Autor Tema: Problemi s internetom  (Posjeta: 7789 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Problemi s internetom
« u: Veljača 10, 2013, 12:49:01 »
Dakle, imam probleme s internetom.

Jutros upalih laptop i htjedoh posjetiti neke stranice kad ono, za svaku web stranicu (forum, youtube, etc.) treba otprilike dvije minute da se otvori. Tada sam isao resetirati router (sx763, Siemensov) no nije mu pomoglo. Kako imam max tv, isao sam pogledati radi li tv. Radi, i to posve normalno. Zatim sam isao napraviti master reset routera, sa straznje strane ima rupica koju sam stisnuo sa cackalicom i drzao 10 sekundi. Pricekao sam par minuta i otisao na net. Sve isto.
I da, na YT, kliknem neki video i nakon 2 minute se video pocne reproducirati. Ocekivao sam da ce video citati sto godina no video je isao normalno.

Sad, zna li netko od vas u cemu je problem? Sto mi je ciniti? Gdje je greska?


Je li to t comova greska ili je virus? Ili nesto trece?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #1 u: Veljača 10, 2013, 13:15:45 »
Nemoj smatrati da je ovo podhebavanje, ali ponekad je bolje ništa ne napraviti. Ja sam isto nedavno imao slučaj da internet sporo radi, ili uopće ne radi. I vidim da konekcija ok, signal odličan, ma sve uredu, ali ne može očitati ni jednu stranicu. I onda otišao spavati, probudim se i kao da ništa nije bilo.

Offline DogZy

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #2 u: Veljača 10, 2013, 13:26:56 »
Ma kakvo podhebavanje kadt1kažem

Shvacam sto si mislio, nadam se da je takav slucaj i kod mene. Samo, ne mogu vise spavati cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #3 u: Veljača 10, 2013, 13:34:12 »
Eto vraga, dobro si rekao iceman, radi normalno sve zasada kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #4 u: Veljača 10, 2013, 15:36:13 »
Ponekad je stvar u YT-u, najbolje ti je provjeriti brzinu i odmah znas dal je problem kod tebe (t-com) ili ne... Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test

Offline DogZy

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #5 u: Veljača 10, 2013, 15:42:02 »
Nije u YT problem (valjda) ako nitijednu stranicu nisam mogao otvoriti.
Speedtest sam uspio obaviti još dok sam imao problem (trebalo mi je skoro pola sata da otvori stranicu  :P) i rezultati su bili ovakvi:

ping: 10ms
Download speed: 4.24 Mbps
Upload speed: 0.51 Mbps

Normalni brojevi
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #6 u: Veljača 10, 2013, 15:45:10 »
Bitno da sad normalno radi   thumbs1

Offline DogZy

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #7 u: Studeni 29, 2013, 18:58:08 »
Teško da je do mene, ali zna mi se desiti jednom u tjedan-dva da mi se neće otvoriti ili forum ili stranica na CSR-u. Što je najbolje, svaku drugu stranicu (pa i one malo zahtjevnije od ovih foruma) bi mi se otvarale istog trenutka.

Konkretno, zadnji put mi se desilo danas, išao sam otvoriti zadnje odgovore i napiše mi nekakav unable error koji sam prvu put u živou vidio. Pa onda i preko mobitela kad idem mi traži nekakve potvrde (ne pitajte me kakve i što su) koje se u ove 2 godine od foruma nisu nikad desile.

Jel ima to veze do servera od HCL-a, gdje su uopće smješteni?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #8 u: Studeni 29, 2013, 19:01:32 »
Serveri, ništ drugo. Meni je isto malo prije error izbacilo.

Offline Punisher

Odg: Problemi s internetom
« Odgovori #9 u: Studeni 29, 2013, 19:06:19 »
Serveri su, uvijek će hcl tako bit kad imaju hrpu tih domena sa strane koje drže zajedno sa glavnom domenom i to na istom serveru, s tim da im hosting sigurno još glavnu domenu drži sa još nekim drugim domenama, tako da čim dođe do neke nestabilnosti sve pada.