Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 734273 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1770 u: Srpanj 05, 2015, 00:27:29 »
njemu je i Rush za 10/10  dsmoker cer1njo


I onda čovjek pogleda Senna, neki tamo dok ili šta već  kava1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1771 u: Srpanj 06, 2015, 00:54:57 »
Aliens (1986) ★★★★½

Baš neki dan gledao pa zaboravio postat. Uglavnom prvi put ga gledam, kao klinac gledao jedinicu i trojku, a ovo nekako zaobišao. I tako gledam ja ovo prvi put i iako mi je bio super tokom cijelog gledanja, usporedno sa gledanjem cijelo vrijeme osjetim kako mi je original puno bolji kako se film približava kraju. I onda kraj filma paf. Jedan od najboljih završetaka filmova koje sam gledao iz tog perioda vremena. Baš me rasturio i oduševio kraj. Cijeli film Weaverica razvaljuje. Čak možda i više nego u originalu, jedino što zbog stylinga mi nije lijepa kao u prvom dijelu. No maca je zvjer od glumice. Ako netko nije gledao slučajno, neka ne čita sada dalje. Onaj trenutak kada se pojavi u "viličaru" i počne se fajtat sa majčicom Xenom, kriste kako dobar filmski trenutak. Bishop me isto jako ugodno iznenadio kao sintetičar. Mala klinka također razvalila glumom. Jedino govno su mi bili Bill Paxton i Vasquezica, no vjerujem da su njihove glume namjerno tako iritanantne. Da nije bilo tog po meni spektakularnog kraja, mislim da bi dobio sedmicu, ovako mi je taj kraj dignuo film na korak do čvrste devetke. Oduševio me ending. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1772 u: Srpanj 06, 2015, 03:40:12 »
Ah nisam odolio da krenem gledat poredu.
S obzirom da sam gledao prva dva nedavno, bacio se odmah na treći i znate što??
Ovo mi je dosada najbolji terminator film, moš me jebat, savršen film.

Terminator 3: Rise of the Machines (2003) ★★★★½

Neznam zašto ljudi pljuju po ovome, rula u svakom pogledu. Dvojka mi je bila jako jako jako dobra, al ovaj film mi rastura čak i legendarnu dvojku. Okej Kristanna Loken kao T-X nije toliko dobra koliko je bio dobar Robert Patrick kao T-1000, čak je dosta navrata čudna, ali je jebeni terminator, naravno da nije normalna, jer nije osoba. Sami početak, potjere, priča i izvedba, te borba između švarcija i Lokenice je čudo. U niti jednom trenutku mi CGI i efekti nisu smetali, ipak se vidi da je po tome pitanju serijal evoluirao. Schwarzenegger izgleda možda manje savršeno nego u dvojci, ipak je stariji i već je prošlo puno godina od BB-a, ali mi ovdje igra najbolju ulogu u serijalu. Baš sam pod dojmom totalnim, jer se ne sjećam da sam ovo gledao, a godinama sam izbjegavao, jer je popljuvan kao najlošiji i etiketiran kao govno od ljubitelja serijala. A meni je fantastičan. Pa me baš zanima što fanovi imaju reć na ovaj osvrt i baš me zanima što toliko ne valja u ovome filmu da je tako loše etiketiran.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1773 u: Srpanj 08, 2015, 10:24:27 »


Just Before I Go

Film je mogao biti odličan, ali onoliko preseravanje od strane njegovog brata mi je potpuno uništilo film! Puno sam očekivo jer je Seann William Scott bio odličan u Goon filmu...



Devil's Knot

Pošto se bazira na istinitom događaju pa reko ajde da pogledam... Ali nakraju je ispao bezvezan, mrtav film koji djeluje kao neki TV film iz 1990 godine; gluma jednaka nuli...

Jučerašnji izbor filmova mi je bio  fpalm1

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1774 u: Srpanj 08, 2015, 22:16:21 »


Wild Tales

Fantastičan film! Definitivno preporuka  thumbs1

Wild Tales (2014) Trailer - Brilliant Argentinian Anthology Film (English subtitles) - YouTube

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1775 u: Srpanj 19, 2015, 20:23:08 »


What We Do In The Shadows

Fora film; nije mi baš bio tako fenomenalan kao šta ga svi hvale, ali je dobar...



Fort Bliss

Bilo me strah da će biti neko klasično amerikanizirano sranje no srećom nije. Dobra drama...



Million Dollar Arm

Volim tu i tamo pogeldat tako neki sportski flimi i ovaj je sasvim OK...



True Story

Meh...

Večeras na rasporedu:
Danny Collins
Ex Machina

Ex machina me totalno zanima, a vidim da je kritika obožava, ali i gledatelji...

Ex Machina Official Teaser Trailer #1 (2015) - Oscar Isaac, Domhnall Gleeson Movie HD - YouTube


A čitam za Danny Collinsa da Pacino rastura...
« Zadnja izmjena: Srpanj 19, 2015, 20:26:00 od doktor1 »

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1776 u: Srpanj 20, 2015, 00:52:32 »

Pitch Perfect 2.

Duplo bolji od prvog dijela, barem meni, Anna je toliko savršena da to nije normalno, a ove accapelle su mi jednostavno savršene ave1

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1777 u: Srpanj 20, 2015, 01:29:25 »
Taj si Danny Collins i ja mislim pogledat. Čujem razne dojmove, ali kad vidim da se spominje Lennon budem ga pogledao. Like i za soundtrack :)

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1778 u: Srpanj 20, 2015, 01:49:13 »
Ex Machina je odličan!  thumbs1



"Terminatorica"
Kraj mi se sviđa, ali sami kraj sam malo prostudiro, (sjene)

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1779 u: Srpanj 20, 2015, 10:11:32 »
Kak se zove sličan film sa Banderasom? Taj bi htio isto pogledat. Možda gledo neko?

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1780 u: Srpanj 20, 2015, 10:33:28 »
@Wulf:  Koža u kojoj živim (2011) - IMDb ????

Gledao ga, vrlo zanimljiv film.  kuul

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1781 u: Srpanj 20, 2015, 11:10:34 »
nope, al našao sam

Autómata (2014) - IMDb

mogao sam tak odma najti, ali lijenost me preuzela

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1782 u: Srpanj 20, 2015, 12:56:17 »
Ovaj sa Banderasom - La piel que habito, (Koža u kojoj živim) mi je koliko se sjećam bio isto dobar...
Ali Machina mi je odlična.
Dali možemo vjerovat umjetnoj inteligenciji? Jer uopće ne sumnjam da će jednog dana kompjuteriski AI biti jako, jako napredan...
Naravno ne dok mi budemo hodali ovim prostorima, već vjerovatno koju generaciju posle...
A razgovori između Ave i Caleba su odlični tj njeno manipuliranje...

Kao šta kaže Stuckmann malo mi ono sa helikopterom nije na mjestu, ali ok...
I reko bi da je Ava, (AI) glavni protagonist filma...
*u videu nema spoilera

Ex Machina - Movie Review - YouTube
« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2015, 13:05:14 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1783 u: Srpanj 20, 2015, 15:44:07 »
Automata zamara. Zanimljiva tema kolko se secam, ali film meh.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1784 u: Srpanj 20, 2015, 18:16:27 »
Taj si Danny Collins i ja mislim pogledat. Čujem razne dojmove, ali kad vidim da se spominje Lennon budem ga pogledao. Like i za soundtrack :)


Pogledo sam film i nekako mi je meh... Šta ja znam, previše sam očekivo očito...

A večeras napokn horor za koji se nadam da je nečemu - It Follows
Zadnji odličan horor koji sam pogledo bio je The Babadook