Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1903723 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3900 u: Kolovoz 17, 2013, 13:17:03 »
Evo poslani su vam keyevi

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #3901 u: Kolovoz 17, 2013, 13:25:45 »
Hvala Punisher  p1va

Nisam nikad igrao ME i evo sad imam idealnu priliku zaigrat igru  sm1jeh

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3902 u: Kolovoz 18, 2013, 16:45:35 »
svaka seljačina koja dođe do nekih novaca si bira Merc/BMW/Audi ili Porš/Ferrari ili sl. ovisno o količini novčanica.

lijepo je ovog ispod uživo vidit, dokaz da ima i bogatih ljudi sa stilom



Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3903 u: Kolovoz 18, 2013, 17:03:30 »
Zbilja ne vidim zašto su BMW, Porsche, Ferrari itd za seljačine i ljude bez stila!

Dakle ja dođem do novaca uzmem LaFerrari i ja sam seljačina bet stila jer neki versus tako misli?

Komentar ti je debilan na kvadrat.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3904 u: Kolovoz 18, 2013, 19:56:14 »
Zbilja ne vidim zašto su BMW, Porsche, Ferrari itd za seljačine i ljude bez stila!

Dakle ja dođem do novaca uzmem LaFerrari i ja sam seljačina bet stila jer neki versus tako misli?

Komentar ti je debilan na kvadrat.

ako treba crtat, onda jebiga...

ne vrijeđa me ako me nazovaš debilom. Meni je najbitnije da ti i ja nismo u istom taboru. Ko je pravi debil je irelevantno.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3905 u: Kolovoz 18, 2013, 20:23:02 »
Dobro istina je da ljudi koji imaju novaca najčešće i biraju upravo navedene aute, i da se u crnim kronikama najčešće nalaze navedena vozila (govorim o bogatoj kasti ljudi), ali ne bih svakog vozača BMW-a ili Ferrarija nazvao seljačinom.
Nažalost takva vozila (i ne samo te marke) biraju ljudi koji imaju pun džep i njima su to statusni simboli, a mi koji smo pravi zaljubljenici u ta vozila - petrolheadi, možemo samo sanjati o njima.
Ja znam da moj Ferrari nikad ne bi izgorio, ali jbg ja sam ja  cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3906 u: Kolovoz 18, 2013, 21:02:15 »
Raspravljanje o stilu?  cer1njo

Nije li stil subjektivna stvar i pitanje ukusa? Slušate možda modne kritičare i furate ono što neka gejčina proglasi stilski prihvatljivim?
Ne znam po čemu se Aston razlikuje od ostatka ponude, fura taj neki tradicionalni stil s minimalnim izmjenama u dizajnu, ali takav je i Porsche.

Ako se već generalizira, onda ne vidim zbog čega kupac Astona ne spada u istu skupinu seljačina i materijalističkih snobova koji kupuju navedene automobile zbog kurčenja, odnosno statusnog simbola kao što Iceman reče. Možda su čak i gori jer liječe komplekse s James Bond furkom i nasjedaju na agresivni marketing i medije "Britišera" koji imaju sve najbolje, pa makar to bilo bljutavo pivo ili "kuruzne"  random manekenke koje su oličenje stila i ljepote
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 21:03:48 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3907 u: Kolovoz 18, 2013, 21:26:39 »
Doktore, pišem ti recept na kojem piše da se oladiš i popiješ pivo, ipak je ovo birtija ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #3908 u: Kolovoz 18, 2013, 21:29:09 »
Znači ja sam sad seljačina jer imam doma BMWa i Porschea u garaži? :(  :P
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3909 u: Kolovoz 18, 2013, 22:05:23 »
Pics or gtfo. I u Porsche ne ubrajam Cayenne.  :P

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3910 u: Kolovoz 18, 2013, 22:28:07 »
vidim da sam uzburkao duhove  ;D

ma ne, aj mala je ovo zemlja, i nekako svi sve znamo, aj nabrojite si vlasnike Ferrarija a da nisu seljačine.
Prvi mi pada na pamet Šuker. Brend Šuker. Jel seljačina ?  kadt1kažem
Silvio Marić. Željko Kerum. Kerumov rođak. Marin Čolak. Onda onaj...fak, neznam ime, onaj tip, kako se zvaše, onaj što je bio supruga od onog pjevača Colonije, onog što se zove Indira. E on.

eto na, ja bi se kladio da nitko od njih nikad ne bi čvaknuo Maseratija.
pa zato, vidim Maseratija, i znam da je to tip koji ima love za Ferrarija, al neće, jer mu ne treba preseravanje.


P.S. Maserati je druga klasa i od Astona. Za nekoga sa Astonom mo'š reć "vidi pavijana, misli da je Bond-Đejms-Bond". Maseratijevcu ne moš ništa reć. A auto je pre-pre-pre-prekrasan. I to neupadljivo prekrasan.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 22:31:22 od versus »

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3911 u: Kolovoz 18, 2013, 22:31:53 »
Ja se sad osjecam ko seljo nakon thergovog posta jer bi prvi kupio Aston Martina da imam love  cry1 Ne znam sexy su mi, ne tolko upadljivi a bruje lijepo. Pogotovo ovaj zadnji Vanquish grrrrrr.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 22:33:49 od Punisher »

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3912 u: Kolovoz 18, 2013, 22:54:09 »
i ja bi Astona prvog od svih uzeo. Doduše ne Vanquish nego Vantage, pa i nek je manji i slabiji, nekako mi je ljepši. subjektivno.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3913 u: Kolovoz 18, 2013, 22:56:26 »
Prekrasan je i Vantage, najradije bi oba  cer1njo cer1njo

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3914 u: Kolovoz 18, 2013, 22:59:41 »
Uzburkao si duhove jer nisi "zaokruzio" post, u kojem si poceo sa "seljacinama". Ali ja sam te odmah skuzio i slazem se.

Neki dan sam vidio 458 Italiu karlovackih registracija, bracni par u pedesetima, a mozda i u ranim sezdesetima... Sto reci? Stvarno ne znam.

Kad bih imao para ko govana, prvi mi auto sigurno ne bi bio Ferrari. Uzeo bih nekog Meganea, Clia, Lotusa, Caterhama... šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.