Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1898900 vremena)

0 Članova i 22 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2895 u: Prosinac 08, 2012, 22:57:40 »
Moram samo reći da mi je ona DogZyeva tema sa linkovima baš pomogla. Tražio nešto, tražio, i onda se sjetio te teme i odmah našao što sam trebao. Hvala DogZy  hugCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2896 u: Prosinac 09, 2012, 00:46:39 »
Molim Shimmy, drago mi je da sam ti pomogao. Indirektno  ;D

Btw, vratio se sa spektakla u areni mrtav umoran, a sutra toliko toga za obaviti... Još odlučniji u namjeri da se moram nadljudski trudit ako zelim život KAKAV JA ŽELIM.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2897 u: Prosinac 09, 2012, 17:04:07 »
Mogli bi napraviti neki CSR turnir na playtoyu  shyCH

Ideja  ave1 thumbs1

Ajmo ako ima još tko zainteresiran... tj, selim ovo u birtiju pa ćemo vidjeti  kadt1kažem

Riječ je o Beli ali može i nešto drugo  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2898 u: Prosinac 09, 2012, 18:10:51 »
e jebat ga... neznam belu.. a ne želim da neko pizdi zbog mene  cer1njo cer1njo cer1njo
i da ja onda quitam  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2899 u: Prosinac 10, 2012, 10:29:48 »
Nauči. Ne znam za ostale ali ja sam miran  shy1

Osim ak ti prvi ne počneš pizdit  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2900 u: Prosinac 10, 2012, 15:07:05 »
Vratio se jutros oko 7 iz Sarajeva nakon 3 dana. Put je stvarno užasan s valjda najgorim busem ikada. Natrag pola puta se vozili bez grijanja na -15.
Bilo je savršeno. Sarajevo je samo po sebi savršeno. Ljudi su nezz, kao s druge planete. Baš su predobri ljudi, puni pomoći i pristupačnosti.

Jedina stvar koja me razočarala masovno su ćevapi kod Želje (2), očekivao najbolje ikad, dobio srednju žalost, da ne kažem jako loše ćevose. Sva sreća pa sam drugi dan jeo u "petici" kod Ferhatovića i ispali mi stvarno jedni od najboljih što sam ikada jeo. Usporedbe radi - kao bundek ćevosti (ista ocjena). Burek mi je čak isti, tj. sirnica, dok burek od mesa i krumpira su stvarno savršenstvo. Dosta zadovoljni s hotelom u kojem smo imali večeru dobrodošlice i dva doručka, iako su sjebali oba doručka pa malo smanjuje vrlo pozitivni dojam.

Grad i ljudi su stvarno jako dobri. Cijene su pristupačne i vrlo slične našima. Ima dosta nesrazmjera cijena, od jako niskih do vrlo visokih. Nezz dok tamo u ljekarni potrošiš 200 kn, tu kod nas potrošiš 400, što zbog toga što su jeftiniji, što zbog manjka pdv-a na ljekove. Taxiji su prejeftini i isplati se vozit s njime doslovce cijelo vrijeme. Usporedbe radi, potrošio 60 kn tamo za pol sata vožnje skoro, dok me tu jutros taksista tražio 60 kn za relaciju od autobusnog do zapruđa, reko odjebi majmune.

Sarajevska piva i pubovi <3. Celtic pub i Guiness su odlični, čak dobio kriglu u potonjem na poklon. Uzeo si plosku neku, baš rula. Doma donio svojima tisuću stvari. Prije sam jako puno izlazio i po Zagrebu i po cijeloj Hrvatskoj, nigdje tako rulalo nije kao u toj Slogi u centru Sarajeva. Pola naše glazbe, pola strane. Neki bend svirao obrade, majkemi kao da sam slušao u orginalu Tonija, Bijelo Dugme i ostale domaće poznate... cijena runde je smješna, 45 kn za 3 pive i rakiju + sok.

Ono što je živciralo su psi lutalice. Bagre ima oko 100 000 i jebu se svi međusobno. Nema azila, napadaju ljude u čoporima od 5-10-30 pasa. U par navrata se sreli s njima, ali bilo ih je max 6-7. Stvarno neugoda i domaći su već ludi od njih. Nema ih oko centra baš, ali čim se prijeđe Miljacka evo ih odmah. U petak nam bilo lijepo vrijeme, u subotu napadalo dosta snijega, pa bilo i malo leda kasnije. Nedelja bilo oke vrijeme. Eto 3 dana maksimalno dobrih dojmova, gdje se stvarno nauživao i vidio te osjetio Sarajevo u najboljem svijetlu. Prelijep grad i svakako preporuka svima koji se dvoume. Ima se jako puno toga za vidjet. Obavezno posjetit ako se ide AVAZ toranj od 172 metara (35 katova), Ferhatovićeva "petica" za ćevose i sudžukice, Metropolis restoran, BBI (centar kao naša ZG Arena) samo možda još dojmljivija, Burekđenica Bosna na Ferhadiji, općenito Ferhadiju i cijelu Baščaršiju, Bosansku kuću i domaće specijalitete. Nargilu obavezno probat u Caffe Libris | Nargila barovi. Savršeno nešto, od domaće atmosfere, konobara, do jebeno dobrih čajeva. Nargila odlična stvar, ali meni osobna prejaka nakon nekog pretjerivanja, postane mi miris prejak... Otišli gore na Zmajevac (vidikovac) nešto kao da se ode na Sljeme i pogled prema Zagrebu, samo što je Sarajevo odmah ispod pa je pogled daleko lijepši, savršeno nešto. Ako ikog još šta zanima neka pita...

Neznam cijeli izlet 10/10.
Vraćanje u Sarajevo pod obavezno. Ljudi, grad, klopa, atmosfera...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2901 u: Prosinac 10, 2012, 15:20:51 »
Ja sam prošle godine navratio u Sarajevo dok smo se vraćali iz Međugorja. Bila je zima 11-12mj. bilo je savršeno, snijeg padao a ćevabđinica Željo (1) puna ko šibica. Roknuo sam punjenu pljesku i 10-tku čevapa i moram reći da je pljeska puno bolja, također sam isto tako očekivao najbolje čevape ikad al'  nažalost nisu, nije da su loši al sad reći da su najbolji to baš nezaslužuju.
Jedino što mi je zasmetalo su "ulični pljačkaši" koji su pratili ljude i onda samo odjednom ukradu torbu ženama, a inače je u Sarajevu odlično, a atmosfera  na baščaršiji savršena.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2902 u: Prosinac 10, 2012, 18:45:34 »
Moji su prošli vikend bili u Sarajevu i 50% para potrošili na taxi  aweCH aweCH kažeš jeftin? Kod koga da zapišem da znam za idući puta :P
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2903 u: Prosinac 10, 2012, 19:26:00 »
Paja Taxi.
Taxi Sarajevo je za izbjegavanje, makar je prepreprejeftin u odnosu na HR. Hoće sjebat za 4-6-7 maraka.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2904 u: Prosinac 11, 2012, 01:14:27 »
Lijep report. Ja ću vjerojatno na proljeće do Sarajeva, stari ima neku rodbinu tamo kod koje je zadnji put bio dok je bio u vojsci još i sad se nešto čuo sa njima i dogovrio da odemo tamo. Baš me zanima  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2905 u: Prosinac 11, 2012, 20:45:59 »
Besplatan key za Metro 2033 preko Steam-a  cheersCH
 
https://www.facebook.com/MetroVideoGame?fref=ts

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2906 u: Prosinac 12, 2012, 10:17:01 »
ali to je demo kaj ne
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #2907 u: Prosinac 12, 2012, 10:19:32 »
ali to je demo kaj ne
Kad sam sinoc stavio da se skida, pisalo je cirka 7gb, znaci nije demo

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2908 u: Prosinac 12, 2012, 11:39:58 »
ali to je demo kaj ne

Nije demo...

Igrao sam igru na 17" monitoru i starom kompjuteru.. Ovo bi mogao odigrat...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2909 u: Prosinac 12, 2012, 12:08:37 »
vidi fakat, upravo redeemao. fala  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.