Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1904205 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2745 u: Listopad 31, 2012, 23:59:23 »
Sreća u nesreći.... Doće vučna služba i odmah iza nje tegljač, ACTROS, vozač iz osjeka i nemože proć dok meni diže auto na kamion... Pet auta iza murija.... Zamolim tipa u šleperu ako može izaći kao fol provjerit ceradu, kao da on radi tu kolonu, i čovjek izađe na kiši van da mi ruku i kaže: Naravno mladiću, pa nećemo još ovoj šugavoj državi dati para"!!!!!

Vozač šleprea -  ave1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2746 u: Studeni 01, 2012, 00:01:02 »
Ajde barem nekaj ;)
Bog čuva budale  cer1njo :P NHF   kadt1kažem

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2747 u: Studeni 01, 2012, 00:07:31 »
Ajde barem nekaj ;)
Bog čuva budale  cer1njo :P NHF   kadt1kažem

Iskreno, da me bar taj bog nije danas čuvo, (naravno ne mene, curku u autu da) jer drugi put će mi zaljpit vritnjak i bit će nešto još gore od totalke na Cruezu....

Očito još nije skužio da mene mora maknut iz ove sredine....

P.S - neće me biti neko vrijeme na forumu jer sam...............................................................................
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2012, 00:09:30 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2748 u: Studeni 01, 2012, 00:18:55 »
Izgubljen sam, jebeno izgubljen........... Kaže draga, ajd odi spavat!!!!! HA HA HA

Razljepit kola u zid, napravit totalku i ona kaže: pa odi spvat....

Mater si jebem glupu....

Mladen Grdović - Evo mene moji ljudi

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2749 u: Studeni 01, 2012, 08:18:29 »
Ohladila se glava, kiša pljušti...... Izašo van i doslovno pokisao blejio u zgužvan auto.................. desno kolo prkosi svim zakonima, far plače...ali onda sam došao iza i auto ko nov, he he  cer1njo cry1

Danas ne izlazim iz kreveta; filmovi, serije plus neopisivi filmovi u glavu.....

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2750 u: Studeni 01, 2012, 08:30:04 »
Eh dottore, Wulf ti je sve dobro rekao. Ne znamo se, a znamo se. Dovedi se u red, krajnje je vrijeme, ne zaebavaj se sa stvarima poput alkohola, cigareta i mobitela u vožnji.
Prvo dvoje bi trebao smanjiti SKROZ, na tu razinu da popiješ na nedjeljnom ručku dvije bevande i to je to. Znam da imaš nalaze koje tebe muče kako će to završiti, a SVE ĆE DOBRO ZAVRŠITI, i da shodno tome imaš neke hirove...
Smiri se, razmišljaj i djeluj kako bi sebi i drugima pomogao p1va

EDIT:
kad je smajli s pivima najprikladniji  fpalm1
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2012, 08:32:41 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #2751 u: Studeni 01, 2012, 12:30:31 »
Doktore lakše s alkoholom, nemoj piti dok voziš ni kap ako ne zbog sebe tada zbog drugih thumbs1

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2752 u: Studeni 02, 2012, 22:42:12 »
Još jedno iznenađenje Boss Game portala

Ajmo ljudi, dolazite :D Shimmy čekam te :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2753 u: Studeni 03, 2012, 21:45:10 »
Dogovaram popravak auta, majka je rekla da će mi "posuditi" novac da ga osposobim za vožnju dok još ima registraciju, a onda budemo vidjeli..

Sutra ću napravit moding guide za F1 2012 plus još nešto i tako to...

Oraspoložio se danas nakon par dana i ponovno sam živ.....  p1va šofe1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2754 u: Studeni 03, 2012, 22:16:27 »
 thumbs1

Sutra bih trebao updateati Poveznice na... i napraviti jednu novu temu u motorsportu







Ako opet ne zaboravim sm1jeh
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2012, 22:36:50 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #2755 u: Studeni 04, 2012, 11:33:07 »
286 Gostiju, 11 Korisnika

Nekaj tu ne štima.  cer1njo

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2756 u: Studeni 04, 2012, 11:35:02 »
 da nisu neki wormsići?  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2757 u: Studeni 04, 2012, 11:42:18 »
Botovi ili neka takva sranja?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #2758 u: Studeni 04, 2012, 11:44:00 »
Najvjerojatnije da.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2759 u: Studeni 05, 2012, 19:58:58 »
Danas na velikom odmoru u školi, u konzumu lik iz razreda pokušao ukrast kinder pingvin.Znači, lik strpa u unutarnji đep od jakne i dođe kod blagajne i nas čeka da kupimo i da možemo ići, al ga je jedna prodavačica ugledala na kameri i vidjela kako je stavio kinder u jaknu i dočekala ga na izlazu. I priča, ovo-ono i kaže mu da istrese đepove i lik ove bočne pokaže i počeo se smijat jer je mislio da mu neće gledat unutarnje i kaže mu onda da i unutarnje pokaže a on pocrvenio ko paprika i nije znao šta će, "izvukao" se na tu foru kao da ona nema pravo pregledavat njega, a prodavačica ga pozvala u sobu da vidi na kameri kako su ga uhvatili.Krenuše oni prema toj sobi a on se istrgnuo iz njene ruke i počeo bježat a druga ga prodavačica  ulovila i otrgnula mu jakno a idiot nju gurno i onda pala  fpalm1.Sve u svemu scena ko u filmovima  cer1njo