Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 723752 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1635 u: Siječanj 15, 2015, 19:02:07 »
Dobro, malo sam zatrolo, ali svejedno nije mi se svidio film... Ova WW II drama The Book Thief mi je puno bolja...
Inače volim te WW II filmove, ali nemam pojma... Na redu je Fury pa da vidimo...  ;D

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1636 u: Siječanj 16, 2015, 12:27:53 »
Stretch



Dobar film.. Lagana zabava za popodne...

Laggies



OK pizdarijica za pogledat... Ništa specijalno, ali i nije loš...

Better Living Through Chemistry



Odličan film... Baš onako, jako dobra komedija...

Fury



Iznenađujuće dobar film! Mračan, brutalan, gnjusan ili jednom rječju - rat! Neznam šta da mislim o onoj borbi na kraju koja mi je malo over the top, ali sve u svemu jako dobar film. I već sami pojam da nema amerikaniziranja, (poput "mi ameri najjači", "za našu zemlju se borimo od srca", "live long and prosper" i ostala sranja koja mi idu na jetru, a tiču se američkog gnjusnog uzdizanja) film drastično dobiva na finalnom dojmu...

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1637 u: Siječanj 16, 2015, 22:25:59 »
Pogledao danas SAW(2004.). Sjećam se da sam ga prije malo pogledao na tv-u, onaj dio na početku kad sjede njih dvojica u onoj prostoriji, i još me se tada dojmio pa sam mu tek sad dao šansu da ga pogledam. Sviđa mi se ta originalnost, kakve se ne viđa često u horror žanru. Nije onaj tipični horror u kojem se gledatelja zastrašuje na klasičan način, nego film igra više na kartu psihe. Ta misterioznost, brutalnost, morbidnost, očaj i beznađe kojim su likovi izloženi odlično dočaravaju tu tešku atmosferu. Strah od nepoznatog je još uvijek dobro poznati način zastrašivanja, a sa dobrim pejsingom i pametno posloženom pričom pogledao sam ga gotovo u dahu. Ta ideja da Jigsaw stavi likove u takvu beznadnu situaciju da si sami oduzmu život je stvarno odlična, a njegove "igre" su čista brutalnost kakvih bi se rijetko tko sjetio.

Sve u svemu, uživao sam u filmu; iako mi kraj govori da se planiraju nastavci, nisam siguran da li bi gledao jer sam čuo da su ostali znatno lošiji od ovoga. Da li se barem isplate gledati dvojka i trojka jer znam da ovi dalje su već preforsiravanje ?

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1638 u: Siječanj 16, 2015, 22:30:13 »
Laky, hoćeš da ti pokvarim cjeli film i kinematografiju?  cer1njo  p1va

Everything Wrong With Saw In 8 Minutes Or Less - YouTube


Neki dan sam pio vino od pet popodne do deset navečer i gledo njegove "di je zapelo"...  Odličan je...

Naravno nemojte gledat "whats wrong" za filmove koje niste gledali...
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2015, 22:34:16 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1639 u: Siječanj 16, 2015, 22:40:07 »
Ma pusti te gluposti. Meni ništa u filmu nije "zapelo" tako da me baš briga za ovo.  cer1njo Btw, vidim ima frajer na tone takvih videa, očito nema pametnijeg posla u životu nego se zamarat sitnicama. Daj mi rađe reci jel vrijedi pogledat dvojku il' trojku  shy1

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1640 u: Siječanj 16, 2015, 22:41:22 »
Pogledaj prije nego šta kažeš!!!
Vjeruj mi!

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1641 u: Siječanj 16, 2015, 22:43:41 »

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1642 u: Siječanj 16, 2015, 23:07:14 »
Pogledao sam, ok, čovjek ima super oko za detalje. Ali, kao i očekivano, nema ništa šta bi mi snizilo ukupan dojam filma, ni nešto za šta bi rekao "kak sam uspio tolko popušit tu foru ?"

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1643 u: Siječanj 16, 2015, 23:07:25 »
Gledam ga stalno, toliko je dobar da pogledam i za filmove koje nisam gledao.

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline SuperVeloce

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1644 u: Siječanj 17, 2015, 12:37:40 »
Snowpiercer



Fenomenalan film. Odavno nešta bolje nisam pogledao.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1645 u: Siječanj 17, 2015, 21:57:01 »
Pogledaj prije nego šta kažeš!!!
Vjeruj mi!

Čemu pobijanje dobrih dojmova oko ičega?
Nezz tko bi to želio si raditi. To kao da pojedem fantastičan ručak i kažem okej kako ste napravili ovaj ručak?
Prvo sam spohao iznutrice mačke, dodao prstohvat mozga sibirskog rakuna i podlio sa masnoćom od jazavca. Ono daj ostavi da bude fino samo i to je to.

  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1646 u: Siječanj 17, 2015, 22:06:36 »
Nemože mi pokvarit dojam...
Baš sa guštom pogledam za svaki film...  kava1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1647 u: Siječanj 17, 2015, 23:59:31 »
Znači tipično, pretenciozno Wes Andersonovo smeće. Ja njegove filmove nemrem zmisliti. Odura.

Meni je fantastičan. Baš fantastičan. 100 ljudi...  kava1

Čemu pobijanje dobrih dojmova oko ičega?
Nezz tko bi to želio si raditi. To kao da pojedem fantastičan ručak i kažem okej kako ste napravili ovaj ručak?
Prvo sam spohao iznutrice mačke, dodao prstohvat mozga sibirskog rakuna i podlio sa masnoćom od jazavca. Ono daj ostavi da bude fino samo i to je to.

  cer1njo

Ovo ni meni nikad nije bilo jasno. Zašto? Pa sa APSOLUTNO SVAKIM filmom ikad napravljenim nešto neće štimati. Kao i sa igrom. I bendom nekim. I autom, i svime. Iz jednog jedinog razloga a to je da nema savršenstva. Čemu se onda zamarati sa manama kojih uvijek ima i bit će. Nije li ukupni dojam dok to gledaš/doživljavaš bitan?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1648 u: Siječanj 20, 2015, 11:28:37 »
Pa je, ali kao i dok1 ja isto sa guštom pogledam njegove videe. I uživam. Za neke pretjeruje, ali neki su predobri.
Čak sam znao pogledati neki film samo da mogu pogledati njegov "review". Tream pogleati nonstop i pacific rim. nikak da ufatim vrimena i volje.
Za neke filmove mi neće pokvariti uopće film ili tako nešto, ali kod nekih me baš zanima zbog "ono koji kurac" ;D

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1649 u: Siječanj 21, 2015, 16:06:23 »
The Interview (2014)


 
Film, koji je smiješan. Donekle.
Na početku je dosta dosadan, nekako mi je radnja dosta nebitna za priču. Ali onda odu u Sjevernu Koreju. Tu počinju smiješne stvari.
Zapravo film je jedino smiješan kod Kim Yong Un-a. Scene s njim su dosta dobre i odmah ide osmjeh na lice.  cer1njo
Scene bez njega su dosadne i samo čekate da se Kim opet pojavi.
Zabavio me nakratko.
7/10

Harold & Kumar Go to White Castle (2004)



Meni osobno najsmješniji serijal filmova ikada. Harold i Kumar su dva lika koja se napušavaju i žive presmiješne pustolovine. U ovoj "pustolovini" idu u White Castle. Meni je osobno predobar film. Oba lika su smiješna, Harolda glumi John Cho, a Kumara Kal Penn.
Kumar bi trebao biti na medicinskom fakultetu, jer će mu otac uzet sve novce ako ne ode na faks. Ali njega nije briga, bitno da je tu vreća trave i njemu super.
Dok Harold s druge strane, radi uredski posao. Ima ljubavne jade, i sviđa mu se Maria koju glumi Maria Garces. Nažalost, on nikad ne priča s njom jer se boji.
Uglavnom, film je prepun smiješnih scena, i obavezno pogledati ako vam se gleda neka komedija.

10/10 od mene. Preporučujem.  thumbs1

Idiocracy (2006)



Dosta dobar film. Glumi Luke Wilson (Joe Bauers), Maya Rudolph (Rita) (preseksi u ovom filmu) i Terry Crews (Camacho-predsjednik SAD-a).
Joe i Rita sudjeluju u vojnom eksperimentu hibernacije na godinu dana. Nažalost zaboravili su na njih (srušili su vojnu bazu i izgradili neki restoran) i oni se probude 2505. godini, gdje ljudi imaju IQ manji od 0. Svi su ljudi glupi. Joe ispadne najpametniji čovjek na svijetu. Ne želim spoilat, preporučam.

8/10

+Moj prvi post ovdje.  shy1
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2015, 16:08:42 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna