Off-topic > Gaming kutak

AVANTURE (point and click i ostale)

(1/26) > >>

Praetorian:





__________________________
Tema za diskusiju o omiljenim avanturama; modernim, klasičnim "point and click" te novim nadolazećim naslovima.


by doktor1

doktor1:
GameBoomers - PC adventure games news, forum, walkthroughs, reviews.

Još jedna, poznata i po svojim walkthrough djelovima....

Iako Adventure Gamers je daleko najkvalitetnija stranica sa najboljim recenzijama

A samo se klikne na ovaj dio Top Reviewed - AdventureGamers.com i biraš na četrdeset stranica koju odličnu avanturu ćeš zaigrat...

Praetorian:
Da sad baš gledam top reviewed na AdventureGamers i ugledam ovu igru Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge - Special Edition
To nisam igrao, ja sam igrao onaj Monkey Island u epizodama što je izlazio, pa ću morati i ovo onda odigrat.
Uglavnom ima puno igara na listi za igrat ;D

doktor1:
The Secret of Monkey Island: Special Edition

- to je prethodnik LeČukove osvete; te dvije avanture će jako brzo doći na naplatu....

Ja sam tako nabaso na Lost Horizon i djeluje mi odličan... .Neki Indiana Jones stil = može, prodano..

Odličan Main Menu..



A čim vidim ovo...nema se više šta za dodat...



A do toga sam došao tako da sam kliknuo na tvorca Secret Files serijala, (koji mi također djeluje odličan) - Animation Arts te automatski baci recenzije i ocjene njihovih naslova

P.S. - evo još jedna zanimljiva stranica koju zaboravih...

Adventure Classic Gaming - ACG - Adventure Games, Interactive Fiction Games - Reviews, Interviews, Features, Previews, Cheats, Galleries, Forums

Praetorian:
Ovaj Lost Horizon izgleda predobro ave1 Nekako me podsjeća na Indianu Jonesa. Mogla bi biti igra super, ima i dobru ocjenu.

Inače sad uživam u BM II, obožavam onaj gradić na početku igre, baš se super atmosferičan. A onaj tip Fuller, koji je to seronja...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju