dva uzastopna lijeva zavoja pred sam kraj kruga - oprezno s gasom jer je tamo sklisko u pm, otpusti ga u prvom lijevom i što bliže prođi barijeri lijevo.

Nisam zadovoljan sa stanjem na stazi, pitao sam mehaničara misle li cijelu stazu popraviti, rekli su da im je ovo proba i da je moguće da će nešto napraviti. Do endurancea 23. imaju još vremena... Valjda... hmm
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Karting
« Odgovori #54 u: Listopad 13, 2013, 08:39:11 »
Znači shebana staza i to baš kad ja idem vozit  ;D Bitno da izvučem živu glavu a vrijeme kakvo bude

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Karting
« Odgovori #55 u: Listopad 13, 2013, 12:38:27 »
I dva uzastopna lijeva zavoja pred sam kraj kruga - oprezno s gasom jer je tamo sklisko u pm, otpusti ga u prvom lijevom i što bliže prođi barijeri lijevo.


Uuu, ta dva su mi bila najdraža na cijeloj stazi, baš užitak punim gasom proletiti kroz njih skoro dodirujući "zid" sa unutrašnje strane
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Karting
« Odgovori #56 u: Listopad 13, 2013, 17:45:35 »
Preživio sam  ;D

4 nas je bilo i bilo je super, napravio sam najveći broj krugova iz grupe, dok su se neki po 2-3 puta okrenuli, ja nisam niti jednom što je dobro.
Problem je bio što je vozio klinac od 12-13godina tempom +45sec i svaki put kad sam ga prestizao za krug došlo je do dodira jer mijenja putanje nenormalno...
Osjećaj je  ave1

Staza je previše skliska i na svakom kočenju sam dolazio po boku, imao sam osjećaj da vozim motor a ne karting al sve u svemu super je bilo i nadam  se uskorom povratku i popravljanju vremena

Za prvi put na ovoj stazi vrijeme od 40.237 nije loše ako uzmem u obzir da sam u tom krugu dosta izgubio dok sam obilazio jednog koji se drito ispred mene izvrtio... Šteta što nisam uspio odvest ispod 40 al ja sam zadovoljan  šofe1

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #57 u: Listopad 13, 2013, 18:19:16 »
Prvi put, nisam znao :P

Bravo!

Kad sam prvi puta vozio, pojma nisam imao kakva je staza bila, nitko mi nije rekao kakva je bila, samo sam vozio, što bi značilo da ti nisam rekao kakva je, rekao da je super i da dobro drži ;D

Ali od ovakvog premaza ne može gore biti fpalm1

Da i s novim dijelovima staze si sporiji nego prije npr. tjedan dana kad je cijela staza bila bez novog premaza, to ne mogu vjerovati...
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2013, 18:21:13 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Karting
« Odgovori #58 u: Listopad 13, 2013, 19:54:05 »
Nisam ni ja gledao po YT kako izgleda staza jer me nije toliko zanimalo a nisam ni želio da ju naučim preko interneta...
Premaz je užas, svi su se žalili al štajetuje

Za tjedan-dva dok se staza vrati donekle u normalu idem ponovno probat spustit krug kolko ide

Offline DogZy

Odg: Karting
« Odgovori #59 u: Listopad 13, 2013, 20:29:47 »
Krivo sam se izrazio, novi sloj (onaj prije i nakon ciljne ravnine + jos dio u sredini kruga) je fantastican, gripa ima u izobilju i pravo je zadovoljstvo ulaziti kao manijak u zavoje, ali oni "stari" dijelovi staze su oni na koje sam se referirao.

Isao bih jos jednom prije endurancea, ali cini mi se da necu, ciljat cu tjedan duplih bodova da dobijem jos jednu "besplatnu" voznju sm1jeh

Definitivno bih mogao voziti niskih 34, mozda i ispod. Steta sto ti neke stvari sjednu u glavu tek nakon voznje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.