Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900975 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7290 u: Lipanj 04, 2015, 22:18:19 »
Jel postoji lakše gradivo od toga?  cry1

Ti si drugi razred jel tako? Puno ljudi koji su tvoje godište što ih ja znam se više žale na logaritme recimo il neš tako.
Logaritme sam riješio. Imao sam sve točno na testu za 2. Pošto sam to ispravljao, nisam većinom bio prisutan na satima za Prizme i to, pa nemam pojma o čemu se radi.

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7291 u: Lipanj 04, 2015, 23:09:05 »
Logaritme sam riješio. Imao sam sve točno na testu za 2. Pošto sam to ispravljao, nisam većinom bio prisutan na satima za Prizme i to, pa nemam pojma o čemu se radi.


sve ti to sastavni dio života,popravi,prođi,i počni vozit i malo o tome pričat,al dobro se malko negdje ispucat p1va kava1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7292 u: Lipanj 04, 2015, 23:44:29 »
Ja sutra doktoru idem radi leđa. Pol godine odgađam to

Ako dođeš sa kojom pivicom možda te uputim kod nekog kvalitetnog kiropraktičara...
Inače reci oko koliko dolaziš da kupim koju pivicu više...

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #7293 u: Lipanj 05, 2015, 07:00:25 »
Rado bih pivu

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7294 u: Lipanj 05, 2015, 07:05:27 »
Logaritme sam riješio. Imao sam sve točno na testu za 2. Pošto sam to ispravljao, nisam većinom bio prisutan na satima za Prizme i to, pa nemam pojma o čemu se radi.
Jesi uopce bio prisutan na matematici onda?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7295 u: Lipanj 05, 2015, 10:54:40 »
Baš  ;D Ja sam svake godine u srednjoj išao na popravni iz matiše (osim zadnje), jbg... s vremenom se navikneš  ;D

+1

Zadnji me pustila da ne ujebem maturu/prijemni  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7296 u: Lipanj 05, 2015, 13:57:11 »
"Očekivao sam ovo, ali ne zato što sam kriv jer nisam kriv..." - 24sata

" Ne znam što mi se konkretno stavlja na teret."... Frajer je tolko toga pokrao da nije ni siguran za šta je optužen, tko bi to sve zapamtio. I onda takva stranka ima jednotrećinsku potporu. Fuuuj gadi mi se ova država !!  kava1 kava1 kava1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7297 u: Lipanj 05, 2015, 14:16:06 »
+1

Zadnji me pustila da ne ujebem maturu/prijemni  cer1njo


Jedini popravni u svom školovanjuj sam imao u četvrtom srednjem iz - matekmatike... Nikad ništa...
Je da su ocjene u srednjoj bile 90% dvojke, ali popravani nikad..
Ali četvrti srednje, petkom su bila prva dva sata matematika, a tada bi jako često odličili da markiramo "do velikog odmora" i u međuvremenu ubijem par pivi plus pokoju pljugu, naravno tada se nebi niti ostatak dana išlo na nastavu već se ispred dućana ubijala Splitska piva po cjeni od 2.20 kuna...

Ali bio sam glup za tu matematiku, na popravnom sam pao pismeni, došo sam na usmeni, stao pred ploču pogledo zadatak, pogledno profesoricu

I samo je rekla.. Ajde, ajde, sretno ti dalje u životu...

Tada matura... Nisam ni mislio na prvi rok mature radi matematike no kako me pustila ipak sam došo na prvi rok...

Pitanje iz hrvatskog za prolazak... Izvuko sam valjda najteža tri pitanja i jednostavno reko da neznam i da ću probat naučit za drugi rok... Tada profesorica pogledava moju razrednicu koja je bila u komisiiji koja se hvata za glavu te sljedi novo pitanje: Reci ti meni šta je sibilarizacija..
"Sibilarizacija je glasovna promjena u hrvatskom jeziku gdje se suglasnici k, g, i h u nekim oblicima ispred i mijenjaju u c, z, i s."
Super, evo ti tri, sretno dalje...

Struka... Razrednica postavlja pitanja iz struke... Nisam niti izvlačio pitanja nego me je samo pitala šta je to Špediter; pitanje koje tada znaš da te netko pijanog probudi u tri ujutro
"Špediter je fizičko pravna osoba bla bla bla..."
Super, evo ti čeitir....

Pomorska škola Bakar... Samo tada je bilo neko drugo vrijeme naspram danas u toj školi...
« Zadnja izmjena: Lipanj 05, 2015, 14:18:50 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #7298 u: Lipanj 05, 2015, 14:35:08 »
I ja u 4 g iz matematike

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7299 u: Lipanj 05, 2015, 14:50:24 »
Kad se


Ali bio sam glup za tu matematiku, na popravnom sam pao pismeni, došo sam na usmeni, stao pred ploču pogledo zadatak, pogledno profesoricu

I samo je rekla.. Ajde, ajde, sretno ti dalje u životu...


Ovo me strgalo  cer1njo cer1njo
taj izraz lica...

KAd se svi bahate sa popravnima... Da i ja kažem isto... Niti jedan popravni  ;D
Osnovna poslije 4og sve sa 4 u srednjoj sve sa 3. Tehničar za elektroniku.
Matematika mi nije tolko bolna točka jer su interesantni brojevi i računanje... Iako polat toga ne kužim... limesi, sinusi kontajgensi i slične pizdarije  cer1njo
Struka je mene mrdala :/

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #7300 u: Lipanj 05, 2015, 15:01:49 »
U prvom razredu srednje nisam bio na popravnom iz matke, ali jesam iz elektrotehnike jer sam se zakačio s profesorom  ;D
Sljedeće 3 godine sam bio na popravnom iz matiše. Dvije godine sam učio i znao kolko tolkoi prošao uz usmeni.
Zadnju godinu nisam imao pojma na pismenom, a na usmenom je bilo ovo :


Stao pred ploču pogledo zadatak, pogledno profesoricu




Profesorica je govorila što da pišem po ploči, i tako rješim 2 zadatka. Pošalje me van da se dogovori s komisijom.
Ja vani slušam i čujem da kaže da nema smisla da me sad na četvrtoj godini ruši i još nešto tako.
Pozove me nutra i kaže da prema prikazanome znanju sam zaslužio prolaz. Hvala i doviđenja.  cer1njo
Jednostavno cijelu godinu nisam pogledao jebenu matematiku, neznam, nisam mogao....
Ostale sve predmete rješio, ali za matku je bio BMK stav, čak nisam imao cijelu godinu 1 jer sam nešto bio ispravio.
Dosta je utjecalo i to što sam zbog vlaka dolazio 20 min kasnije na prvi sat i odlazio 20 min ranije s zadnjeg sata, a imali smo četvrtkom zadnji sat i petkom prvi sat.
Tako da ono što se događalo prije/poslje nisam prepisivao i onda nisi u toku  ;D samo čekaš da sat završi...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7301 u: Lipanj 05, 2015, 21:30:56 »
Jann Mardenborough and Zack Eakin Discuss the Nissan GT-R LM with Jay Leno strava na 6.10 pošpto sam tek počeo gledat,za sada...

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #7302 u: Lipanj 08, 2015, 18:39:31 »
 kolega na poslu dode i kaze da je logitech g27 najbolji volan sa mjenjacem ikad. ja kazem; slazem se da je dobar, ali ima i boljih. a on me gleda i mrtvo hladno kaze: nema

pitao sam ga kako moze biti 100% siguran, ako nije probao, veli da je radio kao logitechov serviser(?), ako sam ga dobro razumio. samo sam mu se slatko nasmijao i pokazao t500 rs kao primjer. nit je cuo nit je znao o cem pricam, pokazem mu sliku, i veli: ali taj volan nema mjenjac.

covjek nezna kaj bi mu rekao fpalm1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #7303 u: Lipanj 08, 2015, 18:44:13 »
Taj je izgleda zapeo u 2000.-tima  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #7304 u: Lipanj 08, 2015, 19:00:00 »
Vjerojatno servisira samo mjenjace, pa ga ostalo ne zanima.