Autor Tema: DriveClub  (Posjeta: 161856 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: DriveClub
« Odgovori #450 u: Ožujak 27, 2015, 10:16:35 »
u jebote.. pa koji si lap uzeo da si tolko rastegnuo?

Offline Boss302

Odg: DriveClub
« Odgovori #451 u: Ožujak 27, 2015, 13:41:26 »
Sigurno je sa Hrelica laptop cer1njo cer1njo

Offline radici

Odg: DriveClub
« Odgovori #452 u: Ožujak 29, 2015, 10:25:59 »
u jebote.. pa koji si lap uzeo da si tolko rastegnuo?

lenovo,17 i produženu garanciju 4god,nisam htio preko 200 kn

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DriveClub
« Odgovori #453 u: Travanj 01, 2015, 17:10:14 »
Dostupan je Wombat Typhoon kao iznenađenje za 1. April, pa tko još nije neka ga skine :)

Ima nitro, a body roll je prebolestan. U garaži je na samom kraju pod BONUS  šofe1
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #454 u: Travanj 03, 2015, 20:56:27 »
Opet se malo podružil s igrom i meni je ovo odlično. Šteta mi je jedino da je takav grubi launch imala i da fali sadržaja. Premalo je staza definitivno čak i s ovim Japanom. Ali sve u svemu, jako zabavno!

Isto mi je šteta da nisu stavili mogućnost gašenja asistencija jer se oseti da je dobra fizika ispod.
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2015, 21:27:37 od ManTheRamparts »

Offline Cole™

Odg: DriveClub
« Odgovori #455 u: Travanj 03, 2015, 20:59:36 »
Asistencije se nemreju gasit? Ne berem.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #456 u: Travanj 03, 2015, 21:00:21 »
Nema toga.  ;D

Npr. abs je uvek uključen i moreš stiskati kolko oćeš kočnicu.

Offline Nexus

Odg: DriveClub
« Odgovori #457 u: Travanj 03, 2015, 22:11:43 »
Baš sam prije par dana pisao o DC-u na Rebootu.
Kronično fali sadržaja,staza,customizacije itd.
Igra ima dobar potencijal,ali dev će se morati naraditi na nastavku.
Dao sam joj 6/10 možda malo strogo nekome,ali jbg  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #458 u: Travanj 03, 2015, 22:19:46 »
Ne bi se upuštal u neko ocjenjivanje, ali na volan ide jako dobro (ima dobar force feedback) i zabavno je. Samo taj sadržaj je baš boljka, brzo sam imal osjećaj da sam sve videl - kaj i jesam zapravo lol. Ali ono - za jednu takvu arkadniju vožnju fizika je i više nego dobra, općenito je dobar gameplay. S tim nedostatkom opcija su se baš zacementirali nažalost.

Kak veliš - dobar je temelj za budućnost, ako bude nastavka s obzirom na sudbinu koja je pogodila studio nakon fijaska s launchom igre.

Offline Nexus

Odg: DriveClub
« Odgovori #459 u: Travanj 04, 2015, 12:32:23 »
Da ima neloš vozni model za arkadu.
Dobro je što baš auto možeš baciti u zavoj pa driftati i bude full zabavno kao i dobar osjećaj brzine,ali sadržaj...nedovoljan.
Customizacije nigdje,a za promjeniti boju na autu moraš napravit svoj club da bi promjenio boje...mislim cmon daj barem nešto customizacije bez da ovisim o drugom djelu igre.
Igra grafički stvarno rastura,ali to pokazuje da ipak nije sve u toj šugavoj grafici već da trebaš imati sadržaj.

Offline ManTheRamparts

Odg: DriveClub
« Odgovori #460 u: Travanj 04, 2015, 13:15:56 »
Osjećaj brzine je dobar za 30fps racer, al čim smo jučer kod Thera pokrenuli primeti se kak jednostavno nema fluidnost. Još sam naučen na 60fps igre u zadnje vreme (kad igram Halo MCC, Forzu 5 i AC od ovih di je to bitno) i jednostavno se 30 fps-a nemre meriti s 60, da ne spominjem puno lošiji osjećaj brzine u odnosu na FM5. Ista stvar je i s FH2, dok se prebacim na ovo kaj je na 60 - jednostavno kolko god oni s blurom i raznim trikovima pokušavali zakamuflirati nedostatak frejmova na 30 fps trkaljkama nije to - to.

Istina, malo kak igraš, nakon nekog vremena se privikneš i nije onda tak strašno, dapače - dost dobro je. Al nedal bog da onda nakon toga nekaj na 60 pokreneš - samo su automatski komentari 'Jeeeee MA KAKVI!!!!'. cer1njo

Najviše ta fluidnost i osjećaj brzine pate.

Vizualno kaj je, je - stvarno je vrh, al u pokretu recimo Forze ne zgledaju puno lošije kak bi se to dalo zaključiti iz photomode slika i screenshota, sve je to tu negde. FM5 zapravo u pokretu zgleda bolje od DC i FH2 jer ipak JAKO puno tih 60fps-a znači za vožnju. Dok malo zahaltaš onda vidiš sitne detalje di je Driveclub bolji i naravno vremenski uvjeti su trenutno nenadjebivi u industriji, pogotovo dok deneš skroz dinamično kaj je i recimo dok po noći lupi snježna mećava, ludilo! Jedna stvar po kojoj je iza obje Forze je kvaliteta slike, nema takvu oštrinu.

O sadržaju igre dosta govori da sam u 2 navrata bil kod Thera i nije da sam ne znam kolko puno vozil i više manje sam sve staze videl i bitnije/zabavnije aute isprobal prema Therovom savjetu. ;D

Isto mi je odlično kaj se na volan dobro osjeti promjena suh/mokri asfalt. Nije nekaj predrastično, ali postoji. Za jednu arkadu i više nego dobro. thumbs1

Offline Deadwalker

Odg: DriveClub
« Odgovori #461 u: Travanj 07, 2015, 21:14:30 »
Evo uzeo jučer igru s nekoliko mjeseci zakašnjenja  cer1njo
Kako ću sada fino imati funkcionalnu online komponentu, mogao bi se zabaviti s ovime na duže staze. Jeste napravili CSR klub 2?

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #462 u: Travanj 11, 2015, 21:17:20 »
Malo zezancije protiv AI-a na legend težini i puno bržeg RUF-a u toj klasi:

DriveClub - Mercedes-Benz C63 AMG + T500RS

Offline Deadwalker

Odg: DriveClub
« Odgovori #463 u: Travanj 12, 2015, 13:46:18 »
Evo dogurao do 20. levela pa da iznesem par komentara igri.

Prvo ono najočitije - vizualno je nešto najljepše do sada viđeno na Playstationu 4. Zapravo me iznenađuje koliko je Evolution uspio natrpati poligona na te automobile, a da zadrži fluidnost gameplaya u najintezivnijim situacijama. Istina, framerate je lockan na 30 (fali mi 60 fps fluidnost i responzivnost scene) i fizikalni engine je dosta rudimentaran, al' za ovakav spoj arkade i simulacije to nije opet toliko važno. Sve to skupa daje dosta zadovoljavajući osjećaj vožnje i igra je taman da ne bude prejednostavna arkada i preizazovna simulacija.

Ono što me dosta smeta je preagresivan AI. Prečesto mi se zaletavaju u stražnji dio automobila, pokušavaju me izgurati sa staze i što sve ne. Za igru koja bodovima nagrađuje "pravilnu vožnju", takvo ponašanje protivnika baš nema smisla. Nije to Motorstorm da ću se naguravati i napucavati s protivnicima do samog cilja. Doslovce nerijetko me onemogućavaju u normalnoj vožnji jer ne možeš ući normalno u zavoj kada te pokušavaju dvojica njih izgurati sa staze. Nezz, retardluk.

Također, cijeli taj "klub sustav" mi je malo pretjeran. Ok, fora mi je da igrači skupljanjem bodova podižu rating kluba i omogućuju si otključavanje nekih atraktivnijih automobila, al' ono da svako malo unutar utuke se aktivira nekakvo bodovanje da te usporedi s prijateljem, pa slanje izazova i što sve ne...nezz, baš izgleda forsirano. Općenito je ta društvena nota kudikamo pretjerano forsirana samo da se nešto ispisuje na newsfeedu, da se možeš hvaliti na facebooku i što ja znam. Ono, napravili su si hrpu problema na launchu zbog takve pizdarije i srušili rating inače dosta solidnoj racing igri.

Fali mi također malo bolje osmišljena karijera, a ne da se sve svodi na puko utkrivanje kroz 2-3 moda. Nezz, baš mi fali tu malo više maštovitosti. Kao da su kompletne resurse usmjerili prema vizualnom i društvenom djelu gdje je nekakav core game design pao u drugi plan.

Al' ajde, solidna je to racing igra. Popunit će vrijeme do Project Carsa.

Offline Thergothon

Odg: DriveClub
« Odgovori #464 u: Travanj 12, 2015, 13:57:44 »
al' ono da svako malo unutar utuke se aktivira nekakvo bodovanje da te usporedi s prijateljem

Isključi si to u opcijama.