Autor Tema: PlayStation 4  (Posjeta: 164793 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deadwalker

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #270 u: Listopad 05, 2014, 13:56:34 »
Stvar navike.
Više-manje svi odmalena smo se igrali na PC-u i kada x godina koristiš jedan alat, početi koristiti drugi zahtjeva dosta prilagodbe. Naravno, objektivno svaki alat ima određene prednosti i mane, no prvenstveno zavisi o skillu pojedinca koliko će pojedini alat uspjeti iskoristiti. Evo, već par godina više-manje sve igram s kontrolerom te igrati FPS-ove na njemu nije mi više nikakav problem. Štoviše, čak sam onu Titanfall betu igrao s kontrolerom i bio mi je bolji feeling nego s mišem i tipkovnicom.

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #271 u: Listopad 05, 2014, 14:37:26 »
objektivno svaki alat ima određene prednosti i mane, no prvenstveno zavisi o skillu pojedinca koliko će pojedini alat uspjeti iskoristiti.

Upravo to. Jedini stvarni problem je nesposobnost osobe koja koristi određeni alat  cer1njo

Offline the_prodigy

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #272 u: Listopad 05, 2014, 16:05:08 »
Roknes autoaim opciju na gamepad i nema zime :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #273 u: Listopad 05, 2014, 16:46:55 »
Autoaim više odmaže nego pomaže. cer1njo

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #274 u: Listopad 05, 2014, 17:43:39 »
Baš to, mrzio sam auto aim jer bi bezveze mi se pomicao kad ne treba.

Offline Praetorian

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #275 u: Listopad 05, 2014, 21:00:06 »
Upravo to. Jedini stvarni problem je nesposobnost osobe koja koristi određeni alat  cer1njo

Bitna je tehnika, ne bezveze nabijat ko sivonja  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #276 u: Listopad 07, 2014, 05:21:43 »
Kako mrzim kada me se tretira kao idiota.
Kao prvo uzmimo za primjer BF4 igru. Igram ju na miš i tipkovnicu i imam osjećaj da nema smoothnessa i da mi igra ide u 25-30 FPS-a.
Uzmem kontroler u ruku i halam igru pri najvećim detaljima gdje baš osjetim 55-60 FPS-a. Kontroliranje fluidno i igra nema niti jedan jedini frame drop.

Dakle fluidnost na kontroleru je veća, tj lelujanje je uglađenije nego ono koristeći miša.
I to je sva mudrost svijeta. To meni paše + volim u FPS-u onako lagano hodati promatrajući prostor ili otvoreni svijet po kojem se krećem.

Nikad neću tvrditi da sam precizniji s kontrolerom, no daje mi bolji osjećaj - MENI.
Plus volim kada kontroler vibrira prilikom pucanja i eksplozija, nešto što miš i tipkovnica nemogu.
Prije gotovo da nije bilo FPS-a koji bi mogao igrat na medium težini, upravo zbog nepreciznosti i neimanja potpune kontrole u sekundi.
No stvari su se promjenile i poprilično sam puno bolji nego prije i puno bolje se snalazim pri napucavanju i djeljenju headsota.

Nema smisla me uvjeravat u drugačije, jer je to tako - MENI.  kadt1kažem
Par postova obrisano i to je to na ovu temu koja je malo ošla offtopic.
 
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #277 u: Listopad 16, 2014, 17:18:05 »
@Ther

Koliko ti je glasan PS4 po pitanju ventilatora? Primijetio sam, barem kod optičkih verzija igara, kako to dosta jako radi, barem u slučaju Killzonea i The Last of Usa. Ove digitalne verzije koje sam igrao nisu mi nešto uspuhale konzole. Da odmah napomenem kako konzola nije vruća, niti ima problema s pregrijavanjem, nego jednostavno ventilatori dosta jako rade, a nekako mi se ne čini da ima potrebe.

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #278 u: Listopad 16, 2014, 19:42:40 »
Ista stvar je i kod mene, a i kod drugih koliko sam mogao zaključiti čitajući po netu.

Bitno da nije jako vruća. Usporedbe radi, to je ništa prema glasnoći i grijanju moje PS3 slim verzije tijekom maratonskih seansi za vrijeme ljetnih vrućina, pa još uvijek radi.

Offline hendrix

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #279 u: Listopad 16, 2014, 20:27:31 »
Ja sam svoju podigao malo. Ima lufta ispod konzole nekih 3-4 cm i mogu rec da se konzola ne grije uopce ili vrlo slabo. Tako zrak cirkulira. Kod Drivecluba se zna cut al sam primjetio da je svima tako pa se ne opterecujem previse. Zasad sam vise nego zadovoljan  sm1jeh
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Deadwalker

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #280 u: Listopad 16, 2014, 23:10:18 »
Pomaže to podizanje? S čim si to napravio?

@Ther

Guglao i ja, vidim da masa ljudi to komentira. Mislim, nakon x godina na PC-u nisam osjetljiv na jak rad ventilatora (bolje da je konzola normalno ohlađena, nego da se pregrijava), al' vidim da ta njezina super mala veličina ima i svoj downside. Vjerojatno rad optičkog uređaja podiže razinu rada ventilatora budući da se mora hladiti i taj dio.

Offline hendrix

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #281 u: Listopad 16, 2014, 23:14:41 »
Ma nis,4 plastikice koje sam imao neke, slucne cepovima i samo na to stavio.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Montoya

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #282 u: Listopad 17, 2014, 17:41:06 »
Kaj se tiče buke i ventilatora, nakon nekog vremena to se smiri, ko da mu treba neko vrijeme da se razdela ;D
Al ozbiljno, nisam to samo ja primjetil i nije u pitanju privikavanje, komp mi konstantno, godinama pije krv od/zbog buke...
Bitno je da se konzola previše ne grije ili čak gasi zbog toga - sve ostalo je normalno.

Disk verzije trebaju neko vrijeme da se sve do kraja instalira, a onda ih se čuje samo kod pokretanja konzole/igre.


Još malo detalja o 2.0, nema datuma i nije impresivno - iako je ok, vjerojatno bu se to odužilo do rođendana:

PS4 system software 2.00 preview: USB Music Player, new Home screen colours, more - PlayStation.Blog.Europe
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Deadwalker

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #283 u: Listopad 17, 2014, 18:44:29 »
Ovo mi baš nema smisla, al' ok.
Nisam ni komentirao buku optičkih medija, nego samo rad ventilatora. Kažem, ne smeta mi to previše, samo eto, nisam mislio da će već launch naslovi preznojavati konzolu.

Offline Montoya

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #284 u: Listopad 17, 2014, 18:59:48 »
To ovisi od naslova do naslova i preventivno je, nekad bucnije, a nekad tise.
KZ je recimo na pocetku brutalno dizal okretaje ali konzola se nije previse grijala i to je bitno.
Kroz updateove to se uveliko smirilo, SF zbilja ima fenomenlanu podrsku.

I Resogun ga je znal dobro zafurati, no i njega su sredili.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"