Autor Tema: PlayStation 4  (Posjeta: 160527 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #45 u: Lipanj 13, 2013, 23:11:06 »
Zapravo nema veze s PS4, Xbox One je nepresušna inspiracija  cer1njo

Offline grozni2

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #46 u: Lipanj 14, 2013, 21:04:38 »
žena koja sve to kuži i još k tome hala ko luda..... nekaj tu ne štima

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #47 u: Lipanj 15, 2013, 10:56:06 »
Kaj se tiče carina

P: Koje će biti promjene vezane za poštanski promet od 01. srpnja 2013?
O: U poštanskom prometu od 01. srpnja 2013. godine primjenjivati će se europska regulativa koja je podigla vrijednosni limit glede oslobođenja od plaćanja carine na 150 eura no porezno oslobođenje se i nadalje u zemljama članicama EU primjenjuje na pošiljke vrijednosti do 22 eura. Dakle roba vrijednosti do 150 eura oslobođena je carine te PDV-a u vrijednosti do 22 eura. Vezano za plaćanje carine i PDV-a na poklone koje fizičke osobe iz inozemstva šalju fizičkim osobama u RH, prema europskoj regulativi limit pošiljke za olakšicu iznosi 45 eura (podsjetimo trenutni limit je 300,00 kuna). Navedeno će se primjenjivati od dana pristupa isključivo na pošiljke iz trećih zemalja, dok prestaje sav carinski nadzor nad pošiljkama iz zemalja EU obzirom da postajemo dijelom carinske unije.

Ja sad niš ne kužim, ovo je quote sa ministarstvca financija.

Offline KimiHR

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #48 u: Lipanj 15, 2013, 11:12:11 »
Vjerovatno će naši trgovci staviti cijenu 100 do maksimalno 200 kuna višu , tek toliko da se ne isplati nabavljati konzolu iz vanka a da oni opet uzmu koju pinku više za sebe.
Ali po meni cijena PS4 ne bi smjela biti veća od 3300 max. 3400kn.


http://www.gmc.hr/Novost.aspx?news=ae2b39cd-0b0f-446f-8002-4852faf05355

PlayStation 4

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #49 u: Lipanj 15, 2013, 11:27:49 »
Citat:
Navedeno će se primjenjivati od dana pristupa isključivo na pošiljke iz trećih zemalja, dok prestaje sav carinski nadzor nad pošiljkama iz zemalja EU obzirom da postajemo dijelom carinske unije.

Mene ova rečenica najviše buni, odnosi li se na cijeli tekst, jer ako da ko ih jebe naručiš iz njemačke i ko bog si.

uostalom čisto sumnjam da distributeri plaćaju 400€ po konzoli tako da oni zarade na toj cijeni, a bnaši grebatori bi i više.

Offline the_prodigy

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #50 u: Lipanj 15, 2013, 15:16:23 »
Takav tekst sam i ja nedavno citao na stranicama carine ali nije bilo tog zadnjeg quota, ta zadnja recenica onda mijenja sve. Do sad je bio limit 22 eura kad narucujes nesto izvana i ako je preko toga placala se carina i pdv, a po ovom zadnjem odlomku za zemlje unutar EU nema limita.

Znaci ipak bi mogao ubost Fanateca poslje sezone bez placanja dodatnog PDVa i carine.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #51 u: Srpanj 26, 2013, 21:47:50 »
Report: PS4 developers can only access up to - Video Game News, Videos and File Downloads for PC and Console Games at Shacknews.com

HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH

Glavno da se PS ekipa naslađivala dok je ODMA objavljeno da na XBone developerima bude dostupno 5gb za igre - jer ne znam od kud je izašla informacija da PS4 OS koristi 1GB rama. Na kraju konzole budu više manje isti drek.

Sad budu komentari tipa 'Dobro, to smo tak i tak svi znali od početka. Ipak je to Sony, 1st party studiji znaju kaj delaju. Ram nije tolko bitan.' itd. itd. cer1njo

Igre da ne spominjem - nema ni jedne za koju bi mogel reći to je to i zakaj bi opće razmišljal o kupovini PS4 ili XBone. Next gen zasad jedna velika NULA. Nisam na glavu opal da kupujem kaj bum igral cross-gen igre. kava1

Na kraju bu ispalo da je Sony više zmuljal od MS-a - plaćanje online-a, sad ovo. cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #52 u: Srpanj 26, 2013, 21:52:22 »
Tragikomično mi je ovo next gen sve skupa uglavnom. cer1njo

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #53 u: Srpanj 27, 2013, 09:24:40 »
Kriste kakva debilana hahahahahahahahaha, uvijek se nSladivanja obiju o glavu XD

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #54 u: Srpanj 27, 2013, 09:31:51 »
Al i dalje je PS4 na papiru jači od Boxa.

Meni to na kraju ne znači ništ jer sam se nadal da bu dobro ako budu opće nove konzole imale 4gb rama, tak da je ovo odlično. Prije su inače uvek s tima ramima zeznuli.

Na najbitnijem polju su obadve konzole i dalje šipak - igre su nula nula nula nula nula jedino Forza 5 s pijanom podrškom za volane. fpalm1 cer1njo

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #55 u: Srpanj 27, 2013, 17:20:31 »
Report: PS4 developers can only access up to - Video Game News, Videos and File Downloads for PC and Console Games at Shacknews.com


Očekivano.
Druga je stvar kaj je fanoby ekipa sonyevu šutnju protumačila na sasvim deseti način.
Ko zna kakve još zlokobne tajne budu isplivale na površinu. Totalno sam ravnodušan kaj se tiče nove generacije, jedino me MGS5 zanima.

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #56 u: Srpanj 28, 2013, 15:02:33 »
MGS5 koj je cross-gen. cer1njo

Da baš tolko vredi jedna (cross-gen) igra za bolje teksture i stabilniji frame rate kaj bi zbog nje uzimal novu konzolu dok se bude dala normalno odigrati na trenutnoj generaciji - ne pada mi na pamet upuštati se u takve egzibicije.

Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #57 u: Srpanj 28, 2013, 16:28:45 »
MGS5 koj je cross-gen. cer1njo

Pa upravo to je najžalosnije.

Cross-gen igra me najviše zanima, ipak je to MGS i ovo bi mogla biti revolucionarna igra zbog više razloga, a naravno da bi iskustvo bilo bolje na novoj generaciji.

Offline Montoya

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #58 u: Srpanj 31, 2013, 09:21:37 »
Mogućnost snimanja gameplaya, skidanje (nadam se i instaliranje) u pozadini i slične cake vjerojatno su zaslužne za to.
5.5GB rama i to "čistog" ne izgleda baš malo, barem meni, kad gledam kompjuterski :)
Kolko recimo imaju PS3 i X360?

Možda se na Gamescomu dozna više, no treba videti kaj vele developeri i najvažnije, kak bude sve šljakalo u praksi.
Ne pratim uopće razvoje tih konzola, tek forumski postovi koje pročitam.
Nema nikakvih očekivanja...bez primanja.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #59 u: Srpanj 31, 2013, 15:26:10 »
To je svako s malo mozga očekival jer je puno tu stvari koje se odvijaju u pozadini, ljudi su očito očekivali da se svi ti dobri fičri (na obadve konzole) budu pohranjivali magično u zrak. fpalm1

Velim - 8gb rama, 5/5.5gb za igre je meni odlično jer nisam očekival da budu nove konzole imale više od 4gb rama sveukupno.

PS bude jači, ali mislim da su obadve mašine na kraju krajeva sposobne grafički prikazati odlične vizuale. Već je na trenutnoj generaciji grafika sasvim zadovoljavajuća jedino kaj fale oštrije teksture, full hd rezolucija i jebenih 60 frejmova.

I opet - na kraju se opet previše toga zaključuje iz tehničkih specifikacija dok ni Sony, a ni MS nisu prikazali pravu, next-gen igru za koju bi mogel reći TO JE TO, tak da uzalud im svi rami ovog sveta (zasad).