Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 795122 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2040 u: Prosinac 29, 2014, 22:08:01 »
Konačno si uzeo igru koja mi je na wishlisti od osmog mjeseca prošle godine  ;D
Splinter Cell Blacklist - 5€ steam  shy1

Kad igramo online?  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2041 u: Prosinac 29, 2014, 22:24:48 »
Dogovorit ćemo se  hug1

Trebo bi prvo kampanju odigrat da pohvatam sve malo i taq. Sjećam se da si hvalio igru na sve strane, nadam se da ne pretjeruješ  ;D

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2042 u: Prosinac 29, 2014, 22:27:50 »
Lijepo odigraj kampanju otključaj sve živo pa će da riješavamo sve one coop misije. <3
Jedino nemam headset. :(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2043 u: Siječanj 03, 2015, 01:22:03 »
Upravo odigral D4 iliti Dark Dreams Don't Die prvu sezonu - definitivno nije za svakog, ali meni je bilo vrhunsko zbog odličnih, uvrnutih likova i super priče (putovanje kroz vrijeme, rješavanje zločina itd.). Jedva čekam drugu sezonu, al to bi moglo potrajati s obzirom da je SWERY-u trebalo 6 godina da završi Deadly Premonition i 4 godine za prvu sezonu D4. cer1njo

Genijalna avantura koja bude sigurno postala kultna. Humor je jebeno bizaran, kaj se počneš smijati na glas dok igraš. Atmosfera je isto na nivou kad igra ima specifičan cell-shaded stil i odličnu glazbenu podlogu uz dobar voice acting. I opet - likovi su JAAAOOO. Predobro. cer1njo cer1njo ave1

D4 New Trailer


Sve u svemu, odličan mjesec za Games With Gold, prvo D4 gratis, a kasnije dolazi Witcher 2 besplatno. p1va

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2044 u: Siječanj 03, 2015, 09:47:03 »




Witchera sam već prije igrao ali nikad ga nisam prešao. Vrijeme je da se to ostvari.

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2045 u: Siječanj 03, 2015, 12:15:32 »
Igra se prvi Assassin's Creed.

Prvi prelazak  cry1 Envej, dosta zadovoljan igrom, čak mi i paše što nema puno varijacija u gameplayu, jest da se osjeti monotonost nakon nekog vremena al šta ćeš. Dvojka je naravno u svim segmentima bolja i nedvojbeno najdraža u cijelom serijalu (iako nisam ni igrao nego dvojku, brotherhood i reveltation).

Offline SuperVeloce

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2046 u: Siječanj 03, 2015, 12:32:46 »
@Iceman sad kad sam vidio tu sliku sa Mafiom 2 i meni se javila želja da je po ko zna koji put odigram. Vrhunska mi je to igra. Čak je davno i bilo priče o njenom nastavku, ali na žalost ne spominje se više.

Trenutno igram Far Cry 4, došao sam do nekih 60% kampanje u 30h igranja. Još uvjek nisam završio glavne misije, ali toliko sporednih stvari ima za raditi, da mi glavne misije padaju u drugi plan. Pogotovo jer su likovi i priča dosta lošiji od 3. dijela, ipak, Vaas je nenadmašiv.

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2047 u: Siječanj 03, 2015, 13:12:08 »
Zadnjih tjedan ipo igram GT5, GT6 i TDU2. Uzivancija ko nikada. Kad mi je dosta "pravije, realnije" voznje, odem na Ibizu i sredim si plasticnu operaciju i vozim ko mumija cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2048 u: Siječanj 03, 2015, 14:04:40 »
Najbitnija je zabava, more igra biti najrealnija na svetu, al ak nije zabavno - zajebi ti to. thumbs1

Offline gamelaker

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2049 u: Siječanj 03, 2015, 15:23:08 »
@Iceman sad kad sam vidio tu sliku sa Mafiom 2 i meni se javila želja da je po ko zna koji put odigram. Vrhunska mi je to igra. Čak je davno i bilo priče o njenom nastavku, ali na žalost ne spominje se više.


Koliko znam, razvija se nastavak. Priča će se vrtit' oko 3 lika ako sam dobro skužia. Al tek tamo 2016-2017.

 kava1


EDIT: link na članak
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2015, 15:28:02 od gamelaker »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2050 u: Siječanj 03, 2015, 15:27:57 »
Kaj znači valja TDU2?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2051 u: Siječanj 03, 2015, 16:05:40 »




Witchera sam već prije igrao ali nikad ga nisam prešao. Vrijeme je da se to ostvari.


Odlične igre :)

A ja igram AC 4, na PC mi lagalo stalno i nije bilo fluidno, a na PS4 radi savršeno, baš uzivam.

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2052 u: Siječanj 03, 2015, 16:35:52 »
Meni valja, a za tebe ne znam.
Meni je neostvarena zelja bila (sve do sad) neobavezna voznja pomocu volana okolo otoka i da zadjem u svaki kutak svakog podrucja, naselja itd. Jucer sam kupio 308 QV '85 i jos moram potraziti crvenu kosulju i brcine za potpunu rekreaciju Magnuma ave1 . Igra ima izmjene dana, noci i kisu, vozn model je, eto, arkadni ali se naviknes voziti na volan. šofe1 Prica i interakcija medu likovima je ispod svake razine i za plakati. Ali imas dosta stvari za raditi u igri. Imas autoskolu, off road utrke, TT-ove, razne challenge, prvenstva, imas brdo olupina koje moras pronaci da bi mogao sklepati odredeni auto, slikavanje prirodnih ljepota, kupovanje kuca, jahti i njihovo uredjivanje....
Ako si se nasao u prva dva tri retka, onda bi ti preporucio igru.

P.S. Online dio je isto razradjen fino, nisam probao niti znam kad cu ga probati ali mislim da kod ovakve igre online nije dobar jer cujem da su vecina mularija koja se non stop zabija u ove tzv. normalne vozace/igrace

EDIT:
Zabava je najbitnija, a ja ju imam. Rado bih imao u svojoj kolekciji i FH2 ali eto.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2053 u: Siječanj 03, 2015, 17:09:44 »
Ja sam ju jednom zgodom nabavio i jako brzo uninstalirao jer mi je išlo na živce što sam radio sve samo ne vozio, i bilo je tragikomično. Valjda sam se morao još malo strpiti, ali nekako mi je jedinica imala bolji početak, odmah u auto
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2054 u: Siječanj 03, 2015, 17:24:12 »
To je donekle istina, ali kad te zovu na mobitel za frizure, odjecu i challenge, odmah odbijam. Ne zelim da mi se nista nabija na glavu, ocu imati svoj tempo igranja. Strpljenja ;D
Kasnije lako, radis sto oces i kako oces, jedino me iritira silovanje onlinea jer bez njega ne mozes proci 100% igru.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.