Autor Tema: DriveClub  (Posjeta: 154855 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #315 u: Studeni 30, 2014, 18:35:16 »
Hvala p1va

Da, gusto je bilo na 1:06  ;D
Ima još mjesta za napredak, ali prvo čekam da netko ovo vrijeme sruši.

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #316 u: Prosinac 07, 2014, 16:28:33 »
cjela 2 dana nisam palkio ps4 i sad  ,noćas vidim neki club izazovi ,pisalo tri,odvozio jedan,i poslje kad se predomislio nema više ona dva-ne kužim?

gdje su nestali?

ili zahvala "omiljenom" tcomu,jer je nakon prve vožnje spomenuo nemogućnost spajanja sa serverom,bla,bla,bljaaaa...

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #317 u: Prosinac 07, 2014, 18:30:59 »
Sutra stiže weather update. thumbs1

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #318 u: Prosinac 07, 2014, 21:30:58 »
Imas vremenski period challenge-a. Isticu nakon nekog vremena, bilo pol sata ili par dana. Ovisi o challenge-u.

Iznenadilo me ovo za vremenske uvjete da sutra stizu. Ugodno naravno  sm1jeh . Polako se sve slaze  thumbs1

Driveclub - Battling the elements in Norway (Atlanterhavsvegen) - YouTube

« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2014, 21:34:12 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #319 u: Prosinac 08, 2014, 00:26:38 »
ima li tko za prodat onih crveno bjelih štapi za visinu snjega i rub ceste

sve sam ih potrgo,fale mi novi..................... šofe1 p1va

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #320 u: Prosinac 08, 2014, 12:56:45 »
Fenomenalno zgleda s promjenjivim uvjetima! šofe1

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #321 u: Prosinac 08, 2014, 13:47:07 »
Driveclub


You can download the new game update (1.08) now!
It's a big one, bringing dynamic weather, 2 new tracks and lots more improvements based on your feedback.
Here's the full details of Game Update 1.08 (which weighs in at 1.4GB):

New Features:
* Adds weather to the game, for online and offline play.
* Adds two new tracks, both including reverse variants: Atlanterhavsvegen in Norway and Sinclair Pass in Canada.
Improvements:

* Adds the option to configure Throttle/Brake controls onto Up/Down on Right Stick.
* Adds the ability to access Club Cars when offline.
* Adds the ability to access Club Paint Jobs when offline.
* Adds track maps and stats to each track card in Single Event.
* Adds player statistics to various panels within Single Event and Challenges.
* Includes more minor bug fixes, performance improvements and usability tweaks.

Add-ons (coming later in December):

* Adds support for the Mazzanti Evantra, coming to PlayStation®Store as a free download later in December.
* Adds support for the Redline Expansion Pack, coming to PlayStation®Store as a premium download later in December. This Expansion Pack includes the Redline Car Pack and Redline Tour Pack.
* The Redline Car Pack includes 5 new cars: Mercedes SLS AMG E-Drive, McLaren F1 LM, Renault Alpine A110-50, Ferrari 458 Speciale, and Chevrolet Corvette Stingray.
* The Redline Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
* Adds support for the Elements Tour Pack, coming to PlayStation®Store as a premium download later in December.
* The Elements Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
There's more to come in the next game update, so please keep sharing your feedback about DRIVECLUB with us to help the game continue to evolve around you.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #322 u: Prosinac 08, 2014, 13:52:48 »
Konačno sve dolazi na svoje  sm1jeh

Offline Wulf

Odg: DriveClub
« Odgovori #323 u: Prosinac 08, 2014, 14:15:36 »
Uf.. znam da ne vozim, ali...F1 LM šofe1 šofe1

Offline hendrix

Odg: DriveClub
« Odgovori #324 u: Prosinac 08, 2014, 15:27:16 »
Evo moj mali preview, ostale slike ubrzo (skupio se jedan lijepi broj  shy1 ) Ovo je na brzinu prikaz kise. Snijega jos nema. Tj ovo i baca malo na snijeg u nekom trenutku kao da ga nosi al ipak nije.

Evo slika  sm1jeh









Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #325 u: Prosinac 08, 2014, 15:32:55 »
To se čekalo, jebeno izgleda!

Offline the_prodigy

Odg: DriveClub
« Odgovori #326 u: Prosinac 08, 2014, 16:35:08 »
Driveclub || Primera carrera en lluvia


Mislim da je ovo najbolji efekt kiše na šajbi što sam dosad vidio..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #327 u: Prosinac 08, 2014, 16:38:11 »
Općenito najbolje izgleda od svih vožnji. Jako su pazili na sitne detalje. Sad znamo zakaj su neki djelovi igre patili na launchu.

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #328 u: Prosinac 08, 2014, 22:47:12 »
Vremenski uvjeti utječu na handling, nisu samo kozmetičke prirode.
Testiral sam na jednoj stazi s identičnim autom po suhom i nakon toga po kiši, razlika u vremenu je bila otprilike 3 sekunde.
Pošto je to ipak arkada, na kočenju se utjecaj baš ne osjeti, ali tijekom ubrzanja kroz zavoje dosta utječe na grip i guza samo bježi.

Par slika:





Uzorak kapljica na vjetrobranskom staklu nije predefiniran, šajba prije ulaska u tunel:



Nakon ulaska točno vidiš kako brisači brišu preostale kapljice i ostatak tunela je staklo suho tj. obrisano:



Laganini upoznavam novu stazu i naletim na 3 hrpe lišća:



Instinktivno po ručnoj:



Neuspješan drift:



Fascinatna je briga za detalje. Čak sam primjetil da prelazak po zemlji pored asfalta dok pada kiša (tj. dok je natopljena vlagom) ima veći utjecaj na usporavanje auta. Prvo mi se činilo da je iluzija, no nakon toga sam stavil po suhom i ta sitna kraćenja s dva kotača kao da nisam niti osjetil tj. nije bilo usporavanja kao u prethodnom slučaju. Trenutno niti jedna igra na konzolama vizualno ne može ni prismrditi Driveclubu.

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #329 u: Prosinac 08, 2014, 23:33:38 »
Skroz ti vjerujem.
Najbitnije je da uz fenomenalan gameplay i koncept uz brigu za detalje i vizuale, su napokon sredili igru u onlineu.
Taman kada ja to počnem igrat bu to zacementirano pravi proizvod ja mislim.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB