Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900860 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #4815 u: Travanj 01, 2014, 19:03:39 »
Ignoriranje ili kao što bi naš doktor rekao - odjeb je lansiran  cer1njo

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #4816 u: Travanj 01, 2014, 19:09:08 »
Zveknuo bi ju nogom i viknuo: THIS IS SPARTAAAA!!

:)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #4817 u: Travanj 01, 2014, 19:16:47 »
Vodim maloprije psa, imam Basseta. Moj pas ima neku bolest, konstantno se grize i izgleda loše. Vodili smo je kod veterinara i nije nam mogao pomoći. Moramo živjeti s tim, ali nema veze, volimo je.
Vodim psa i sad preko puta moje zgrade je birtija. Neki se ljudi tamo okupili i piju kao da sutra umiru. Vodim ja psa, on se popiški, idemo mi dalje da kaka. I neki lik iz te ekipe vikne: ''E vidi onog kera hahahaha'', ja šutim, pravio sam se da ne čujem i čekali smo susjednog psa da dođe.
I odjednom žena neka iz te ekipe mi kaže:
''Sramota je to što radiš s psom.'' Ja, ono, koji kurac. Mislio sam zato što se na stazu popiškila, pa ajde šutiti ću i slušat prodiku. Ona ponovi opet tu rečenicu i ja pogledam u nju, pa u psa i pitam se: ''Koji kurac?''
I dođe meni: ''Taj pas ima meningitis, tako nešto, sram te bilo, pogledaj joj nokte, nisu podrezani.'' I tako mi ona sere ja razgovaram s njom.
I kažem ''Mi smo bili kod veterinara i on kaže da je to alergija i da se s tim nemože ništa. I tako priča ide dalje, ja joj govorim gospođo, a ona meni govori da nije gospođa nego veterinarka i kaže da će zvati policiju zbog zlostavljanja životinja, a žena je pijana, birtija.
I ja ono, mene si našla jebati pijana tako? I kažem:''Ma znate što? Ovaj pas je samnom 10 godina i sve pokušavamo da je izlječimo, a meni ste našli policiju zvati? Ja ću vam zvati policiju zbog kršenja privatnosti i remetenje mog mira!'' Žena dođe:''Zovi''
Ja uzmem psa od 30 Kg u ruke i odnesem i usput govorim da je kurva i da mi se napuši kurca.
Odjednom stara izlazi na balkon i pita:''Što je bilo?'', a ja dođem:''Ona kurva iz birtije mi sere nešto za psa, neka ite pušiti kurac''
Dođem kući, potresen, bojim se da će policiju zvati, ali ništa zasada, sreća.
Pazite, ja sam sa 15 godina, bio dovoljno kulturan prema pijanoj ženi, koja mi je srala, a ima fakultet? Naravno pukao sam, jer me iživcirala, ali prije toga sam bio kulturan.
Danas mi baš dobar dan bio, mojim roditeljima se i ocjene svidjele i sve super, uživancija, a uvijek netko mora pokvariti dobar dan.
Jebote.  jaad
Što bi vi napravili u ovakvoj situaciji? Isto kao i ja ili?


Trebo si joj ovo reći od riječi do riječi  ave1
Mamić psuje majku novinaru Večernjeg lista Igoru Flaku - video by zagrebancija.com
« Zadnja izmjena: Travanj 01, 2014, 19:18:49 od Praetorian »

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4818 u: Travanj 01, 2014, 20:07:40 »
Vodim maloprije psa, imam Basseta. Moj pas ima neku bolest, konstantno se grize i izgleda loše. Vodili smo je kod veterinara i nije nam mogao pomoći. Moramo živjeti s tim, ali nema veze, volimo je.
Vodim psa i sad preko puta moje zgrade je birtija. Neki se ljudi tamo okupili i piju kao da sutra umiru. Vodim ja psa, on se popiški, idemo mi dalje da kaka. I neki lik iz te ekipe vikne: ''E vidi onog kera hahahaha'', ja šutim, pravio sam se da ne čujem i čekali smo susjednog psa da dođe.
I odjednom žena neka iz te ekipe mi kaže:
''Sramota je to što radiš s psom.'' Ja, ono, koji kurac. Mislio sam zato što se na stazu popiškila, pa ajde šutiti ću i slušat prodiku. Ona ponovi opet tu rečenicu i ja pogledam u nju, pa u psa i pitam se: ''Koji kurac?''
I dođe meni: ''Taj pas ima meningitis, tako nešto, sram te bilo, pogledaj joj nokte, nisu podrezani.'' I tako mi ona sere ja razgovaram s njom.
I kažem ''Mi smo bili kod veterinara i on kaže da je to alergija i da se s tim nemože ništa. I tako priča ide dalje, ja joj govorim gospođo, a ona meni govori da nije gospođa nego veterinarka i kaže da će zvati policiju zbog zlostavljanja životinja, a žena je pijana, birtija.
I ja ono, mene si našla jebati pijana tako? I kažem:''Ma znate što? Ovaj pas je samnom 10 godina i sve pokušavamo da je izlječimo, a meni ste našli policiju zvati? Ja ću vam zvati policiju zbog kršenja privatnosti i remetenje mog mira!'' Žena dođe:''Zovi''
Ja uzmem psa od 30 Kg u ruke i odnesem i usput govorim da je kurva i da mi se napuši kurca.
Odjednom stara izlazi na balkon i pita:''Što je bilo?'', a ja dođem:''Ona kurva iz birtije mi sere nešto za psa, neka ite pušiti kurac''
Dođem kući, potresen, bojim se da će policiju zvati, ali ništa zasada, sreća.
Pazite, ja sam sa 15 godina, bio dovoljno kulturan prema pijanoj ženi, koja mi je srala, a ima fakultet? Naravno pukao sam, jer me iživcirala, ali prije toga sam bio kulturan.
Danas mi baš dobar dan bio, mojim roditeljima se i ocjene svidjele i sve super, uživancija, a uvijek netko mora pokvariti dobar dan.
Jebote.  jaad
Što bi vi napravili u ovakvoj situaciji? Isto kao i ja ili?
Trebao si okoristiti forama iz Krpinog repertoara, sigurno bi puno bolje prošao  cer1njo cer1njo Evo kako bi se ja s njome porazgovarao.

- bold : "Kaj nikad kurac niste videli ? Evo vam na, na !

- podcrtano: "Da, i" ?

- nakošeno: "Boli me kurac, sam da znate".

- prekriženo: "Samo mi nemoj zvat onu kuću za pedere i pičke jer ću im svima jebat mater !"

- crveno: "Puši kurac kurvo stara, ee !!

- plavo: "Daj stara igraj tenis, boli te kurac za nas, ajde"

- smeđa: "E fakat sam pretolerantan !"

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4819 u: Travanj 01, 2014, 20:24:50 »
Eh da ja nisam kulturan i normalan, rekao bih joj svašta. A već je nekom liku srala prije mene, ali mene nije bilo briga. Ovaj Krpin repertoar je perfektan.... Znaš što se kaže.... Sljedeći put.  shy1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4820 u: Travanj 01, 2014, 20:34:01 »
Eh da ja nisam kulturan i normalan



Ovaj Krpin repertoar je perfektan.... Znaš što se kaže.... Sljedeći put.  shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4821 u: Travanj 01, 2014, 21:00:34 »
Ne kužim?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4822 u: Travanj 01, 2014, 21:44:34 »
Bome ni ja.

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #4823 u: Travanj 01, 2014, 21:50:51 »
 dsmoker

Evo i mene, kaj ima people?


Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4824 u: Travanj 01, 2014, 22:16:48 »
Nije vazno vise.

igzzy, radno je kuul U tebe?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #4825 u: Travanj 02, 2014, 13:09:14 »
A isto,  evo gablam jbg

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4826 u: Travanj 02, 2014, 21:47:39 »
Jel DogZy R.I.P (ubio se u jelu) ili DogZY C.N.M.V.N.P (Cole nemoj mi više ništa preporučiti!?) ? cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4827 u: Travanj 02, 2014, 22:30:23 »
C.C.S.B.V.D., T.D.D.S.F.Z.I.S.S.F.P.

Cole, cevapi su bili vrlo dobri, toliko dobri da sam fino zaspao i sad se probudio  ;D Socni su bili, s puno soka, kakvi i trebaju biti. A U Rubelja ni zive duse ;D

Jesi i ti namirio svoj trbuh?  dsmoker
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4828 u: Travanj 02, 2014, 22:40:57 »
O kojoj ćevabdžinici se radi ?  dsmoker

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4829 u: Travanj 02, 2014, 23:07:35 »
Neckao sam se da pisem u Rubelj temi, od naseg Fileta, ali nisam zbog 2,5 godisnje prasine... Procitajte malo temu, u stop n go je!

Zdravljak, na pijaci u Utrinama. Srednja porcija 18 kuna, velika 36. Kakva je ta, da mi je znat? :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.