Autor Tema: Battlefield 1  (Posjeta: 28522 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #60 u: Kolovoz 31, 2016, 13:26:28 »
Skidam i ja trenutno. Šteta da nisu dali onu prvu mapu jer ova pustinjska je dobrim dijelom praznjikava, sa par točaka gdje se većinom odvija koljačina. Totalno mi je mapa - out.
Barem da isprobam performanse i odlučim jel mi se igra sviđa.

Offline Wulf

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #61 u: Kolovoz 31, 2016, 13:45:08 »
Kolko GBa je?
To ide prek Origina?

Offline blowfish

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #62 u: Kolovoz 31, 2016, 14:22:55 »
Oko 7 GB, prek Origina.

Ja sam oko 5 online, ako mi se netko želi pridružiti nick mi je blowfish-cro  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline SuperVeloce

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #63 u: Kolovoz 31, 2016, 18:50:49 »
6.2GB na konzoli. Je li beta samo mp?

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #64 u: Kolovoz 31, 2016, 19:47:31 »
Meni je iskreno ovo dosadno.

Offline blowfish

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #65 u: Kolovoz 31, 2016, 20:11:17 »
6.2GB na konzoli. Je li beta samo mp?

Da.

Meni je iskreno ovo dosadno.

Možda mrvicu, ali to je zbog loše mape. Fakat je glupo dizajnirana, hrpa praznog prostora i svi igraju scouta pa padaš mrtav bez da znaš tko, što i kako.

Ali meni igra nije uopće loša, pogotovo nije sličnija Battlefrontu kako su mnogi pisali. Napišem više dojmova sutra ujutro, sad moram još malo pucati prije nego mi se vrati cura  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #66 u: Kolovoz 31, 2016, 20:13:49 »
Nije opće loša igra, ali nakon igranja Battlefielda kolko sam ga igral i vragu bi dopizdilo, a nema nekog stvarno revolucionarnog pomaka pa mi je meh.

Offline blowfish

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #67 u: Kolovoz 31, 2016, 20:43:48 »
Nije opće loša igra, ali nakon igranja Battlefielda kolko sam ga igral i vragu bi dopizdilo, a nema nekog stvarno revolucionarnog pomaka pa mi je meh.

Ma nema neke revolucionarne game mehanike ili moda, ali mislim da napreduju i tehnički i grafički. Nije sad baš da previše slušaju community, ali nije ni u potpunosti kontra narodu. Ovaj setting je možda i najbolja stvar u cijeloj igri.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #68 u: Kolovoz 31, 2016, 20:50:39 »
Kužimo se, meni samo zato kad mi je dosadan djeluje ko brutalni tech demo, al kak velim gore. Zasićenost, možda me nekad opet primi, ali trenutno sam za Quake like u w4nn4 1v1 m3? ;D

Offline c0bra123

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #69 u: Rujan 01, 2016, 11:13:40 »

:)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #70 u: Rujan 01, 2016, 19:43:00 »
Inače sam veliki fan serijala, ali ovo me niti u jednom trenu nije uspjelo dovoljno zaintrigirati da barem razmislim o kupovini.

Valjda najgora mapa u povijesti serijala, a niti setting me baš ne oduševljava kao što sam mislio da hoće + užasni frejm dropovi na PS4.

Još dok se sjetim da im je za svaki BF trebalo minimalno 6 mjeseci nakon launcha da ga donekle dovedu u neki red, ne hvala.

Offline bartul_9

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #71 u: Rujan 01, 2016, 19:52:59 »
Vjerujem da ce se BF4 igrat jos dosta vremena, pogotovo jer nisu svi zeljni WW1 ratovanja.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Luckyluke

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #72 u: Rujan 01, 2016, 23:49:17 »
@Ther, slažem se.
Meni je najgore kaj imam osjećaj da uopće ne igram BF. Osjećaj je jaaaako čudan. Iako sam mislio prije igranja da je mapa loša, zapravo je pre pre pre loša. Da su stavili onu drugu bilo bi puno bolje. Više nemam ni volje pokrenut igru kolko mi je gadljiva mapa.

Offline blowfish

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #73 u: Rujan 02, 2016, 09:23:03 »
užasni frejm dropovi na PS4.

Još dok se sjetim da im je za svaki BF trebalo minimalno 6 mjeseci nakon launcha da ga donekle dovedu u neki red, ne hvala.

Na PC radi savršeno, na mojoj konfiguraciji stabilnih 70-80 FPS na high postavkama. Nisam ništa mijenjao, tako je detektiralo i ima tih nekih post processing, anti aliasing i ostalih pizdarija uključeno. Da nešto od toga smanjim, vjerujem da bih i na ultra mogao imati 60 frejmova.

Inače, ne znam dal na PS4 to postoji, ali na PC je resolution scale po defaultu postavljen na 42% i to bi kao trebala biti nativna rezolucija monitora. Ako to staviš na 100, događa se upscale i performanse drastično padnu.

U vezi dovođenja u red, mislim da ova igra vrhunski radi za jednu betu. Netcode djeluje u redu za Battlefield standarde, radi dobro i na slabijim konfiguracijama, dobar hitreg... Malo ih još jebu serveri i matchmaking, ali neće biti tolika navala na izlasku i skoro pa sam uvjeren da će tehnički biti sasvim pristojna. Na stranu osjećaji i animozitet prema EA, mislim da su ipak dovoljno ozbiljna firma da im se ne ponovi Battlefield 4 launch.

Što se same igre tiče, slažem se da je mapa užasna i to u velikoj mjeri ograničava procjenu kvalitete. Zna biti stvarno frustrirajuće kad te siluju sniperima i tenkovima dok trčiš po otvorenom i nadam se da će ostale mape biti bolje dizajnirane. Glupo mi je i ono podešavanje snipera prema daljini. Namjestiš ga na 300 metara i onda možeš skinuti lika preko cijele mape tako da ga naciljaš direktno u glavu. Čar Battlefielda je u bullet dropu, a ovime su ga totalno eliminirali. Ostala oružja su više-manje dobra. Početna dosta loša, ali brzo se otključaju nove stvari. Ona polu-automatska puška od medica je predobra, falilo je tako nešto u modernim igrama.

Mislim da su trebali staviti neki TDM umjesto Rusha, treba neki malo imerzivniji mod za betu, a bio bi i relevantniji stress-test. A i ja sam valjda jedan od troje ljudi na svijetu koji na Battlefieldu igraju Deathmatch  cer1njo

Kupit ću vjerojatno, ofca sam  cry1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline doktor1

Odg: Battlefield 1
« Odgovori #74 u: Rujan 05, 2016, 18:53:30 »
Battlefortress 1 (battlefield 1 trailer tf2 parody |original music) - YouTube