Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 794446 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2160 u: Siječanj 21, 2015, 12:00:48 »
Za Hitmana je potreban skill, ali za Crysis 3 definitivno ne, pogotovo dok je stealth pristup u pitanju...

Bow kao glavni novitet je totalno poremetio balans jer ne troši energiju potrebnu za cloak kao ostalo oružje. Dobije se na korištenje u prvih 10 minuta, a u kombinaciji s cloak opcijom stvara dojam da ste Rambo koji koristi cheatove.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2161 u: Siječanj 21, 2015, 12:29:07 »
Nezz, meni je jako zabavan.
Ima puno mogućnosti i nezz ne traje toliko dugo cloak da bi me to smetalo.
No razumijem te. Mislio sam na skill da ostaneš ne primjećen, jer dosta čudan i glup AI otežava stealtanje.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2162 u: Siječanj 23, 2015, 15:13:39 »
Jel igra tko resident evil HD
Ekipa na rebootu je zadovoljna igrom

Edit
Vidim ther igra :)

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2163 u: Siječanj 23, 2015, 18:11:15 »
Jučer sam otključal hard težinu, prava stvar - puno manje resursa i ribbona za save.

Stroga linearnost i auto-save su totalno razvodnili ovaj žanr, bez obzira što su poboljšane stvari koje utječu na atmosferu i zastrašivanje.
Kaj se tiče promišljenog igranja, štednje resursa i menadžmenta, istraživanja i potrebe za dobrom orijentacijom  u nepoznatom prostoru - ovo je i dalje fenomenalno.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2164 u: Siječanj 24, 2015, 21:22:15 »
I dalje RE kod mene...
Ganjam malo trofeje jer su totalni HC.
Ima za speedrun ispod 3h i bez korištenja save opcije (ink ribbons) + još se neka bonus oružja otključaju, a vjerojatnost da pogineš je velika.

Tako blizu, a tako daleko  cer1njo cer1njo cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2165 u: Siječanj 25, 2015, 00:11:37 »
 cer1njo cer1njo cer1njo

2 min, smijem ti se u facu  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2166 u: Siječanj 25, 2015, 01:22:19 »
Barem sam rješil prolaz bez sejvanja, ali ipak mi vrag nije dal mira i krenul sam odma u drugi speedrun pohod da slučajno ne zaboravim idealne rute  cer1njo cer1njo



I kao nagrada se otključa rocket launcher s infinite ammo:



Al to ne mislim koristiti...

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2167 u: Siječanj 25, 2015, 23:55:41 »
Završena igra bez ispucanog metka  ;D


Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2168 u: Siječanj 26, 2015, 14:42:00 »
 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2169 u: Siječanj 26, 2015, 21:50:59 »
Prešao sleeping dogs de. Meni je ovo puno bolje sjelo od GTA V. Likovi super, borba dobra i zanimljivi setting od već dosadne Amerike. Hong kong mi je bio pun pogodak. Ostalo mi još dosta toga od side misija za riješit.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2170 u: Siječanj 26, 2015, 21:55:44 »
Najveća mana je kriminalno loš vozni model, ne znam dal ima kakvih promjena po tom pitanju u definitive editionu.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2171 u: Siječanj 26, 2015, 22:21:00 »
Završena igra bez ispucanog metka  ;D




Pada platina ?

praet, ja sam to na kompu još bio odigrao, odličan je sleeping dogs.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2172 u: Siječanj 26, 2015, 22:26:40 »
Najveća mana je kriminalno loš vozni model, ne znam dal ima kakvih promjena po tom pitanju u definitive editionu.

Vozni model je i dalje bože sačuvaj, al s vremenom se navikne.
Kole igrao sam i ja malo na PC-u ali radi suttera odustao, tak da mi je ovo prvi prelzak i uzivao sam :) Već me vuće da krenem new game

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2173 u: Siječanj 26, 2015, 22:32:10 »
Pada platina ?
Interes za trofeje mi je već jako dugo nikakav, ali ovakve izazovne koji tjeraju igrača da izvuče iz sebe i igre maksimum s guštom napadam.

Pada sigurno, od ovih težih mi je samo ostalo odigrati igru u posebnom realistic modu i invisible enemy modu u kojem su apsolutno svi neprijatelji nevidljivi (za to treba živaca)  ;D
I odlična stvar je kaj su to odvojeni modovi od NG+ pa nije moguće varati s prije osvojenim rocket launcherom  ;D

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2174 u: Siječanj 26, 2015, 22:39:34 »
Interes za trofeje mi je već jako dugo nikakav, ali ovakve izazovne koji tjeraju igrača da izvuče iz sebe i igre maksimum s guštom napadam.

Pada sigurno, od ovih težih mi je samo ostalo odigrati igru u posebnom realistic modu i invisible enemy modu u kojem su apsolutno svi neprijatelji nevidljivi (za to treba živaca)  ;D
I odlična stvar je kaj su to odvojeni modovi od NG+ pa nije moguće varati s prije osvojenim rocket launcherom  ;D

Bilo bu ti zabavno :D
Ja si mislim piknuti, ali izlazi pun k igara, pa treba imat para za sve to :D