Autor Tema: YouTube kanali koje pratite  (Posjeta: 9620 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

YouTube kanali koje pratite
« u: Veljača 26, 2013, 10:00:10 »
U ovoj temi podjelite linkove na kanale koje pratite, i koji bi ostalima mogli biti zanimljivi, uz kratki opis što se na kanalu emitira.


privettricker - sa sigurnošću mogu reći jedan od najboljih gitarista koji radi covere na YT-u. Pokriva sve manje ili više poznate bendove poput Stonesa, Zeppelina, Doorsa, Oasisa, Beatlesa, AC/DC-a, Jethro Tulla itd. Što je najbolje sve svira po sluhu i uvijek zvuči ko da je  gitarist tog benda to odsvirao što je fascinantno s obzirom da nove videe uploada na dnevnoj bazi (trenutno ih ima nešto manje od 1400) pa svako malo dođem na kanal da vidim šta ima novog.

Cocaine - Eric Clapton, J.J. Cale


RTVHRHB (ili Radio Televizija Herceg Bosne) - kanal na kojemu se mogu naći naše emisije i serije poput Dnevnika, Nedjeljom u 2, Bitange i princeze itd. Ja ga najčešće koristim radi emisije Na rubu znanosti koja me u posljednje vrijeme jako fascinira pa ako propustim pogledati na TV-u pogledam ju ovdje. Također su jako ažurni pa tako možete pogledati jučerašnji Dnevnik koji ste možda propustili.

Na rubu znanosti - Svemirsko rudarstvo i Lunar X Prize


HCLGamingPortal - recenzije, najave, gameplay videi i sav ostali sadržaj koji ide na portal. Ne bi ga pokraj portala uopće koristio da mi YT account nije 0-24 upaljen pa mi je ovo najbrži način da budem u toku.

Dead Space 3 video recenzija | HCL.hr




Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #1 u: Veljača 26, 2013, 12:45:05 »
Imam više pretplata ali u posljednje vrijeme pratim samo sljedeće:

331Erock - Isto jedan tip koji radi obrade no ponajviše muzike iz igara i filmova iako nađu se i klasične rock stvari. Radi ih u nekom speed/japanskom power metal stilu i meni osobno zvuče sjajno - zanimljivo. A najzanimljivije je kada obradi nešto tipa Katy Perry ili Lady Gagu i pretvori pop pjesmuljke u žestoki vrag  ;D

Skyrim Meets Metal



Mastermilo - Neki ludi Danci, Nizozemci, šta već jesu - ugl luđaci koji su počeli sa Autocrossom te prešli na prerađivanje auta na malo drugačiji način nego se to obično podrazumijeva. Ali nije da samo prerađuju - mislim da je publika na ovom forumu prava za njih  kuul

Sas VW RollGolf in action



Igor Presnyakov - Šećer za kraj. Komentar bi bio sličan kao LuckyLukeov za privatetrickera no ja bih se usudio reći najbolji gitarist na YT-u (barem kojeg sam čuo) jer tip ne izvodi prerade u smislu da samo kvalitetno odsvira istu stvar nego sve radi na akustičnoj gitari, neovisno o žanru, u svom stilu koji između ostalog obuhvaća to da tip svira i ritam i glavnu dionicu i solo i vokal - ukratko sve. Najtoplija preporuka svim ljubiteljima kvalitetne glazbe i gitare  thumbs1

Sweet Home Alabama - Igor Presnyakov - acoustic guitar
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #2 u: Ožujak 12, 2013, 01:49:59 »
RTVHRHB (ili Radio Televizija Herceg Bosne) - kanal na kojemu se mogu naći naše emisije i serije poput Dnevnika, Nedjeljom u 2, Bitange i princeze itd. Ja ga najčešće koristim radi emisije Na rubu znanosti koja me u posljednje vrijeme jako fascinira pa ako propustim pogledati na TV-u pogledam ju ovdje. Također su jako ažurni pa tako možete pogledati jučerašnji Dnevnik koji ste možda propustili.

Na rubu znanosti - Svemirsko rudarstvo i Lunar X Prize


Taman krenuo pogledati zadnju epizodu (Na rubu znanosti) u kojoj je gost bio Anthony Peake, ali 0 bodova, maknuto je  jaad
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2013, 01:52:53 od Thergothon »

Offline Luckyluke

Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #3 u: Ožujak 12, 2013, 11:08:34 »
Taman krenuo pogledati zadnju epizodu (Na rubu znanosti) u kojoj je gost bio Anthony Peake, ali 0 bodova, maknuto je  jaad

Da, šteta, cijeli account su im izbrisali zbog copyrighta. No ipak, ova zadnja s Peakom je još gore.

Na Rubu Znanosti : Anthony Peake - Ima li života poslije smrti? (Is there life after death?)


Fantastična je bila, u toj mjeri da sam je pogledao dvaput. Meni je više bed što sam htio pogledati onu u kojoj je tema bila transcedentalna meditacija a sad se mogu hebat.  kava1

Offline Cole™

Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #4 u: Ožujak 12, 2013, 11:12:19 »
Ček, zašto su im izbrisali acc?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #5 u: Ožujak 12, 2013, 11:16:55 »
Ček, zašto su im izbrisali acc?

Jel čitaš ti? Copyright.

Evo što piše kad kliknem na njihov kanal.
Citat:
"RTVHRHB has been terminated because we've received multiple third-party claims of copyright infringement regarding material that the user posted. "

Offline Cole™

Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #6 u: Ožujak 12, 2013, 11:51:23 »
Ma pitam jer sam mislio da je to sluzbeni acc od misaka ili emsije...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: YouTube kanali koje pratite
« Odgovori #7 u: Ožujak 13, 2013, 00:32:05 »
@Luckyluke

O transcedentalnoj meditaciji sam gledao emisiju i pročitao nekoliko knjiga, uključujući njegovu - preporuka  thumbs1
Ima još jedna njegova knjiga koja je zanimljiva ako te zanima tema kojom se bavi, izvantjelesno iskustvo: povijest i znanstvena saznanja o astralnim putovanjima. Ima i puno boljih knjiga koje se bave astralnom projekcijom i lucidnim snovima, kao i savjeti kako iskusiti istu, ali ovdje je sve na jednom mjestu te se dosta znanstveno i profesionalno pristupa toj temi.

Tu emisiju sam gledao na TV-u ("ima li života poslije smrti"), ali sam zakasnio kojih 15 min.
Odlična epizoda, danas sam ponovno odgledao tu epizodu, sad tek vidim da si stavio link.
Ta tema mi je oduvijek fascinantna, ali nakon dosta pročitanih knjiga, svaki put imam osjećaj da čitam jednu te istu stvar tj. totalni C/P i mistične stvari koje se spominju od samih početaka civilizacije. Ok, bilo je tu nekoliko autora koji su se istaknuli i ponudili novu perspektivu. Jedan od njih je Michael Newton, istraživao je istu temu pomoću regresivne hipnoze (ukratko - mogućnost da prodre u ljudski mozak ili dio svijesti koja sadržava sve podatke o našim prošlim životima i stanju između dva života tj. ono što nazivamo smrt) Zanimljivo za pročitati, ali nakon 3 knjige sam shvatio da dosta toga zanemaruje i da forsira neku svoju teoriju na temelju ničega, bajka koja bi trebala ponuditi nadu i jako dobra revizija postojećih teorija. Na istoimenu Peakovu knjigu sam naletio u knjižnici još prošle godine (Ima li života poslije smrti? Neobična znanost o onom što se događa kad umremo) ali svaki put dok se zaletim na odjel znanost/metafizika pokušavam izbjegavati takve naivne nazive koji su tu da privuku naivčine koji su se tek jučer počeli zanimati za tu temu. Nakon odgledane emisije mi je žao kaj nisam posudio knjigu i danas sam otišao do knjižnice i naravno da je knjiga vani, ali svjedno sam rezervirao  cer1njo Sviđa mi se takav pristup i kombinacija moderne neuroznanosti, kvantne fizike sa starim mističnim predajama, kozmologijom itd.

« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2013, 00:35:10 od Thergothon »