Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 723820 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1950 u: Siječanj 21, 2016, 15:21:15 »
I ja sam mislio da si zabrijava i da je to on cijelo vrijeme.... Ali kako objasniti onda nesreću? ko je bio u autu? Ako je on poslije bio sa Helen(il kak se već zove)?
Što s izletom? On je doma cijelo vrijeme, a "drugi" je sa curom? Osim ako se ne radi o drugim timelineovima. Ako se i radi o jednoj osobi, onda treba saznati koji je pravi. ONaj sa ili bez prstena? etc

Pročitao ovaj članak , poslije pogledam Stuckmana.

Prikazuju kao hintove mreže i slično... Žene su valjda pauki, a mreža predstavlja laži. A on se sve više i više upliće u to.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1951 u: Siječanj 21, 2016, 23:18:48 »
The Hateful Eight (2015) ★★★★★ Cinestar

What the fuck did i just watch? Tarantino, legendo stara. Taman kada mislim da je dostigao vrhunac s filmovima i da teško više može iznenaditi i impresionirati, on to napravi. Legendarna glumačka postava i ovog puta oduševljava. Srećom o filmu nisam znao doslovce ništa. Čak ni naslov filma, nisam upamtio. Vidio sam u par navrata poster, ali sve sam htio izbjeć. Dijalozi koji se protežu duž cijeli film su iznad svega. Van svemira. Apsolutno uživanje u CInestaru. Sada ovaj trenutak bih ga mogao opet pogledat. Walton Goggins kao  šerif Chris Mannix  izdominirao cijeli ionako savršeni cast. Čovjek je pojeo ulogu. A isto se može reć i za SMJ-a. Rekao, sam neka prođu 24 sata, da mi se dojmovi slegnu, pa ću onda rezimirat cijeli film. Da ovo će biti vječiti klasik Tarantina i film koji će se gledat još mnogo mnogo puta. Klasičan Tarantinov film, ili ga voliš ili ne. Čak četvero ljudi u kinu, nije moglo podnjet dosadu filma, pa su otišli iz kina nakon cca sat vremena. No to mi je u potpunosti razumljivo. Ovakvi filmovi, nepašu svima. Humor, scenografija, eksplicitne scene dekapitacije i povrijeđivanja; nezz jebeni FTW... <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1952 u: Siječanj 29, 2016, 17:34:46 »
@Thergothon

vidim ti u avataru Kurt Russela, kako ti sjeo film?  sm1jeh
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1953 u: Siječanj 29, 2016, 17:42:15 »
@Thergothon

vidim ti u avataru Kurt Russela, kako ti sjeo film?  sm1jeh

Ako ste za napravimo temu za film, zavrijeđuje ju. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Nexus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1954 u: Siječanj 30, 2016, 13:30:32 »
Furious 7 - 4/10
Film je potpuno smeće, ako izostavimo zadnjih 5 minuta.
Scene gdje Torreto leti sa Lykanom kroz 3 nebodera kao i scena gdje skaču iz auta u auto na raskrižju i slično smeće mi vrijeđaju inteligenciju. Također onaj dron, pa i onaj bus na početku...kroz šumu...nek idu u tri lijepa što se mene tiče.
Radnja, opis nekih novih likova je na amaterskoj razini.
IQ mi se spustio za 10 poena nakon što sam ovo pogledao.
Ne znam kako ovo smeće drži onolike ocjene na Rottenu, IMDB-u i ostalom...
Zadnjih 5 minuta su ok, ali to mi ne može spasiti ovo smeće.
Grozno.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1955 u: Siječanj 30, 2016, 13:36:41 »
Ma svi su grozni. Jedino je ja mislim 5ica ili 6ica dobra. Ostalo uzas.
Meni nije jasno ko je dolazio na te ideje fpalm1

Sent from the den


Edit: pogledao Joy. Simpa je film i nije neka bezvezna drama il tak nekaj. J. Law mi je uvijek super gledati jer unese dosta karizme u film i glumu i fakat ima ono nesto. Al nju i Coopera nemrem gleat vise zajedno. I drago mi je sto nije zavrsilo il otislo u kurac sa nekim romanticnim sranjima, zaljubljivanjima i slicne kerefeke.
Perfect 5/7 would recommend.
« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2016, 13:39:24 od Wulf »

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1956 u: Siječanj 30, 2016, 13:39:51 »
Ne znam kako ovo smeće drži onolike ocjene na Rottenu, IMDB-u i ostalom...

A kako... Isto kao što se i Michael Jackson popularizirao, isto kao što su i očajne radio stanice počele puštati Bowieja... Smrt je najbolja promocija  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1957 u: Siječanj 30, 2016, 22:04:12 »
Pogledao po prvi put Aliena 8 putnik i film mi je odlican. E onda sam pogledao drugi dio i razocaran sam. I tu stajem s tim serijalom jer vidim kud sve vodi.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1958 u: Siječanj 30, 2016, 22:10:50 »
Ha?  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1959 u: Siječanj 30, 2016, 22:33:52 »
Wut?
:)

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1960 u: Siječanj 31, 2016, 01:09:31 »
Upravo sam pogledao Orao na Novoj TV extra film, samo je falilo malo više akcije.  sm1jeh

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1961 u: Siječanj 31, 2016, 14:53:19 »
Pogledao po prvi put Aliena 8 putnik i film mi je odlican. E onda sam pogledao drugi dio i razocaran sam. I tu stajem s tim serijalom jer vidim kud sve vodi.
Naj bit bedast. Drugi je još i najbolji nakon prvog. Treći i četvrti su solidni. A i vidjet ćeš dosta toga kaj se tiče raznih vrsti aliena i slično

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1962 u: Siječanj 31, 2016, 14:59:49 »
Ne znam meni se nije svidio. Prvi mi je bas bio odlican i napet. Ovaj drugi nastavak je otisao u akcijske vode i nije mi uopce bio strasan. Mozda dam sansu ostatku serijala, budem vidio. U prvom nastavku mi je alien bas bio strasan i njegova pojava mi je bila wow. Dok u drugom djelu aliena ima ko rusa i padaju ko krumpiri. To mi je odma unistilo samu pojavu aliena. Plus hrpa ne logicnosti npr. bas kad se Ripley probudila nakon 57 g iz kome i bas su onda oni na planetu stupili u kontakt s alienima...

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1963 u: Veljača 02, 2016, 14:32:49 »
@Thergothon

vidim ti u avataru Kurt Russela, kako ti sjeo film?  sm1jeh

Meni je film odličan, općenito volim Tarantinov uvrnuti stil, makar mu nisu svi filmovi na istoj razini.

Jedan od njegovih boljih filmova, a to sam potajno i očekivao s obzirom da se radi o provjerenoj glumačkoj ekipi s kojom je već na dosta filmova surađivao.
Živopisni likovi, odlična prezentacija u suštini jednostavne priče, crni humor, odlični dijalozi i glumačka izvedba uz klasično dobru Tarantinovu režiju i neizostavno pretjerivanje u nasilnim scenama - kojih ovdje nema puno, ali su definitivno pamtljive  ;D Mnogi se žale na spori tempo filma, ali meni je skroz leglo.

Bolje mi je film sjeo od npr. The Revenanta koji mi je dobar, ali očito su ga u mojim očima pokopala prevelika očekivanja s obzirom na silne nominacije.
« Zadnja izmjena: Veljača 02, 2016, 14:54:04 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1964 u: Veljača 10, 2016, 23:13:31 »
The Revenant (2015) ★★★★★

Onaj osjećaj kada si gotov sa filmom u kinu i ostaneš sjedit još pet minuta te se ustaneš i prodiskutiraš sa osobom s kojom si gledao film, sat vremena, a da nemožeš složit pametan dojam, jer neznaš šta bi rekao. Morao sam pustiti da prođu 24 sata i da mi se slegnu dojmovi, jer sam jučer po izlasku iz kina bio uvjeren da sam gledao najbolji film ikad. A ovi pomalo slegnuti dojmovi, nisu se puno promjenili. Ne obaziram se na tuđe dojmove odmah da kažem, išao sam gledat film znajući da je nekima meh, nekima okej, a neki da su čak i razočarani s ozbirom na očekivanja, tako da ja nisam očekivao ovakav film. Sudeći po traileru koji mi nije bio nešto, totalno mi je promjenio očekivanje filma.

A sada o samom filmu. Ovo je najbolja uloga Leonarda ikad, ali bez ikakve dileme. Okej mogu uć s nekim u raspravu zašto, ali to je moj dojam, kako sam ja doživio tu njegovu ulogu u odnosu na ostale. Ona scena s medvjedom mi je najmučnije nešto što sam vidio u životu; surealna scena. ;( Film ima jedno četri ili pet scena koje zapamtiš dok si živ bez da rivočaš film. Osoba s kojom sam gledao film ga više nikad ne želi gledat, zbog svojih čudnih razloga, jer je ipak i njoj to najbolji film ikad, ali nebi imala više toliko živaca gledat ga. A to je istina. Ja dosada nisam nikada gledao film koji toliko negativnih emocija prenese na gledatelja, ali na dobar način. Mučnina u želucu, a gutaš film kao da si i ti u njemu. Casting filma je fantastičan. Ako Tom dobije kipić za sporednu ulogu, uopće se neću čuditi. Od Domhnall Gleesona nisam nikad očekivao toliko dobru glumu. Gledao sam ga u Ex Mašini i bio mi je neuvjerljiv, tj. nikako mi nije pasao kao lik. Ista stvar je i sa Will Poulter aka Brigderom. Od malog štakora u tam nekim komedijicama, do fantastične glume u Revenantu.

Priča je odlična i vrlo emotivna. Dugotrajne scene i krupni kadrovi te način snimanja, je nešto novo za mene. Takav stil još nisam vidio, a ovom filmu daje poseban unikatan stil. Glazbena podloga je toliko neugodna, ali u isti tren i savršena. Ovakav zaokruženi film nisam ni izbliza očekivao. Ne pronalazim pametne rečenice koje bi sipale komplimente na račun filma, jednostavno veličanstven film. Ali me svaki put štrecnulo oko srca kada su životinje nastradale. ;(((
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB