Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902120 vremena)

0 Članova i 25 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #6180 u: Siječanj 27, 2015, 10:21:18 »
Tu 106-icu je imao frend do nedavno (dok se nije frajer zaletio u njega uzimavši mu prednost i skoro ga prepolovio), i tip ima same riječi hvale za auto. A i ja se vozio nešto u njemu i ništa mu ne fali. Dapače, prostora ima nevjerojanto puno s obzirom na klasu i veličinu. I sve u njemu funkcionira, a ako i ne funkcionira, lako je i jeftino popraviti. A i ne znam zašto bi bio ženskast. Ali, to sam opet ja sa tim malim autima koje volim.


Ali dobro je rekao Taggart (mislim) - prvi auto ako možeš birat uzmi si neki za gušt, u kojem ćeš uživati a povodom toga, mogu li ti predložiti ovakvo nešto

Mazda MX-5 1,6 i, 2001 god.

Mali auto, zadnji pogon, snaga unutar zakonskih okvira da možeš voziti a opet ima je više nego dovoljno na svoju masu. Pa mislim, koliko 18-godišnjaka za prvi auto dobi zadnjepogonski sportski dvosjed  kuul


Čitam po 4chanu i kako sam se počeo smijat kad sam pročitao  cer1njo cer1njo
Prije toga naletio na thread od Miati


Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6181 u: Siječanj 27, 2015, 21:14:03 »
Ovo najbolje u Birtiju  ;D

cp:
Info za one koji se vole malo brže voziti !!!

Predviđene fiksne lokacije radara i kamera za snimanje brzine.

Ugradnje su do ljeta.

POPIS LOKACIJA
ZA MONTAŽU FIKSNIH UREĐAJA ZA MJERENJE BRZINE
I OČITAVANJE REGISTARSKIH PLOČICA
PU ZAGREBAČKA
1. Slavonska avenija u visini raskrižja ulice M. Sachsa (kretanje vozila u smjeru istoka) – nosač na stupu javne rasvjete (stup se nalazi između sjevernog i južnog kolnika) na visini 2,7 m.
2. Ulica Dubrava (kretanje vozila u smjeru zapada) - nosač na stupu javne rasvjete kod raskrižja sa ulicom II Poljanice, na visini 2,7 m.
3. Avenija Marina Držića (kretanje vozila u smjeru jug) - nosač na stupu javne rasvjete (stup se nalazi s lijeve strane kolnika) ispred petlje sa Slavonskom avenijom, na visini 2,7 m.
4. Aleja grada Bologne (kretanje vozila u smjeru zapada Gajnice-Zaprešić) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.
5. Aleja grada Bologne (kretanje vozila u smjeru istoka Zaprešić-Gajnice) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.
6. Zagrebačka obilaznica A3 (kretanje vozila u smjeru zapada) - nosač na stupu portala sa promjenjivom prometnom signalizacijom na 34. kilometru, na visini 2,7 m.
7. Slavonska avenija (kretanje vozila u smjeru zapada) – nosač na stupu javne rasvjete na ulazu u podvožnjak ispod Savke ceste, na visini 2,7 m.
8. Žerjavinec, Omladinska ulica ispred kućnog broja 8 (kretanje vozila u smjeru istok) – stup sa betonskim temeljem uz južnu stranu kolnika visine 2,6 m.
9. Čeglje D1, neposredno ispred kućnog broja 12 (kretanje vozila u smjeru sjevera) - stup sa betonskim temeljem visine 2,6 m.
10. Pavučnjak D1 ispred kućnog broja 59 (kretanje vozila u smjeru juga) - nosač na stupu javne rasvjete, na visini 2,7 m.

 šofe1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6182 u: Siječanj 27, 2015, 21:17:45 »
Miata mi je preskupa. Možda malo starija ne bi bila loša, ali ova je dosta skupa.
Koliko sam ja upućen, 88 kW je zakon.
164, sam sada, ali uskoro 165. Oh yes, I'm now full grown motherfucker.  dsmoker
A ono, da imam beskonačno novaca, i da nema zakona, prvi auto bi mi bio Subaru Impreza. A ovako ispod 2000€ jedino Mazda 2, ali i ona je jako skupa.

EDIT: Tko traži, taj i nađe. Slučajno naletih na 323f za 1500€. Moram pitati tatu što misli, i sad se moram sam sa sobom natjecati koji mi više paše, 106 ili 323f.

Random oglas
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2015, 21:21:05 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6183 u: Siječanj 27, 2015, 21:30:06 »
Onda si loše upućen što se tiče zakona  :P

Zakon o sigurnosti prometa na cestama, članak 221, stavak 3:

Zakon o sigurnosti prometa na cestama - Zakon.hr
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #6184 u: Siječanj 27, 2015, 22:07:17 »
Predviđene fiksne lokacije radara i kamera za snimanje brzine.
......

 thumbs1
hvala na info

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6185 u: Siječanj 28, 2015, 12:43:28 »
Onda si loše upućen što se tiče zakona  :P

Zakon o sigurnosti prometa na cestama, članak 221, stavak 3:

Zakon o sigurnosti prometa na cestama - Zakon.hr

Jesam, nisam znao.  p1va
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6186 u: Siječanj 28, 2015, 12:47:24 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6187 u: Siječanj 28, 2015, 19:01:19 »
Doktore, opet te ljute internetovi.  cer1njo  cer1njo  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #6188 u: Siječanj 28, 2015, 19:08:58 »
Uopće...
Tip po slici sa nvidia stranice zaključuje da se ja igram na GTX 980  ave1
Vidim da je neki panj te mu nisam niti išao objašnajvat situaciju več sam mu na ljepi način reko da je glup...  kava1

Ali moram prizant neide mi u glavu sada ponovno to veličanje konzola naspram PCa kod Dying Light naslova... Imam PC kupljen 2011 godine, uloženo 200 kn u dodatnu memoriju i 100 kuna u bolju grafičku, igram Dyng Light sa boljom prezentacijom nego na PS4 i X1 u 1080p/30 i opet nekako je taj PS4 nešto najbolje i najljepše na svijetu.. Ne kužim...
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2015, 19:12:12 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6189 u: Siječanj 28, 2015, 19:58:05 »
post

323F taj model je meni zakon
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6190 u: Siječanj 28, 2015, 20:47:52 »
/
Nemožeš protiv PS4, ipak je superiorniji nego PC.  thumbs1
Mali troll, tako da nemoj poluditi odmah.
Ali ne kužim, onak koliko te poznajem preko foruma, čini mi se kao da si PCMASTERRACE lik. Koga briga što ljudi pričaju. Ti meni možeš reći da bi GTAV izgledao milijun puta bolje na tvom PC-u, nego na mom PS3-u, ali ja bih svejedno rekao:"Ok, boli me briga." Naravno da ti ne bih govorio da na PS3-u bolje izgleda, jer realno, čak i ja kojeg ne zanima grafika, vidim malo lošije teksture.
PS4 nemam, i neznam razliku između PS4 i PC-a, a i briga me. Ja sam lik koji će kupiti PS4 radije nego PC, zato što sam takav. Volim imati sve u dnevnom, igrati s kauča, i kontrolerom u ruci. I volim ubaciti igru, bez instaliranja (U zadnje vrijeme manje moguće.). Ne nabijam ti to na nos, nego lijepo kažem, opusti se, i uživaj. Briga te za PS4, za XBO, igraj na čemu igraš i to je to.  thumbs1

323F taj model je meni zakon
Nisam ga uopće gledao kada sam prvi put tražio aute.  šofe1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6191 u: Siječanj 28, 2015, 21:10:42 »
Ali si omašio cijeli fudbal s ovim postom.
Dok je s pravom frustriran. A to je činjenica da kupujemo grafe od 2 tisuće + kuna, da bi nam igra radila lošije nego ista verzija na konzolama.
E sad. Nije problem uopće u grafičkama i proizvođačima istih, nego čisto u developerima koji rade potrte portove, nedovršene igre i lažno reklamiraju većinom PC verzije svojih igara.

Zato ti post nema smisla, jer nisi ubrao o čemu se ovdje radi.
Ali polako naučit ćeš i tu smo da te naučimo...

  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #6192 u: Siječanj 28, 2015, 21:35:44 »
Nisam frustriran.. Samo pokušavam razumjet, ali mi neidu u glavu neke nebuloze...

Pazi, 98% korisnika konzola UVIJEK tvrdi grafika nije bitna, (nikada, nikada, ostati na DOOM grafici, bitna je samo priča i gameplay) ali onda počnu deabte kako je PS4 bolji jer vuče igre u 1080p/30, naspram 900p/30 kod X1, i ima bolje performanse i prezentaciju, bolji hardware bla bla bla bla...
Onda kažeš da na PCu to izgleda još mnogo bolje i radi fluidnije i onda sljedi napad da pričaš samo o grafici koja nije bitna i da si kreten jer si kupio grafičku karticu koja košta kao konzola...bla bla bla bla bla...

A šta se developera tiče, bahato je i bezobrazo od smrdljivaca da su odjednom potrebne grafičke kartice sa 4GB+ VRAMa! To je obična bahatost i "boli me kurac" stav. To sam već govorio, ali to je tako
Pred godinu dana je bila high end grafička GTX 780 sa 2GB VRAMa normala, a sada je to minimum minimuma za igranje! Nakon dolaska ove generacije konzola koje su hardwarski već u pič materi...

Jedan GTX 970 4GB + i5 procesor MORA da npr Dyng Light drži zakucanog na 1080p/60! Mora! A ne da ljudi imaju probleme!
Od tuda dolaze sve ovo odgode, rekao bih. Pokušavaju još nešto poduzet po pitanju performansi, ali uglavnom ne uspiju i ipak izdaju igru...
Strah me niti pokrenut Witchera 3 kada izađe...

A opet neka mi netko objasni i mozgove u nvidia taboru - GTX 750 TI, vani još jeftinija kartica nego u ovom sranju od države doalzi minimalno sa 2GB memorije...
Kako, o kako mogu u GTX 960 koja je u današnje vrijeme jedna sasvim normalna kartica za igru stavljat 2GB memroje?? A ima njihov članak, (ja mislim AC: Unity) gdje preporučaju "svojim korisnicima" da ako imaju grafičku karticu sa 2GB memorije kupe NOVU sa minimalno 4!? Tko je lud?

U toj gaming industriji se više nezna tko pije tko plaća! Ubiti korisnici plaćaju... A nvidia daje lažne specifikacije bez pardona na GTX 970 seriji  kava1

Igranje na računalu je postalo totalno sranje nakon dolaska PS4 i X1 konzola zbog nikog drugog nego bezobraznih developera! Čast iznimkama, ali ih je malo!
Danas je normalan pojam da igra kod izlaska praktički bude neigriva; pročitajte malo npr Dying Light ili Unity teme na Steamu... Ima ljudi koji doslovno to brane - "pa čekajte, tek je igra izašla, doći će patchevi i (neće)popravit stvari".

U današnje vrijeme onaj tko napravi peorder za PC igru nije normalan!!
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2015, 21:38:04 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #6193 u: Siječanj 28, 2015, 22:09:40 »
Sve si dobro rekao, ako se ovaj trend nastavi odustajem od gaminga, preskup to sport postaje.

Btw nikad nisam kužio what's the deal sa preorderima...

Dobiš igru na dan izlaska ? Wow !
Dobiš dodatni sadržaj (neke điđe miđe...) ? Wow !
Platiš malo jeftinije, a imaš šansu da dobiš mačka u vreći ? Jebeno...

Napravio sam preorder na BF3 i nikad više, ne znam ni sam koji mi je kurac bio da to napravim... Dok ja to osobno ne probam i uvjerim se, nikakve novce ne dajem na ljepe oči...

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #6194 u: Siječanj 28, 2015, 22:19:52 »
Ili dobijes exklusive access dva dana prije official release i onda serveri toliko stekaju da ne mozes igrati ni sljedecih tjedan dana :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit