Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 799927 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1800 u: Lipanj 25, 2014, 22:35:45 »


Odličan mi je Dead island... Nikada mu prije nisam dao prilku, ali sada jesam i baš je zabavan...
B klasa filma plus klanje zombija... Još kada se skill tree unaprijedi pa dobiju finisheri i novi potezi postaje drastično bolje...

Baš me zanima kako će ispasti Dying Light... Mirrors Edge + "ozbiljni" Dead Island...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1801 u: Lipanj 26, 2014, 01:59:33 »
Kad smo kod zombija, probao danas ZombiU. Iako glupo ime, jako, jako zanimljiv koncept. Nisam igrao puno ali iz onoga što jesam, daleko bolja igra od one reciklaže koju neću ni imenovati (ima veze sa ubojicama khm khm), ali na žalost ni blizu toliko prodavana jer OK, osim što je ekskluziva, pa hej, ovdje se treba misliti i igrati oprezno.

Survival horror u punom smislu obje riječi, sa naglaskom na prvu. I drugu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1802 u: Lipanj 26, 2014, 09:36:43 »
Koja igra s ubojicama?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1803 u: Lipanj 27, 2014, 22:40:51 »


Pređen Dead Island...



Zombi apokalipsa kroz četrdeset slika... Lik sa svim skilovima prebačen u Dead Island Riptide te zombi apokalipsi nema kraja na vidiku...

Nakon toga sljedi Dead Rising 2 koji sam pokrenuo na 3200x1800 rezoluciji te radi odlično...








Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1804 u: Lipanj 28, 2014, 07:27:50 »
Odigral zadnje Sound Shapes, inače fenomenalna je igra, no Death Mode je da ponoriš, pogotovo ak, ko ja primjerice, nemaš sreće u životu...

Sound Shapes: Death Mode - Galaxanoids - YouTube


Bacite pogled na ovo i komentar lika ispod:

Citat:
"LOOK AT THAT FUCKIN LUCK!!!!!! WHERE THE FUCK IS MY LUCK. THIS STUPID ASS GAME IS GIVING ME NIGHTMARES AND MAKES ME NOT TO LOOK FORWARD TO PLAYING MY VITA ANYMORE"


 cer1njo
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1805 u: Lipanj 28, 2014, 15:14:53 »


Probao Killer is Dead..

Borba fantastična, fluidna, (pogotovo kada se otključa 60FPSa), ali po viđenom ne berem pet devet u priči, likovima, svijetu... Izgubljen u vremenu i prosotoru sa svim tim settingom itd...

Vjerovatno nakon zombi apokalipse se bude prešlo... Baš me zanima taj specifičan naslov...

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1806 u: Srpanj 05, 2014, 02:06:04 »


Najbolji CRPG od vremena Baldurs Gatea 2!! Fantastičan naslov! Ekstra detaljan i ogroman...
Mnoštvo razgovora, odluka koje utječu na daljni razvoj, više načina za prolazak i fantastičan setting...
Vrhunska muzika koja se uklapa u sve to...
Turn based borba je šlag na kraju... Zabavna i taktička...  Mnoštvo klasa, spellova, oružja i svega šta ide sa ovakvim igrama!
I igra je poprilično teška i na Normal postavkama!

Nebi se reklo uopće da je financirano putem kickstartera jer je igra jednostavno vrhunska!
Divinity: Original Sin Larian Studios' fastest-selling game ever • Eurogamer.net

Grafički također jako ljepo sve napravljeno... Detaljne teksture i likovi.. Igra ima čak i real time osvjetljenje... Efekti raznih čarolija su fantastični. Kada usred borbe ekran počne svjetlit u svim bojama sa raznim zvukovima..to je to...











Evo jedna moja borba... Traje deset minuta...

Divinity Original Sin Fight - YouTube
« Zadnja izmjena: Srpanj 05, 2014, 02:21:17 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1807 u: Srpanj 05, 2014, 11:13:54 »


Probao Killer is Dead..

Borba fantastična, fluidna, (pogotovo kada se otključa 60FPSa), ali po viđenom ne berem pet devet u priči, likovima, svijetu... Izgubljen u vremenu i prosotoru sa svim tim settingom itd...

Vjerovatno nakon zombi apokalipse se bude prešlo... Baš me zanima taj specifičan naslov...


To ti je Suda. Njegove igre ili ne podnosiš ili oboavaš. Ja sam među ovima drugima. Iako na žalost nisam odigrao još navedenu kao ni Lollipop Chainsaw, Shadows of the Damned i Killer is Dead, prvu imam doma i budem sigurno a druge dvije ću već nekako.

Njegove igre su mi među najboljima ikad napravljenim i Killer 7 osim što je to, do danas mi je igra sa najboljom naracijom a i samom pričom. Zajebana isto za shvatit, moraš koristiti 110% mozga i pratiti apsolutno svaki detalj, a bome i proći još barem jednom, ali kada sve pohvataš, koji mindfuck i šok a istovremeno onaj "vaaaau".
Svojevremeno se vodila žestoka rasprava na jendom pokojnom forumu na kojem sma jedinom još bio aktivan ili aktivniji nego ovdje i to mi je bila jedna od najboljih rasprava ikad. Kojih 20-ak stranica teksta gdje se raspravlja o priči, likovima i cijelom tom svijetu Killera 7 i gdje u svakom postu pročitaš nešto novo, što nisi vidio/skužio i zajedno smo si slagali priču. A svaki post, onaj najkraći je otprilike dužine kao ovaj moj sada no riječ je samo o igri bila.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1808 u: Srpanj 10, 2014, 14:35:29 »
Ludnica je ovaj Divinity... Rame uz rame Baldurs Gateu, Icewind Daleu, Falloutu... Bez ikakvih sumnji! Da su uspjeli ubaciti izmjenu dana i noći te vremenske prilike/neprilike to bi bilo čudo jedno...
Kakvih 60 sati utučeno do sada, lvl 11 od 20, (jako, jako, jako sporo se diže lvl) i ja mislim niti na polovici igre...
Igra je u početku teška no sada već nemam velikih problema u borbi jer se jako puno oslanjam na magiju..
Nećeš proći quest ako ne pratiš razgovor i čitaš razne knjige koje nalaziš!
Razvoj lika ima mali milion različitih skillova, abilitiesa, traitova itd...

Divinity skills - YouTube


Mnoštvo predivnih lokacija; grafički nema ljepše CRPG igre! Igra čak ima i dinamčke sjene šta je bilo isključeno u jednom AAA Watch Dogs naslovu, kao i mnoštvo eye candy grafičkih opcija:



Svaki item koji promjenimo na liku se odmah vidi, svaka magija/akcija je animirana...



Dizajn svijeta, priča i likovi su odlični, kao i razgovori; u igri je naglasak i na humoru koji se uklapa nevjerovatno dobro!! Glazba je također vrhunska kao i zvukovi okoline, (šume, spilje, grobnice...) 
Dizajn monstera i likova je odličan:

 

 



Kao šta rekoh, lokacija je mnogo, a ovo su recimo sve lokacije koje se nalaze ispod jedne obične kuće u kojoj biva vještica, (još sam na tom djelu - Hiberheim i tu sam prove minimalno četiri sata, a još ne gine dva, tri...)

 

 

Igra koja bez imalo problema posrami mnoge AAA naslove!
Pilars of Eternity i Wasteland 2 imaju jako težak posao... Dostići, a teško i prestići kvalitetu ovog CRPGa kojeg je izbacio Larian...

Hooked Gamers - 95/100
Eurogamer - 9/10
Gameinformer - 9/10

Offline manjamax

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1809 u: Srpanj 10, 2014, 20:30:40 »
Prešao 100% GTA V. Namučio sam se dobrano, ali sam uspio. Idem krenuti sada na Platinu. Gran Turismo sam malo zanemario, ali samo zato što sam nešto loš u njemu posljednje vrijeme.
Koju bih igru sljedeće trebao uzeti? L.A Noire, Saints Row 2 ili Red Dead Redemption? (Odigrao Red Dead, ali bih mogao ponovno. Saints Row 2 moram, jer sam ga oduvijek htio igrati bez štekanja, a L.A Noire mi je odličan....) Dileme. Možda sve tri uspijem dobiti, ali vidit ćemo.
EDIT: Dobiti ću Red Dead Redemption i Saints Row 2.  hug1
« Zadnja izmjena: Srpanj 11, 2014, 09:56:53 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1810 u: Srpanj 12, 2014, 14:21:11 »
Nakon kakvih 80 sati u igri sam se ipak malo pogubio... Toliko otvorenih questova, a bez ikakve smjernice na map...  cer1njo
Ima abnormalno teških mozgalica! Jednom sam potražio pomoć i na internetu, ali nastojim to izbjegavat!



Danas bi trebao pratit/rješit Infiltraiting the Immaculates quest jer bi on mogao rasvjetlit malo stvari...

Evo galerija šarenog predivnog Rivellon svijeta...

Hm, gdje je sada Skyrim da me uhvati za rukav i odvuče na sva mjesta  ;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2014, 14:24:48 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1811 u: Srpanj 12, 2014, 21:02:10 »
Baš sam sad piko original, jbg nahajpao si me.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1812 u: Srpanj 13, 2014, 01:40:21 »
Baš sam sad piko original, jbg nahajpao si me.


 thumbs1

Ja sam igrao pirata, ali kada je došao na gog, odmah sam uzeo! Zaslužili su ljudi! Svaki euro!!
Priznajem da mi je bilo krvio šta igram pirata kada sam vidio šta su napravili, a da ne spominjem kako je CEO Lariana simpa tip!!
Nikada se tako loše nisam osjećo dok sam pirata igrao!! Vjerujte mi!

Divinity: Original Sin - Update #63: Release Day! - YouTube

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1813 u: Srpanj 13, 2014, 18:56:41 »
Igra se Assassin Creed, prastara jedinica

OK je

nakon višemjesečnog igranja isključivo na kompjuteru, moje je mišljenje i dalje da je igranje puno zahvalnije na konzolama.
ne radi grafike i FPS-ova koji su uvijek na strani PC-ja , nego jednostavno cijelog paketa, jednostavnosti upotrebe i komoditeta

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1814 u: Srpanj 13, 2014, 19:36:33 »
A valja imat i jedno i drugo, sve ima svoje prednosti (makar i zbog samih igara), samo da je doći do love.
Recimo meni je užasno igrati bilo koju sportsku igru (ne računajući racing) na PC-u. 

Igra se trenutno jako slabo, a to što se igra (pola sata tjedno) je Grid Autosport, MP3, AC Black Flag
« Zadnja izmjena: Srpanj 13, 2014, 19:38:29 od Iceman »