Autor Tema: PlayStation 4  (Posjeta: 160710 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #165 u: Veljača 08, 2014, 14:53:27 »
Treba uzeti u Infomarku ako se baš "mora".
Nabavljaju direkt iz inozemstva, a ne prek lopova iz Sancta Domenice.

Offline DogZy

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #166 u: Veljača 08, 2014, 15:44:33 »
Super mi je kako samo zamijene konzole, frajer je imao neispravnu konzolu, otisao u servis, dobio "novu", a ta nova je zapravo neispravna konzola od jednog drugog koji je isto dosao reklamirati PS4. Dokaze imaju, serijski brojevi se podudaraju. Sto je najbolje, ta dvojica pehista nisu jedini, ima ih jos barem dva para.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #167 u: Veljača 08, 2014, 15:56:45 »
Da, i onda osim kaj prevare ljude, stvore dupli dojam kvarenja...
Mislim da Sony nebu sretan ak za to dozna.

Čitajući tu temu, vidim kolko je net u jednu ruku zapravo i loš, koliko sam netočnih informacija i osobnih strahova koje mnogi kvalificiraju pod kvar, a još više njih to i vjeruje...
I onda se stvori opća halabuka.


Postoci za obje konzole su inače vrlo mali.
Ne znam točno koji, no ispod 1%.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #168 u: Veljača 08, 2014, 16:06:53 »
Postoci za obje konzole su inače vrlo mali.
Ne znam točno koji, no ispod 1%.

To je ono kaj je Sony van pustil kao službeno i NARAVNO da im vjerujem na riječ  kuul
Reboot nije nikakav pokazatelj, ali paratim i strane forume. Stalno nekakvi problemi i najmanje postova u kojima ljudi postaju pozitivne dojmove prvog kontakta s konzolom i "next-gen" igrama.


Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #169 u: Veljača 08, 2014, 16:17:16 »
Sry za double, ali ista stvar je bila dok se X360 počeo kvariti.
Microsoft je sve zataškaovao i bacao van lažnu statistiku, manje od 1% i slične gluposti.
Nakon nekoliko godina (dok je vani već bila nova verzija koja se nije kvarila) se došlo da zaključka da je 50% launch konzola odjebalo karijeru.

Možemo mi tu govoriti da histerija nastaje bez razloga, ali dok se to i tebi dogodi više ne razmišljaš na taj način.
A tko zna kakva bude statistika za 2 godine od izlaska konzole.

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #170 u: Veljača 08, 2014, 16:43:26 »
Najlakše je govoriti i razbacivati se statistikama, ali činjenica je da je PS4 kvarljiv i da je prva serija dosta sfalšana. Donedavno sam ozbiljno razmišljal o preorderu konzole, ali sam odustal upravo zbog ovakvih situacija do kakvih je došlo, a i sam sam najbolje okusil na vlastitoj koži nekompetentnost i bahatost naših trgovci, servisera i sličnih, a kroz tak nekaj mi se ne da opet prolaziti. Uglavnom - taj dućan u kojem sam imal natezanja je nestal s lokalne karte nakon nekog vremena od toga jer im je bila poslana inspekcija i sigurno se svakaj utvrdilo naknadno.

Mene (ko uostalom i sve nas) ko krajnjeg korisnika koj iskešira tolke novce za mašinu ne zanima ništ drugo osim da je mašina funkcionalna. Ako je out of the box potrta - daj novu ili povrat para i nema se tu kaj raspravljati.

Pitaj boga kolko je potrtih konzola među ekipom koja nije na forumima, a činjenica je da se ne znam u kakvom broju prodal PS4 kod nas i ovo kaj se zna je već sad zabrinjavajuće. Da ne spominjem da se svako malo pojavi neki novi problem s konzolom koja je sad vani već 3 mjeseca otprilike (sad najnovije je da konzola sama od sebe briše igre na hardu, neki bug), dok takvih vijesti u vezi bonera ima daleko manje.

Znam jednu osobu koja je kupila PS4 i prvi dojam je bil - kvaliteta kontrolera, prvenstveno gljiva, je banana.

Uglavnom - najpametnije je strpiti se i kupiti nekaj od toga krajem godine najprije, onda se bude stabilizirala situacija.

Offline versus

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #171 u: Veljača 08, 2014, 19:51:46 »
kakva zemlja takav generalni zastupnik

kad sam uzeo PS3 srećom sam ga uzeo u SLO (35km od ZG). Kažem srećom , jer je nakon 1 god. grom roknuo u našu mrežu ovdje. Na kompu mi crkla mrežna kartica , a PS3 nije mogao više preko žice na net (samo wireless je ostao raditi). Znači, praktički moja krivnja (grom). Slovenci ju uzeli, sutradan javili da je opsežniji kvar i da plejka ide u , čini mi se Bratislavu (regionalni centar). I vratila se ko nova. Jedino loše u cijeloj priči je da sam ljubomoran. Naime, ja nikad nisam bio u Bratislavi.
Pričajući s kolegom gejmerom, kaže ovaj da SD ne bi nikad nešto tako napravila.
Pouka priče : ne kupovati ništa ovdje, sem baš neizbježnog.

A za PS4 još čekati. Ovi sa preorderima su svjesno ušli u rizik. Pa sve je tako danas, čak i prve generacije auta su zakurac i tamo ima i grešaka i opoziva. Kamoli nešto ovako, do proljeća se nije znalo kakav hardver će imati, a par mjeseci kasnije su štancali to u milijunima komada. Očekivano.

Offline manjamax

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #172 u: Veljača 09, 2014, 00:17:31 »
Nema puno loših dojmova o XBoX One-u,jer ga ljudi ne kupuju....Ne baš koliko i PS4,a vjerojatno se iste takve stvari događaju i na XBoX One-u.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #173 u: Veljača 09, 2014, 02:55:52 »
U HR ne, ali vani se dobro prodaje.
Svi su smijali zbog dizajna, ali barem nema problema s hlađenjem, odnosno pregrijavanjem.

Offline LukaM 110

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #174 u: Veljača 14, 2014, 16:32:14 »
I infomark nabavlja prek sancta domenice fpalm1. Sad je tesko bit pametan jer mi se ne kupuje u inozemstvu zbog garancije, a ovi su lopovi sam takvi.

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #175 u: Veljača 14, 2014, 16:34:33 »
 cry1

Pital si ih ili internet glasine?

Offline LukaM 110

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #176 u: Veljača 14, 2014, 16:47:00 »
Pital, kazu da iamju dobavljaca u inozemstvu, ali moraju narucivati preko sd-a.  cry1

Offline versus

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #177 u: Veljača 14, 2014, 16:47:39 »
pa uzmi si u Novom Mestu , nije daleko (ja jednom bio na servisu tamo) ili naruči, besplatna je dostava
Playstation 4 PS4 NOVO 24 meseca garancije, besplatna dostava

Ima i caka da im se odnese stari PS3 i onda je cijena 269EUR ili 2057Kuna
plus, Slovenci nude da nadoplatiš garanciju, skroz do 60mjeseci

ja bi to napravio, samo da me privlači PS4
 

Offline LukaM 110

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #178 u: Veljača 14, 2014, 16:51:16 »
Zanimljivo, hvala. Imas kakvo iskustvo s njima, jesu korektni, pouzdani i to?

Offline versus

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #179 u: Veljača 14, 2014, 16:57:58 »
Moje iskustvo sa Slovencima ti je par postova iznad, samo pohvale.

Jedino, ja sam svoju bio uzeo u BigBangu ( Big Bang - Vedno nekaj novega. Pestra izbira zabavne in hišne elektronike ter bele tehnike. ), al pretpostavljam da ista zemlja-isti zastupnik-isti i tretman.