Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901598 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: Birtija
« Odgovori #3030 u: Siječanj 13, 2013, 12:30:05 »
Nisi skužio kadt1kažem
Mislio sam zašto te online nije držao? Ili tako nešto kava1 ;D

Kako misliš "nije me držao"? Pa ja sam online vozio dok nisam prodao PS3, odnosno dok nisam probao FM4  kadt1kažem

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #3031 u: Siječanj 13, 2013, 12:58:03 »
fpalm1 cer1njo

Kontrolor išaketo putnika

Nema švercanja u Zg.....  kava1


iskreno... tak i treba.. ne doslovno ali znaš kaj oću reć. sto ljudi će reći "isuse bože kako je mogao" i slične gluposti... A kad njih 10 napadne vozača ili vozačicu ili nekog od ZETa općenito - onda je to zasluženo -.-'

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3032 u: Siječanj 13, 2013, 16:50:01 »
Koji sam ja biser. Inače živim u potkrovlju i otvorim ja krovni prozor i gledam koliko snijega ima. Dignem pogled i vidim kako su susjedi "objesili" špek na njihovom balkonu. Napravim ja grudu, mislim si ja kako ih nije sram da mi to stave tako uočljivo i tako blizu, i idem ja to pogodit. I sad buraz drži prozor, ja izbacim ruku van, još mi on kaže pazi da se ne rasjećeš na oštri lim od samog prozora, ja zamahnem i auuuuuuu. Nema pogodka, ali ima hebena posjekotina po zapešću desne ruke.
Sad izgleda kao da sam seko žile.  fpalm1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3033 u: Siječanj 13, 2013, 16:58:38 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3034 u: Siječanj 13, 2013, 17:18:05 »
Opet mi zglob počeo oticat.. Popizdit ću, sada opet deset dana nemogućnost hodanja i ležanja... Od 20.12 ako je bilo pet dana da me nije noga bolila....

A super šta taj jebeni giht ne dobivaju ljudi od 70+ godina.... Sreća pa imam već 30....

Cole, još je kapica na avataru...?  ;D

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3035 u: Siječanj 13, 2013, 17:24:58 »
Ma čekam savršen avatar da neki uleti.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3036 u: Siječanj 13, 2013, 23:24:58 »
Komunisti u Hrvatskoj priznali terorističke napade u Zagrebu - YouTube

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #3037 u: Siječanj 13, 2013, 23:42:24 »
Koji sam ja biser. Inače živim u potkrovlju i otvorim ja krovni prozor i gledam koliko snijega ima. Dignem pogled i vidim kako su susjedi "objesili" špek na njihovom balkonu. Napravim ja grudu, mislim si ja kako ih nije sram da mi to stave tako uočljivo i tako blizu, i idem ja to pogodit. I sad buraz drži prozor, ja izbacim ruku van, još mi on kaže pazi da se ne rasjećeš na oštri lim od samog prozora, ja zamahnem i auuuuuuu. Nema pogodka, ali ima hebena posjekotina po zapešću desne ruke.
Sad izgleda kao da sam seko žile.  fpalm1

Meni je taj krovni zgnječio ruku jednom, istu tu foru al smo gađali mačku a ne špek  cry1 cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #3038 u: Siječanj 14, 2013, 11:46:21 »
Je*o te šta ovo pada, ima ga tu kod mene oko 40 cm; ne znam kak sam do pekare uspio doći. Totalni kaos u gradu.
 
Za sve one koji čiste snijeg  ;D



Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #3039 u: Siječanj 14, 2013, 12:00:56 »
Ja sam ujutro u 5:30  jedva došao do stanice od snijega,, užas, opći kaos zavladao a skoro cijeli dan pada + piše da će cijeli tjedan padat...

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3040 u: Siječanj 14, 2013, 12:04:16 »
Uf, danas nakn osam mjeseci na pregled za ovo svoje sranje sa krvi i kristalima u zglobovima....

To be or not to be.....

Offline ManTheRamparts


Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #3042 u: Siječanj 14, 2013, 14:35:53 »
Yebem ti šugavi zet i ralice i sve, od borongaja do glavnog moro pjesacit i bus zapeo pa morali ga gurat i sta sve ne, sutra definitivno neidem u skolu jer je u gradu kaos

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3043 u: Siječanj 14, 2013, 14:47:33 »
Nas su poslali doma odmah nakon prvog sata haha. Sutra gotovo sigurno nećemo imati školu ali to nije sigurno. Daj bože da ga napada još ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3044 u: Siječanj 14, 2013, 15:11:38 »
Nakon kakvih pet godina konstantnih sranja sa zdravljem i problemima, danas dobre vijesti. Urati u krvi bliže normali, gama se isto popravlja itd. Zglobovi su još u bananani no treba vremena za to. A sve to zahvaljujući drastičnoj promjeni u prehrani. Već sedam mjeseci ne jedem kruh, (možda šnjitu u dva tjedna), salamu, (tu i tamo samo PIK šunku u tostu) majonezu i slične pizdarije, (jednom u dva mjeseca ubijem mješanu picu, nemoš protiv toga), samo pileća prsa, (i to drastično manje porcije mesa) i lešo ili pire krompir, hamburgeri i slično da ne spominjem itd. Skoro pa vege.... Sreća pa smijem slatko  ;D
Već mi dvopeki, abc sir i home made pašteta od tune, (abc sir + rio mare tuna  fpalm1 cer1njo) te rižoto od povrća i 0.09 grama mesa izlaze na uši.
Da se ne pridržavam te prehrane krv bi mi bila kao kod 90 godišnje osobe, a zglobove da ne i spominjem. A još bi morao izbacit i to malo mesa da mi prođu upale. Ali to se neće dogodit. A sada iz obližnje pizzerije naručit jednu mješanu pa nek se krv misli. Danas je moj dan.... he he.....