Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900855 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #9960 u: Veljača 13, 2017, 22:36:49 »
Šhimmi aka Saša Kopljar cer1njo

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #9961 u: Veljača 14, 2017, 09:51:50 »
Kupi Dinamo! Da bar dođemo do Europskog proljeća! Hvala!  :D


Moremo mi sad pričat. Boli te racku ovo ono. Znam da ni tebi nije lako. Evo Cole jos nije smršao, BlowFish prati Premiership nema ga odavno, Bartul prži PS4pro,Thergothon pokusava doc do srebrnog yt, a ja kradem Bogu dane. :)

Fala na detaljnom izvjestaju. A vidim i doktor je opet tu  ;D ;D

Ovo je neki starosjedioc foruma, pozdrav Shimmy ja sam Bartul.

Fala bartole, da starosjedioc, deda, eto mislilo se da sma i umro  cer1njo

Pozdrav i tebi  hug1 Nakupio si bome dobar broj postova za "novog clana". Ili mene tako dugo nema  shy1 shy1

A i svom starom drustvu  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #9962 u: Veljača 14, 2017, 10:33:57 »
Šime kućo stara

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #9963 u: Veljača 14, 2017, 10:48:17 »
 p1va Shimmy

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #9964 u: Veljača 14, 2017, 10:54:24 »
Si živ ti? se vraćaš kaj? dojdi na pivu  :P

Offline gamelaker

Odg: Birtija
« Odgovori #9965 u: Veljača 14, 2017, 14:18:58 »
Shimmy  hug1 hug1

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9966 u: Veljača 14, 2017, 14:29:22 »
Gdje ćete za Valentinovo?  cer1njo

Ja, pošto sam si solo,kuiš + sam dobio odbijenicu za Graničnu no, poslao sam opet neki dan, tako da- možda opet dobijem poziv na testove + gledam da upišem "Pravo" u Mostaru, da odem malo na Fakultet.

Nema predaje! Ja ne gubim. Ja se povučem i čekam iduću kartu da ponovo napadnem. Jer, nije kraj svijeta.  sm1jeh

A, včrs- VAMOS BARCAAAA !!!   hug1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #9967 u: Veljača 14, 2017, 14:36:04 »
Šimudine, pa đes'? :D

imali smo neki mini meet u tkalci, i taman pricali o tom kako smo se zadnji put normalno nasli valjda '91 godine i da nam jos jedino fali sasa kopljar ;D
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline gamelaker

Odg: Birtija
« Odgovori #9968 u: Veljača 14, 2017, 16:26:26 »

Ja, pošto sam si solo,kuiš + sam dobio odbijenicu za Graničnu no, poslao sam opet neki dan, tako da- možda opet dobijem poziv na testove + gledam da upišem "Pravo" u Mostaru, da odem malo na Fakultet.

"Da odem malo na fakultet?" Ne.  cry1

Al' ozbiljno, iz iskustva ti govorim, ne srljaj bezveze ako te imalo ne interesira to pravo. Sjebat ćeš se bezveze i izgubit godinu u "nepovrat". Ne kažem, možda ti stvarno bude super tamo i upoznaš masu dobre ekipe, al dobro se preispitaj prije, istraži malo što te fakat zanima - upiši to i studiraj. Malo grubo zvuči ovo "izgubit godinu u nepovrat", al' eto ja se još malo grizem što sam si sad prokockao ovu godinu upisavši smjer koji me ne zanima toliko, i na koncu odustao krajem 12. mjeseca iz više razloga. Ajde vjerovatno već iduće godine neću na ovo gledati kao nešto "loše", no sad trenutno me to dosta muči.

Nema predaje! Ja ne gubim. Ja se povučem i čekam iduću kartu da ponovo napadnem. Jer, nije kraj svijeta.  sm1jeh

S ovim se doduše apsolutno slažem  hug1

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #9969 u: Veljača 14, 2017, 16:31:48 »
Šimudine, pa đes'? :D

imali smo neki mini meet u tkalci, i taman pricali o tom kako smo se zadnji put normalno nasli valjda '91 godine i da nam jos jedino fali sasa kopljar ;D

Kaćete opet, da ne bude da me čole vani vidi samo zgaženog bez konteksta ahahahah

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9970 u: Veljača 14, 2017, 17:50:15 »
"Da odem malo na fakultet?" Ne.  cry1

Al' ozbiljno, iz iskustva ti govorim, ne srljaj bezveze ako te imalo ne interesira to pravo. Sjebat ćeš se bezveze i izgubit godinu u "nepovrat". Ne kažem, možda ti stvarno bude super tamo i upoznaš masu dobre ekipe, al dobro se preispitaj prije, istraži malo što te fakat zanima - upiši to i studiraj. Malo grubo zvuči ovo "izgubit godinu u nepovrat", al' eto ja se još malo grizem što sam si sad prokockao ovu godinu upisavši smjer koji me ne zanima toliko, i na koncu odustao krajem 12. mjeseca iz više razloga. Ajde vjerovatno već iduće godine neću na ovo gledati kao nešto "loše", no sad trenutno me to dosta muči.


Odma da kažem- Jako cijenom tvoj savjet, hvala ti!  thumbs1

Gledao sam i programiranje, to me previše veže za kompjuterom, možda budem.

-Pravo bi mi mnogo značilo. Popravio bi se, bio bi novi JA, sa višim ciljevima.  p1va

E, sad. Nisam rekao, - odo pravo na Praavo. I dalje listam Fakultet gledam šta on nudi, za sad mi je najsolucija Pravo.

Već tražim nekog tko je upisao Pravo. Pomalo ali ono čisto infromativno, jer web stranica mi neće sve reći kako je i šta se događa točno.


-Vjerujem da ćeš ti naći sebi što ti paše. Možda je dobro što si pogrešan smjer upisao tj koji ti ne paše.
Što bi bilo da si se forsirao, a ne zanima te? Ehh, tako mi je cilu školu bilo. Zato sam slabo prolazio pokraj profesora.  ;D
Što me nije zanimalo uopće se nisam opterećivao s tim. Tako da, nemoj žalit za tom godinom, bit će i iduća. Malo će duže trebat (godina više do diplome), ali ćeš bit zadovoljan s tom strukom koja te zanima.
To je neko moje mišljenje.  p1va 

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #9971 u: Veljača 14, 2017, 19:55:20 »
Sretno valentinovo svima onima koji danas stave !

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #9972 u: Veljača 15, 2017, 21:09:59 »
Kaćete opet, da ne bude da me čole vani vidi samo zgaženog bez konteksta ahahahah

sve po dogovoru kava1 ;D
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #9973 u: Veljača 16, 2017, 02:35:07 »
Ae mogli bi npr. sutra ponovit?  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #9974 u: Veljača 16, 2017, 12:04:44 »
Bio u submarinu jučer... gledao AC i onda otišli na 'ambi
Ok je. Fino je. Ali mi nije to to... Mislio sam da ću osjećati neku sitost, ali nisam.
Ukusnija bi mi bila ona crna konobarica...

Turil bi joj svoj kulen v njeno žemljo njam njam njam njam