Autor Tema: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje  (Posjeta: 77105 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #270 u: Veljača 22, 2013, 17:09:27 »
Ma sve se to zna, ali to je trebalo biti ono WOW i to je jedina igra s prezentacije koja me nije odusevila iako izgleda jako dobro. Moguce da je to zbog toga sto se ne razvija samo za ps4.

Offline Thergothon

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #271 u: Veljača 22, 2013, 17:16:42 »
Znam da su očekivanja strašno velika i često nerealna dok se predstavlja nova generacija, ali i ovo prikazano izgleda nenormalno dobro u usporedbi s open world igarama na konzolama trenutne generacije.

Offline LukaM 110

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #272 u: Veljača 22, 2013, 17:23:58 »
Znam da su očekivanja strašno velika i često nerealna dok se predstavlja nova generacija, ali i ovo prikazano izgleda nenormalno dobro u usporedbi s open world igarama na konzolama trenutne generacije.

To je sigurno i slazem se s tim. thumbs1

Offline Kole

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #273 u: Veljača 22, 2013, 18:16:53 »
Sigurno ću ga uzet. Polagano štedit pare  thumbs1

Offline DogZy

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #274 u: Veljača 22, 2013, 18:48:08 »
@Kole
Ja sam već počeo. 30 kuna od 3500?kuna=0.00857 ;D



Mda, vezano za ove prikazane igre i demoje. One su bili rađene za PS4 od 4GB rama, kažu developeri. Tako da nas čekaju još bolje grafike u beta izvedbama kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #275 u: Veljača 22, 2013, 18:50:38 »
Ja sam na 76 kn  cer1njo čekam rođendan i kladu da sjedne i onda prodaja ps3 i nekako će se skupit za ps4

Offline LukaM 110

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #276 u: Veljača 22, 2013, 18:54:05 »
Ja sparam vec jedno godinu dana (bez nekog specijalnog razloga, valjda volim novce brojat cer1njo) i sad sam na 4000kn dsmoker. Mislim nije da se hvalim, al ja sam osiguran.

Offline Kole

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #277 u: Veljača 22, 2013, 19:32:10 »
Dosta ću skupit od prakse pa bi do 6 mj trebao bit na jedno 200-2500 kn  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #278 u: Veljača 22, 2013, 20:08:22 »
Ja se slažem isto sa svime osim najboljom igrom - tu sam već rekao, mene je jednostavno očarao Deep Down. Sad kakva će koja igra ispasti, nemam pojma, govorimo o onom viđenom. A kad smo kod viđenog i bez tih predrasuda kakvo bi kaj moglo biti - Watchdogs mi je odmah poslije. Sad, ak ispadne jednostavan ili skriptiran ili nekaj, ne znam, vidjet ćemo, ali tkao i Driveclub može ispasti isto loš. A kad sam pak kod njega, ta igra je jedna od onih koja me se najmanje dojmila čisto jer imam dojam da je previše isforsiran u njoj isto taj socijalni dio i da će se na tome temeljit i fokusirat se na to više nego na vožnju. Osim grafike koja je lijepa, ništa drugo me nije impresioniralo. Pa zapravo ni grafika me nije impresionirala samo je dobra je rmi izgleda kao cars, ne vidim ništa bolje
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #279 u: Veljača 22, 2013, 21:42:58 »
Ja također uzimam odmah vjerovatno, opet idem sezonski radit pa to neće bit problem  thumbs1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #280 u: Veljača 22, 2013, 22:17:32 »
Ja idem u pljačku banke, ako se ko hoće pridružit javite se na PM cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #281 u: Veljača 22, 2013, 22:20:24 »
Ja idem u pljačku banke, ako se ko hoće pridružit javite se na PM cer1njo

Čuvam ti leđa...  cer1njo cer1njo

Metastaze - Krpa,Sava,Sava

Offline Kole

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #282 u: Veljača 22, 2013, 22:34:00 »
Ja idem u pljačku banke, ako se ko hoće pridružit javite se na PM cer1njo

Imaš moju podršku  cer1njo thumbs1

Offline budainka16

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #283 u: Veljača 22, 2013, 23:19:08 »
Count me in, para nikad dosta  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Jack-Darkman

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #284 u: Veljača 24, 2013, 01:07:07 »
Ja sparam vec jedno godinu dana (bez nekog specijalnog razloga, valjda volim novce brojat cer1njo) i sad sam na 4000kn dsmoker. Mislim nije da se hvalim, al ja sam osiguran.

Nastavi tim ritmom i imaš za volan  thumbs1