Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901700 vremena)

0 Članova i 28 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4875 u: Travanj 17, 2014, 11:39:38 »
Danas vozio S klasu... - 96 000 eurića....  cer1njo







Masaženzi bite dok ja voziti pliz...

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4876 u: Travanj 17, 2014, 11:53:31 »
Naaajs kuul
Krstarica. Od nekog prijatelja, kolege, šefa, rodbine?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4877 u: Travanj 17, 2014, 12:04:34 »
Čovjek iz Kostrene, ima svoju firmu u njemačkoj...

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #4878 u: Travanj 17, 2014, 13:58:15 »
To je to  kuul
Meni je najsmješnije kaj tom tipu (pretpostavljam neki malo jači švaba ako ima firmu i kuću kod nas i novu Merđu) niti nekom Njemcu s malo jačim poslom taj auto uopće nije neki sci-fi
Evo recimo ova dva
Mercedes-Benz S 350 CDI DPF 7G-TRONIC BlueEFFICIENCY als Limousine in Lauterbach
Mercedes-Benz S 350 CDI BE Comand Navi Autom. PTS Xenon Leder als Limousine in Hildesheim

4 god star auto, manje od 100kkm, ser. knjižica za 35000€, to mu je godina dana rada

A ako se već nema tolko parica, ima i jeftinijih (doduše, onih prije redizajna)
Mercedes-Benz S 320 CDI DPF 7G Nachtsichtassistent/ Scheck als Limousine in Köln
mobile.de – Gebrauchtwagen und neue Autos – Deutschlands größter Fahrzeugmarkt.

Slična priča... malo su ovi stariji i imaju malo više km (al još uvijem <100k) za 25 000€
Da sam gore ne bi ni gledao nove aute

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4879 u: Travanj 17, 2014, 15:22:50 »
Logiran sam (očito, jel ;D), ali ne vidim slike od speedyja i piše mi "Kao gostu, nije vam omogućeno da vidite ovaj dio teksta. Molimo prijavite se ili registrirajte."

??
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #4880 u: Travanj 17, 2014, 15:46:53 »
i men je tak.

Ma ameri su krivi

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #4881 u: Travanj 17, 2014, 16:26:39 »
Linkovi su, meni ih ok kaže. Probajte me citirati pa copy/paste

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4882 u: Travanj 18, 2014, 22:09:50 »
Na pitanje "imaš plejku" od danas dajem negativan odgovor.
3 godine druženja...a proletiše k'o za tren.
ehhhhhh

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #4883 u: Travanj 20, 2014, 10:16:16 »
Jučer mi je mačka trknul auto i strgal mu kičmu. Dobro da je frendica vidla brzo pa došla reći odma da se vleče na prednjim šapama. Odma smo ga otpeljali k veterinaru na uspavljivanje da ne pati dalje. jaad

Tak se bogec plakal, brzo sam ga primil i polegnul v košaricu, onda se smiril kolko tolko kad sam ga mazil jer je celo vreme bil priseban. Al dok sam videl kak ubrzano diše i da ne reagira s repom i stražnjim nogama znal sam da je gotov. jaad

Najgore kaj je njegova sestrica danas skužila da ga više nema pa se plače celo jutro i gleda na prozoru i vratima jel se bu vrnul...

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #4884 u: Travanj 20, 2014, 10:54:09 »
strašno   jaad

ako smijem savjet, ne ljuti se na vozača i ne traži ga. Ja, koji životinje volim više od ljudi (koliko god to poremećeno zvučalo), u zadnjih 10 godina zgazio sam 3 mačke. Jebiga, sranja se dešavaju, naglo izlete i gotovo je u trenu.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #4885 u: Travanj 20, 2014, 11:19:54 »
Meni se tolko toga loseg dogodilo s pesima, mackima i ljudima u zadnje da niti necu pisati.

Vecina bitnih bica iz mog zivota vise nema, kolko god to cudno zvucalo.
Mnoga su kroz kratko vrijeme (koja godina) prestala to biti (ljudi naravno), a oni kaj su dobri umiru da to nije normalno.
Evo u cetvrtak bil na sprovodu kumu, susedu, prijatelju.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #4886 u: Travanj 20, 2014, 11:45:40 »
strašno   jaad

ako smijem savjet, ne ljuti se na vozača i ne traži ga. Ja, koji životinje volim više od ljudi (koliko god to poremećeno zvučalo), u zadnjih 10 godina zgazio sam 3 mačke. Jebiga, sranja se dešavaju, naglo izlete i gotovo je u trenu.

Ma nema smisla, meni je jedan podletel pod auto, jednostavno ne stigneš reagirati kad baš točno pod auto se zaleti. Jako mi je žal miceka, al me bilo strah toga jer je bil jako zaigran i nepažljiv dok je išel prek ceste, a nemreš celo vreme paziti na njega. Još sam kojih 15 minuta prije toga išel van pogledati di su, al ih nije bilo, reko igraju se negde ko i obično kad ih svaki dan tak pustimo kaj se zbeže vani po prirodi malo.

Inače svi doma volimo životinje i nismo imali 5 godina nikakvog ljubimca (baš zbog ovog razloga kaj se jučer desilo) nakon kaj je zadnji samo nestal - tu sumnjam da ga je neko zel jer je bil naučen na ljude i pitomi je skroz bil, a jako je lepi bil maček + kojih godinu nakon toga sam videl par put jako sličnog mačka malo dalje od doma kak se mota oko kuće od jednih kaj imaju decu, pa sumnjam da su možda klinci popalili mačka kad im je bil zgodan.

Imali smo dosta tak ljubimci prije toga, jedna mačka je doživela 18 godina i umrla je prirodnom smrću od starosti. Došla je doma i pred vrata je legnula i umrla. Al to je bilo očekivano kad je kojih mesec dana bilo očito da je na kraju.

@Montoya

Morem te kužiti, imal sam u godinu i pol sprovode od 2 bake i 1 dede...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4887 u: Travanj 20, 2014, 11:48:50 »
 cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #4888 u: Travanj 20, 2014, 12:00:07 »
Nisam ih baš nekaj naslikaval, pa nemam bolju sliku. Ovaj donji je stradal.


Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4889 u: Travanj 20, 2014, 12:17:52 »
Žao mi je mačka  jaad

Ja sam se jučer tako sasrao za svog psa, bili u setnji uz more i nakon nekog vremena je samo pocela povracati nekih 7 puta zaredom, i pjena joj isla na usta, odma smo odletili kod veterinara, i izgleda da je ponjuškala ili polizala kakvu gusjenicu, koja izaziva jake alergijske reakcije, dobila odmah 3 špunte, a evo danas je kao nova na svu sreću.

Odma me strefilo da se nije otrovala, pošto su ljudi govna i stalno neke otrove podmeću po travi. Strašno je kolko se vežeš za to biće  shy1 shy1