Virtual Racing > Ekskluzive

DriveClub

(1/117) > >>

Thergothon:


Nova racing igra nam dolazi iz Evolution Studios-a. Isti studio je zasluzan za popularni Ps3 serijal MotorStorm. Prema rijecima autora, ime igre je zasticeno i registrirano cak prije 10 godina. Samo se cekalo da se pojavi dovoljno snazan hardware koji ce im omoguciti da ideju pretvore u stvarnost, a PS4 je konacno za to sposoban.

Glavna igrina premisa je: "driving the very best cars in the world in the greatest locations in the world", a bazira se na timskom utrkivanju i rivalstvu izmedju racing klubova. Spominju se tu klasicni TT izazovi koji se mogu prema zelji kreirati (vremenski uvjeti, doba dana, ruta) i nakon postavljanja vlastitog vremena, mogucnost da se posalje izazov ostalim klubovima diljem svijeta. Jos veci fokus je na real-time utrkivanju izmedju clanova razlicitih klubova. Lako je doci do zakljucka da je MP i socijalna integracija jako vazan aspekt igre. Jako vazan detalj je i fokus na first person kameru, koja dodatno utjece na imerzivnost. Zelja je bila docarati osjecaj koji se javlja kod opsesivnih vlasnika takvih automobila prilikom ulaska u auto ili pak otvaranja haube i divljenja motoru modeliranom do najsitnijih detalja. O fizici i voznom modelu se jos nista ne zna, ali logicno bi bilo za pretpostaviti da ce biti arkada (mozda open-world?) s obzirom na projekte iz proslosti.

Drive Club PS4 Gameplay Demo

Dojmovi i ocekivanja?

ManTheRamparts:
Jako mi se vidi, još ako bude po faktoru zabave i voznom modelu negde na razini Forze Horizon ili Project Gotham Racinga, mogla bi biti prava stvar. Držim fige da bude.

Izgled ne budem puno komentiral - to je to, najbliže fotorealizmu u vožnjama zasad. Od realnog osvjetljenja do impresivnih sitnih detalja. Jedva čekam priliku da isprobam ovo čudo (dok izađe jel).

panisher20:
veliki lajk za ovu igru, ovog puta kupujem ps4 i box

DogZy:
Ps4 i box?

Ostao sam paf nakon danasnje najave o novom racing IPu. Ne mogu suditi o igri bas nista, sve dok ne dobijemo jos podataka. Ali grafika me odu-sevila ;D Kupuje se uz GT6, 90%

Thergothon:

--- Citat: DogZy - Veljača 21, 2013, 18:36:30 ---Ps4 i box?

--- Kraj citata ---

Ne znam dal je ekskluziva ili ne, ako nije - lagano se preseli u multiplatform...

Zanimljivo je da uz standardne zaposlenike Evolution Studiosa (Motorstorm, stari WRC), na igri rade novopridosli bivsi zaposlenici Studio Liverpoola (F1 CE, Wipeout) i Bizzare Creationsa (Project Gotham Racing). Igra ima strasno puno potencijala.

U najgorem slucaju, popljugali budemo propagandu i odigrali zbog grafike, taman da nam skrati vrijeme do GT6  cer1njo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju