Autor Tema: No Man's Sky  (Posjeta: 26011 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #60 u: Kolovoz 22, 2016, 11:30:41 »
Ma kakav Sony, nema Sony nista sa njim...Jednostavno je covjek bio pohlepan, napravio je pokvarenu i losu igru, za nju trazio 60 dolara, konstantno lagao itd.


Sta bi ga ja sada trebao hvalit?
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #61 u: Kolovoz 22, 2016, 11:39:29 »
Ma kakav Sony, nema Sony nista sa njim...Jednostavno je covjek bio pohlepan, napravio je pokvarenu i losu igru, za nju trazio 60 dolara, konstantno lagao itd.


Sta bi ga ja sada trebao hvalit?
Trebaš imat srca pošto ih je 10 samo radilo na igri!

i znamo ih iz viđenja. Dobri ljudi nebi mrava zgazili... :D

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #62 u: Kolovoz 22, 2016, 11:55:07 »
Vi očito niste svjesni kako funkcionira odnos klijent-poslodavac i poslodavac-izdavač. Radim u marketingu i kad je nečemu rok, onda je rok i nema odgađanja i nema kompromisa. Za svaki neispunjeni zadatak ti plaćaš gubitke, a kreativa ti je ograničena željama nadležnih. Sony nije od jučer i puno su preveliki igrač da bi im mali razvojni studio postavljao ultimatume i određivao datume izlaska. Oni su potpisali ugovor i nakon toga developeri imaju malo prava glasa u vezi ičega. Čisto sumnjam da je njemu od početka bila namjera napraviti pokvarenu igru i prevariti ljude. Čovjeka su stisli rokovi, nije imao dovoljno resursa, možda i znanja i ispalo je tako kako je. Precijenio se i nema tu previše filozofije.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #63 u: Kolovoz 22, 2016, 12:03:06 »
Pa odgadao je igru 5 puta...hahaha po vama ispada da je Sony kriv za sve, a da je Sean svetac.

Iskreno slusat ovakve stvari je smjesno.

Covjek je nije uspio napravit sta je zelio, radio je sa timom od 10 ljudi sta je premalo, odgadao je igru 5 puta, lagao za pola stvari itd. itd. itd. Sigurno mu je Sony drzao pusku nad glavom i nagovarao ga da sve to radi.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #64 u: Kolovoz 22, 2016, 12:41:59 »
Pa nije ga Sony nagovarao da izbaci lošu igru, ali su ga sigurno stisnuli da je izbaci bez novih odgoda. Kakve veze ima što ju je ranije odgađao, to je mali studio koji ne može napraviti igru za godinu dana, pogotovo ne tako ambicioznu. Siguran sam da bi je još odgodio da je mogao. Što kad je Ubisoft imao najgori launch u povijesti igara sa Unityjem, jesi i onda mislio da su pokvareni sinovi sotone koji ti žele zagorčati život? Nisi, nego si kasnije kupio Syndicate i uživao u njemu. Sve je to posao u kojem je netko više, a netko manje uspješan - ali svi rade pogreške zbog kojih ispaštaju sami igrači. Ne jer tako žele, nego jer drugačije ne mogu iz razloga koji meni i tebi neće nikad biti poznati. Glupo je pljuvati po čovjeku kao da ti je iz novčanika ukrao pare. Sigurno nije htio ovakav negativan publicitet i sigurno će se ovo negativno odraziti na njegovu karijeru - čisto sumnjam da bi to namjerno napravio.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline LukaM 110

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #65 u: Kolovoz 22, 2016, 13:23:49 »
Pa nije ga Sony nagovarao da izbaci lošu igru, ali su ga sigurno stisnuli da je izbaci bez novih odgoda. Kakve veze ima što ju je ranije odgađao, to je mali studio koji ne može napraviti igru za godinu dana, pogotovo ne tako ambicioznu. Siguran sam da bi je još odgodio da je mogao. Što kad je Ubisoft imao najgori launch u povijesti igara sa Unityjem, jesi i onda mislio da su pokvareni sinovi sotone koji ti žele zagorčati život? Nisi, nego si kasnije kupio Syndicate i uživao u njemu. Sve je to posao u kojem je netko više, a netko manje uspješan - ali svi rade pogreške zbog kojih ispaštaju sami igrači. Ne jer tako žele, nego jer drugačije ne mogu iz razloga koji meni i tebi neće nikad biti poznati. Glupo je pljuvati po čovjeku kao da ti je iz novčanika ukrao pare. Sigurno nije htio ovakav negativan publicitet i sigurno će se ovo negativno odraziti na njegovu karijeru - čisto sumnjam da bi to namjerno napravio.

Točno to. Sony je na kraju krajeva korporacija kojoj je isto kao i svakoj drugoj novac ipak prvi prioritet. Zato i kažem da mi ova cijena od 60$ izgleda ko njihovo maslo. Vjerojatno su zaključili da je hype oko igre dovoljno velik da se prodaje kao AAA igra pa su digli cijenu. Također, vjerujem da sam studijo vjerojatno ne uzima više od 25% zarade. I apsolutno definitivno sto postotno sam sigurna da Sean nije to ovak isplaniral. Da je prodavao više viziju, nego trenutno stanje igre, to da, ali sam isto uvjeren da je stvarno želio i dao sve od sebe da to dovede u realnost. Sve pojedinosti zbog kojih je igra na kraju izašla u ovom stanju nećemo znati, ali ovo sigurno nije bil njegov plan. Pa ko bi si ovo svjesno napravil? Tek izađeš na scenu i odma ostaneš zapamćen ko najveći lažov još od Molyneuxa te se nemreš okrenut a da te neko ne popljuje. Mislim, daj molim te...

Offline Cole™

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #66 u: Kolovoz 22, 2016, 14:08:21 »
Napokon malo suvislosti u temi.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #67 u: Kolovoz 22, 2016, 14:44:23 »
To je mali studio koji ne može napraviti igru za godinu dana, pogotovo ne tako ambicioznu.

Pa čemu onda ulazak u te vode? Kad nisu ambiciozni i kad ne mogu napraviti? Tj. mogu, napravili su ali šalovali samo.

Evo primjer pitanje: Bili ti sad kad radiš u marketingu(ili tvoj šef,ako ga imaš) prihvatio nešto što nema šanse da se završi u tom određenom roku kojem ne moguće to sklepat da čovjek bude zadovoljan a velik novac u pitanju?  Jeli ti bitni ugled ili novčanik?

Sony je na kraju krajeva korporacija kojoj je isto kao i svakoj drugoj novac ipak prvi prioritet. Zato i kažem da mi ova cijena od 60$ izgleda ko njihovo maslo. Vjerojatno su zaključili da je hype oko igre dovoljno velik da se prodaje kao AAA igra pa su digli cijenu. Također, vjerujem da sam studijo vjerojatno ne uzima više od 25% zarade.

Slažem se doneklen, nije daleko od toga da je možda i Sony-jovo maslo u pitanju. Sony je krupna riba u tom oceanu.

I apsolutno definitivno sto postotno sam sigurna da Sean nije to ovak isplaniral. Da je prodavao više viziju, nego trenutno stanje igre, to da, ali sam isto uvjeren da je stvarno želio i dao sve od sebe da to dovede u realnost. Sve pojedinosti zbog kojih je igra na kraju izašla u ovom stanju nećemo znati, ali ovo sigurno nije bil njegov plan. Pa ko bi si ovo svjesno napravil? Tek izađeš na scenu i odma ostaneš zapamćen ko najveći lažov još od Molyneuxa te se nemreš okrenut a da te neko ne popljuje. Mislim, daj molim te...

Pa zašto je prihvatio ponudu kad ima samo 10 ljudi u timu? Šta je mislio da je mađioničar?

Ne moreš svjesno ući u to nikako...

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #68 u: Kolovoz 22, 2016, 14:48:24 »
 fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #69 u: Kolovoz 22, 2016, 16:23:25 »
Pa odgadao je igru 5 puta...hahaha po vama ispada da je Sony kriv za sve, a da je Sean svetac..

Ovo smo vec prosli.. Slicno je bilo sa dosta simulacija ako se ne varam ili mozda GTA il neki drugi tripleA naslov... Bolje da mi odgodi igru pet puta i na dan izlaska bude gotova nego da izbaci install cd i onda nakon instalacije DLCa i patcheva velicine 5TBa jer su - rokovi. Ali nikome nista jer to je Ubi ili EA il neki drugi bog i to se razumije. I naravno da je sony kriv.. Isto tako i EA i Ubi i svi ostali veliki igraci koji imaju prste u tome jer to rade i sa svojim naslovima.


Malo preveliki zalogaj za njih ocito i smijesno da se lika sad ocrni kao kradljivca a Origin te pokrade cim se ulogiras. Pogotovo ako je bio pod utjecajem i imao je naravno ugovorne obveze.
Za tako ambicioznu i "veliku" igru ne bih imao nista protiv da svako malo dojde neki patch za gameplay, gfx fix ili nesto trece...
Driveclub je imao uzasan launch i zavrsio maestralno ak se ne varam.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #70 u: Kolovoz 22, 2016, 16:32:59 »
Hahaaha ajme gospodo vas.Stali ste u obranu Seana Murraya kao da je neki svetac.

Covjek je lagao cjelo vrjeme, nakon 5 odgoda je izbacio igru koja je prakticki early access naslov.Nebi nikome smetalo da je odgodio 10 puta al da je igra radila kad je izasla.

Briga me sta je njegov studio od 10 ljudi premali, sta nije AAA izdavac, sta nije EA ili Ubisoft, briga me sta mu se studio potopio i sta je prodao kucu da zavrsi ovaj projekt.

Njegova igra je uzasna i sramota je za gaming.Nije napravio nista u 5 godina.Doslovno je napravio planet pun zivota i predivnih zivotinja i prikazao ga u traileru govoreci kako je to samo random planet u svemiru.Lagao je za MP, igra ne radi kako treba.Jel uzeo preveliki zalogaj, nije li, nije moj problem.

Istina je da mu igra ne valja, da je cjelo vrjeme lagao oko svega i da je napravio uzas od igre.

Ako je vama drag izvolite kupite igru za 60!!!! dolara i pomognite covjeku.Ja cu ga gadit jer imam pravo i on to zasluzuje.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline LukaM 110

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #71 u: Kolovoz 22, 2016, 17:15:35 »
Ah, šta reći... Koju posluku porati.
Daljnja rasprava očito nema smisla. Nemam volje u nedogled odgovarati na iste 3 rečenice bez da se promisli o ičemu što sam napisal.
Jedino bi volil znati odakle dolazi sva ta energija i predanost hejtu prema čovjeku s kojim nisi bil u dodiru i koji te nije oštetil ni na koji način.

Offline Cole™

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #72 u: Kolovoz 22, 2016, 17:52:21 »
Ah, uopće se nemoj zamarat oko bartula, već sam rekao - forumska kamikaza.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #73 u: Kolovoz 22, 2016, 17:57:22 »
Gledam suprotno tebe na to sve.

Jer sad ne moremo dokazat ni ja, ni ti, ni bilo ko drugi jeli dobar čovjek ili loš. Čuj nisam bio u dodiru, pa dobro imaš pravo. Ne znam stvarno kako netko more mrzit Hitlera...

Da se meni hejta i da volim ja to radit, bio bi i u; DOOM temi, u LOL temi, u DOTA temi, u FALLOUT temi i svim igrama koje mi se ne sviđaju.

Pošto je ovo krađa na Man's Sky i da liči na bilo što iz traliera, da ima puno pozitivni komentara išla bi na spisak.
Pošto sam pogledao radnje i sve što je zamišljeno kad je Igor igrao, svidila mi se ta tematika u igri i sve što je trebalo da bude. Da on nije igrao možda i nebi bio ovdje.

Ali 90% ljudi pljuje na igru i na njega, i sad da stajem u obranu, neću. Imam pravo imaju pravo. Postoji i mogućnost za to sve što ste napisli ti i Blowfish ali ja ne vjerujem u tu priču baš toliko.
I da ne kažate da ograđivam Sony-ja a pljujem po tom "čovjeku" PU I na Sony-a PU. Sony je vaki sony je naki. PS preplata? pu...  kava1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Thergothon

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #74 u: Kolovoz 22, 2016, 18:30:35 »
Izjednačavanje ovoga s Hitlerom  ave1

Cole, slobodno ugasiš forum, game over man...  cer1njo