Autor Tema: Prodajem Witcher 1 i 2  (Posjeta: 2931 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Prodajem Witcher 1 i 2
« u: Ožujak 12, 2013, 20:54:42 »
The Witcher Enhanced Edition, očuvan, bez imalo ogrebotina i ikakvih oštećenja na pakiranju ili manualu i ostalim knjižicama. - 100 kn





The Witcher 2 Assassin's of Kings, očuvan, bez imalo ogrebotina i ikakvih oštećenja na pakiranju ili manualu i ostalim knjižicama. Preko službene stranice se može besplatno nadograditi na Enhanced verziju. Svi dodatci su u pakiranju i nekorišteni (karta, paper art figurice, Temerian coin...) - 130 kn





Oba za 200 kn

Preferiram primopredaju na ruke u Zagrebu no šaljem i van Zagreba poštom u kojem slučaju kupac plaća poštarinu.

Kontakt na PM ili 099 577 3774
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Prodajem Witcher 1 i 2
« Odgovori #1 u: Ožujak 12, 2013, 21:17:05 »
Why pobogu ? Pa ovo se čuva i njeguje  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Prodajem Witcher 1 i 2
« Odgovori #2 u: Ožujak 12, 2013, 21:21:59 »
Trebaju mi pare plus prodao sam već sve što imam, između ostalog puno rijeđi, skuplji i sa emotivne strane vrijedniji mi Gothic 3 Collector's Edition, a kad sam to riješio, mogu sve...
A i namjeravam nabavit na Steamu kad će biti para. Prelazim skroz na digitalno. Zašto - puno je razloga ali eto... BTW, čini se da imam kupca već. Za sada je rezervirano, sutra ću vidjeti hoće li frajer uzeti
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Prodajem Witcher 1 i 2
« Odgovori #3 u: Ožujak 13, 2013, 16:43:10 »
Šteta, baš imam 200 kn ali je rezervirano za nekaj drugo. Dobra ponuda  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Prodajem Witcher 1 i 2
« Odgovori #4 u: Ožujak 13, 2013, 20:30:02 »
Da sam znao da će se tako brzo prodati, nabio bih jedno 50kn još  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.