Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795132 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1815 u: Srpanj 13, 2014, 19:52:56 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1816 u: Srpanj 13, 2014, 20:16:12 »
Prešao Dragu Esther sa srpskim titlovima i voiceoverima. Dosta čudna igra, ako ju uopće možemo tako nazvat jer se sve svodi na hodanje i promatranje, bez ikakve interakcije. Narator priča kako proživljava gubitak svoje voljene žene na jedan poetičan način koji me jako podsjeća na jednu zbirku pjesama koje mi je darovao moj kum, inače pisac. Na prvo čitanje misliš da je knjiga totalni bullshit i ništa ju ne shvaćaš, a na drugu ju na neki način i shvaćaš i ne, ali osjetiš neku čaroliju koji imaju ti stihovi. Tako bi nekako to opisao. Definitivno igra nije za običan puk, nego za umjetničke duše koje razmatraju koji je trenutni doseg umjetnosti u igrama. Preporuka za odigrat jedanput, traje uvrh glave sat vremena.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1817 u: Srpanj 13, 2014, 20:18:39 »
Ja sam krenuo SE III na sado mazo težini... Dobra mi je igra, AI je malo retard, ali kao svugdje...
No došao je Divinity i SE III plače u kutu...

Btw, ova avantura djeluje mrak film - The Fall

The Fall Launch Trailer - YouTube


Prva epizoda od njih tri; 9/10 recenzija

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1818 u: Srpanj 14, 2014, 16:11:52 »


Malo FM14 se igra idemo istru probat do Europe odvest :D :D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1819 u: Srpanj 14, 2014, 18:38:32 »
Odigrao ovaj vikedn Dark Souls. Čudo brate čudo. Sveukupno mislim da mi je bolji čak od Demon's Souls iako je lakši, i to rekao bih dosta. Nije da nisam umirao, daleko od toga, ali puno toga olakšava igru. Protivnici su slabiji npr. Sjećam se kako sam u Demon's Souls već na početku igre dobivao batina od najobičnijih kostura, lupili bi me 2, 3 puta i bum, gotov, a ako bih naletio na viteza, to je bio stres, dok ovdje se kosturi tamane bez problema, a ni vitezi nisu nešto prestrašno, Black Knight je druga priča no sad već idemo dalje i ima i pandan Black Knightu u Demon's Soulsu i bio je isto puno veći problem. Pa onda Estus Flaskovi, nikakav gubitak energije kad se umre i sl.

No i dalje je jako izazovna i odlična. Velim, mislim da mi je bolja čak od Demon's Soulsa zbog par stvari, iako možda bi trebao opet to odigrati da vidim. Ali ne još jer sam istog trena krenuo Dark Souls NG+ igrati, želim sve trophye i vidjeti drugi završetak  ;D


A paraleleno s tim sve ozbiljnije LoL. Navukao sam se baš  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1820 u: Srpanj 14, 2014, 19:16:33 »
Kad se jednom navučeš na lol nema ti druge nego da igrap, i know the feeling, sva sreća odvikavam se u zadnje vrijeme.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1821 u: Srpanj 15, 2014, 11:41:34 »
Jebeni Hrvatski Dragovoljac, pola prvotimaca mi ozlijedi :((( sad nekako obranit ovu prednost s bodovima, al teško će bit, pogotovo iduća tekma dinamo.

Tablica



Roster (Jo, Vucko i Babic ozlijedeni a jedni od najboljih ove sezone su mi :( )



Formacija

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1822 u: Srpanj 15, 2014, 22:50:05 »
Uncharted: Drake's Fortune



Zaboravio sam koliko volim ovaj serijal.
Drugi prelazak nakon više od tri godine i moram priznat da sam se malo iznenadio koliko igra stara sedam godina izgleda i fino radi.
Već jedinica ima sve što akcijska avantura treba imat (atmosferu, zanimljivi setting, dobre likove i priču te fini gameplay). Srećom sva ta kohezija je na visini i predstoji samo uživanje.
Vrlo vjerovatno prelazim serijal u jednom dahu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1823 u: Srpanj 16, 2014, 15:32:38 »
Odigrao ovaj vikedn Dark Souls. Čudo brate čudo. Sveukupno mislim da mi je bolji čak od Demon's Souls iako je lakši, i to rekao bih dosta. Nije da nisam umirao, daleko od toga, ali puno toga olakšava igru. Protivnici su slabiji npr. Sjećam se kako sam u Demon's Souls već na početku igre dobivao batina od najobičnijih kostura, lupili bi me 2, 3 puta i bum, gotov, a ako bih naletio na viteza, to je bio stres, dok ovdje se kosturi tamane bez problema, a ni vitezi nisu nešto prestrašno, Black Knight je druga priča no sad već idemo dalje i ima i pandan Black Knightu u Demon's Soulsu i bio je isto puno veći problem. Pa onda Estus Flaskovi, nikakav gubitak energije kad se umre i sl.

No i dalje je jako izazovna i odlična. Velim, mislim da mi je bolja čak od Demon's Soulsa zbog par stvari, iako možda bi trebao opet to odigrati da vidim. Ali ne još jer sam istog trena krenuo Dark Souls NG+ igrati, želim sve trophye i vidjeti drugi završetak  ;D


A paraleleno s tim sve ozbiljnije LoL. Navukao sam se baš  cry1

Ipak si igrao odmah nakon Demona pa treba i to uzeti u obzir, već si na poznatom terenu.

Dok zaigraš DS2 sigurno nećeš imati ni približno izazovno iskustvo kao ljudi koji su igrali od prvog dana. Užasno puno bossova su nerfali, pogotovo neprijatelje koji se uz bossove pojavljuju od NG+ pa nadalje. PC verzija je po defaultu došla s tim patchom uključenim, tak da se dojmovi ljudi jako razlikuju i dovode do žustrih rasprava koje dovode u pitanje skill pojedinca, a zapravo se sve svodi na to kad si igrao tj. koju verziju. Natukao sam 200+ sati u relativno kratkom razdoblju i kasnije prestao s leveliranjem da se ne izgubi izazov i onda stigne taj patch koji mi je totalno ubio volju za igranjem jer nema veze s mozgom (iz perspektive već iskusnog DS igrača) koliko su neke stvari olakšali. Probao sam izbrisati taj update, ali onda ne mogu igrati jer je save već automatski presnimljen nakon updejtanja i kompatibilan samo s tom najnovijom verzijom.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1824 u: Srpanj 16, 2014, 18:14:15 »
A što patch točno radi? I to pričaš o dvojci, jel?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1825 u: Srpanj 16, 2014, 21:39:52 »
Da, olakšali su neke boss borbe. Pošto ne znaš kak je prije bilo nema ti kaj smetati.
No spomenul sam to u slučaju da ti neke borbe budu previše lagane, tek tolko da znaš zbog čega.

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1826 u: Srpanj 16, 2014, 22:07:48 »
Pokušavam platinirati GT5. Mislim da mi je ostalo još par dana do platine. Moram još jedan 24h LM u Bspecu proći da mi se otključa 24h Nurba i da izdrilam b spec vozača do vrha karijere. Onda je gotova priča. Uz to, odigram koju partiju coda4 s ekipom dok još mogu. Nešto sitno GTA IV i RDR.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1827 u: Srpanj 17, 2014, 00:33:21 »
Da, olakšali su neke boss borbe. Pošto ne znaš kak je prije bilo nema ti kaj smetati.
No spomenul sam to u slučaju da ti neke borbe budu previše lagane, tek tolko da znaš zbog čega.

o bedaki  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1828 u: Rujan 08, 2014, 13:34:25 »


Nezz kako mi je ovo promaklo ispod radara.
Preslatko, simpatično i toplo. Zabavan gameplay i fina glazbena podloga. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1829 u: Rujan 21, 2014, 20:48:48 »
Pređena odlična J.U.L.I.A.: Among the Stars



Trenutno prešao prvi nastavak Blackwella u toj petologiji