Forza Motorsport > FM serijal

Forza Motorsport 4 Videos

<< < (2/12) > >>

Shimmy:
Zakon tema, zakon videi  thumbs1

A ovaj zadnji - nekak mi čuno drži taj volan, ono, kao neka pičkica pri vrhu i koa da drži sa 3 prsta, čini mi se da su to zeznuli, ili se tak i u stvarnosti taj drži samo ja tu nešto ne vidim (oblik volana "iza")?

Montoya:
Moram obavezno pogledati sve (još uvek nisam), znam da vrijede svake "potrošene" sekunde...  thumbs1

Thergothon:

--- Citat: Shimmy - Srpanj 17, 2012, 12:56:17 ---Zakon tema, zakon videi  thumbs1

A ovaj zadnji - nekak mi čuno drži taj volan, ono, kao neka pičkica pri vrhu i koa da drži sa 3 prsta, čini mi se da su to zeznuli, ili se tak i u stvarnosti taj drži samo ja tu nešto ne vidim (oblik volana "iza")?

--- Kraj citata ---

Tnx  p1va

Da, to je istina. Zajebali su u nekim autima drzanje volana kao i kameru. Imaju vanjske suradnike iz Koreje koji su zaduzeni za modeliranje unutrasnjosti. U cetvorki su minimalni propusti i ne bodu tolko u oci, dok je u prethodnicima gotovo u svakom autu kamera bila previse nabijena na prednju "sajbu" i cudne su rukavice bile kao i drzanje volana.

Thergothon:
Dobio volju pa sam uploadao novi video.
Uzivajte u zvuku koji in-game dok nije kompresiran zvuci jos bolje  p1va

FM4 Corvette C6.R Monstrous Sound

Sugavi YT je poremetil sliku, moram prisloziti postavke  fpalm1
EDIT: Ispravljeno.

Shimmy:
Amerima se svašta prigovara za aute - da su neuglađeni, nedovoljno "fensi", preteški ovo ono... i ima istine u tome, ali ono što im se nikako ne može osporiti je zvuk koji proizvode američke mašine ave1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju