Autor Tema: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje  (Posjeta: 77135 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #285 u: Veljača 24, 2013, 09:01:17 »
Definitivno jer sam strasno skrt i ne volim trositi novce bezveze. Jedino je pitanje hoce li mi nesto drugo biti vise na listi prioriteta.

Offline ManTheRamparts

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #286 u: Veljača 24, 2013, 18:00:08 »
Ja se slažem isto sa svime osim najboljom igrom - tu sam već rekao, mene je jednostavno očarao Deep Down. Sad kakva će koja igra ispasti, nemam pojma, govorimo o onom viđenom. A kad smo kod viđenog i bez tih predrasuda kakvo bi kaj moglo biti - Watchdogs mi je odmah poslije. Sad, ak ispadne jednostavan ili skriptiran ili nekaj, ne znam, vidjet ćemo, ali tkao i Driveclub može ispasti isto loš. A kad sam pak kod njega, ta igra je jedna od onih koja me se najmanje dojmila čisto jer imam dojam da je previše isforsiran u njoj isto taj socijalni dio i da će se na tome temeljit i fokusirat se na to više nego na vožnju. Osim grafike koja je lijepa, ništa drugo me nije impresioniralo. Pa zapravo ni grafika me nije impresionirala samo je dobra je rmi izgleda kao cars, ne vidim ništa bolje

Najveće šanse da ispadne sranje ima Deep Down jer Capcom nije napravil poštenu igru jaaaako dugo, tak da sam rezerviran po tom pitanju. Zgleda odlično igra, al kak se igra to je pitanje. Watch Dogs me ne zanima (od kad sam pročital da se ne igra puno drukčije od Assassins Creeda znam da to nije za mene), za Drive Club su najveće šanse da odlično ispadne jer ekipa koja na njemu radi je zapravo impresivna (Evolution Studios - WRC, Motorstorm + dosta ekipe iz Bizzare Creationsa - PROJECT GOTHAM RACING aka najbolja arkadna vožnja). Killzone ne treba puno spominjati jer je do sad GG glede SP kampanje radil fenomenalan posel, tak da su male šanse da sjebu.

Offline ManTheRamparts

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #287 u: Veljača 24, 2013, 18:09:57 »
Prvi official PS4 trailer:

PlayStation 4


I da:

Kad smo kod PGR-a, petica se čini sve izvjesnija za X720 launch:

Project Gotham Racing Trademark Gets Renewed!
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2013, 18:12:16 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #288 u: Veljača 24, 2013, 18:29:23 »
Mislim da smo malo prerano otpisali novi xbox, mogla bi odluka na kraju biti jako teška.

Offline ManTheRamparts

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #289 u: Veljača 24, 2013, 20:24:11 »


ROFL mislil sam da sam jedini to primetil za vreme konferencije.  cer1njo

Offline LukaM 110

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #290 u: Veljača 24, 2013, 20:32:37 »
kuul to je taj njihov kulerski stav, sam to niko jos ne kuzi. Zamislite da ih negde po noci sretnete cer1njo

Nije ni xbox novi jos otpisan, al se cini da ce novi playstation biti jaci i da se xbox okrece kezual publici. S druge strane nekak me uncharted privlaci isto.

Offline ManTheRamparts

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #291 u: Veljača 24, 2013, 20:37:49 »


 cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #292 u: Veljača 24, 2013, 21:28:00 »
Nevjerujem da će X-box bit slabiji od PS4, pa ipak su žestoka konkurencija.

Btw. ovi iz Microsofta su čekali što će ovi predstavit tako da sad znaju što im je činiti  kava1

Offline DogZy

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #293 u: Veljača 24, 2013, 22:50:49 »
Beyond3D Forum - View Single Post - KILLZONE SHadow Fall (Playstation 4 Exclusive)

Naisao na ovo i ako je ovo istina, mi nismo jos nista vidjeli. Zapravo, vidjeli smo vjerojatno 20% od onoga sto su ti prikazi mogli biti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #294 u: Veljača 24, 2013, 22:56:07 »
@MTR - slažem se, ali ajd onda još jednom - od predstavljenog NA SAJMU mi je najbolje IZGLEDALA Deep Down. Kakav će biti, skroz druga stvar, govorim čisto o predstavljenom. Svi zapravo pričamo (ne samo ovdje na forumu nego na internetima) što je kome najimpresivnije izgledalo, i meni je Deep Down. I to je sve. Kakva će biti, to neću uopće ocjenjivati, neću za nijednu igru zapravo osim Killzonea jer je jedini nastavak nečega, i to nečeg dobrog te je teško da ispadne loš. I vjerujem da će isti biti bolja igra od Deep down, ali mi je ovaj drugi bolje izgledao.
Ali kaj se tiče Deep Downa i toga kaj si rekao da su male šanse da bude dobar. Ja mislim da su male šanse da ta igra uopće i izađe. I kod predstavljanja konzola prošle odn još uvijek aktualne generacije je bilo dosta igara koje su bile predstavljene i nisu poslije uopće izašle, nego možda nekaj skroz drugo na njihovom engineu, a ovo mi djeluje tak nekak
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #295 u: Veljača 25, 2013, 00:18:37 »
Nevjerujem da će X-box bit slabiji od PS4, pa ipak su žestoka konkurencija.

Btw. ovi iz Microsofta su čekali što će ovi predstavit tako da sad znaju što im je činiti  kava1

Pa nebu tek sad sklepali bolju/jaču konzolu, barem ja to tako gledam.
Ja mislim da oni imaju previše pameti, novaca i inovacija da zapapre Sonyu ovo sve što je bilo impresivno i prezentiraju sve to još impresivnije nego što to može ponuditi Sony.
Previše je tu želje, novaca i "ko ima veči mač" ega da bi dopustili da Sony ima prednost u bilo čemu. Mislim da Microsoft ima jači i bolji hardware, ali im to ništa ne znači ako će jedna konzola imat bolje ekskluzive. One će odlučit ko ja šef u gradu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #296 u: Veljača 25, 2013, 00:22:51 »
Ako ćemo kronološki, 1. xbox je hardverski bio jači od PS2 nije bio uspješan kao on. 2. Xbox je bio hardverski slabiji od PS3, Tek u 7. godini ga PS prestiže po prodaji. Microsoftu nije bitna sama jačina konzole. Ako opet naprave konzolu na kojoj je jednostavnije developerima napraviti zamišljeno, imat će pun pogodak. PS3 je patio zbog svoje arhitekture u multiplatform naslovima. Mislim da će Microsoft opet ciljati na to. Čak ni veći broj ekskluziva na PS3 mu nije donio prevagu. Jer ljudi kojima ekskluzive kod konzola nisu bile najbitnije, radije su kupovali xbox i to je činjenica.

Offline DogZy

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #297 u: Veljača 25, 2013, 00:33:41 »
Jer ljudi kojima ekskluzive kod konzola nisu bile najbitnije, radije su kupovali xbox i to je činjenica.

Kod nas na CSRu, neke ekskluzive su bile bitne, pa su isto otisli na box dsmoker
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #298 u: Veljača 25, 2013, 10:06:54 »
Ako ćemo kronološki, 1. xbox je hardverski bio jači od PS2 nije bio uspješan kao on. 2. Xbox je bio hardverski slabiji od PS3, Tek u 7. godini ga PS prestiže po prodaji. Microsoftu nije bitna sama jačina konzole. Ako opet naprave konzolu na kojoj je jednostavnije developerima napraviti zamišljeno, imat će pun pogodak. PS3 je patio zbog svoje arhitekture u multiplatform naslovima. Mislim da će Microsoft opet ciljati na to. Čak ni veći broj ekskluziva na PS3 mu nije donio prevagu. Jer ljudi kojima ekskluzive kod konzola nisu bile najbitnije, radije su kupovali xbox i to je činjenica.

Zapravo kada gledamo ne samo Sony i Microsoft nego općenito, gotovo nikad ili uopće nikad nije hardverski najjača konzola pobijedila.

Trenutna, skoro već prošla generacija (sedma):
najprodavaniji Wii ujedno i hardverski najslabiji, najmanje prodavan PS3 - teoretski najjači

Šesta generacija konzola:
najprodavaniji PS2 koji je hardverski najslabiji, Xbox i GCN daleko iza iako su bili jači

Peta ganeracija konzola:
Najprodavaniji Play Station iako je opet bio hardverski slabiji i od N64 i Sege Saturn

Četvrta genaracija:
SNES prodavaniji od Mega Drivea iako mislim da je isto bio slabiji, no za ovo nisam 100% siguran ali znam da je u igri bio i Neo-Geo kao dosta jači a on se dnaas ni ne spominje. Ja ga zapamtio jer mi je tada bio zanimljiv zbog drugačijeg kontrolera tj imao je stick a ne D-pad

Treća generacija:
NES pomeo pod isto Sega Master Systemom iako je bio isto slabiji

Možemo i handhelde gledat.

DS vs PSP - DS ga pojeo iako poprilično slabiji

Vita i 3DS - 3DS doslovno uništava Vitu, 10 puta više prodan koliko sam zadnje gledao. OK, Oni su tek friški ali za sada je ogromna razlika, a opet je Vita dosta jača.

Ugl, trend je vidljiv. Nisam spomenuo neke manje popularne konzole ali one nisu ni bitne iz više razloga a prvi je naravno prodaja. Jasno, kod svega toga dosta veliki faktor igra i cijena, ali nikako presudan pogotovo jer nije uvijek i jači hardver bio skuplji, vidljivo najbolje možda kod prvog boxa i GCN-a te PS2.

Kako nas povijest uči, neće nužno Wii-U biti najprodavaniji, ali gotovo sigurno neće ni najjača konzola
« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2013, 10:08:41 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: "See The Future" event - PlayStation 4 predstavljanje
« Odgovori #299 u: Veljača 25, 2013, 11:39:42 »
Dok su sve konzole prodane u više od 50+ mil primjeraka mislim da su oni svi pobjednici (kak je slučaj ove generacije).  ;D