Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1898874 vremena)

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3825 u: Kolovoz 10, 2013, 12:47:03 »
Dobro kaj ste vi normalni?
Kaj pričate gluposti ja ne berem.

Prvi puta da tako najave nevrijeme da ljude spase i da se tolko besplatnog parkinga ponudi i napokon ljudi dočekaju tako nešto i jebiga vrijeme sjebe.
Naravno oni su krivi, ma jasno. Imam osjećaj da ste nekad od pekmeza jer naravno ništa nevalja.

Glavno da je srat. Tipično balkanski.
Sljedeći put neka vam potrga sve živo na autu i kući, a ovi neka ništa ne pričaju. Pa da vidimo.

Dežurno larpdanje.

 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #3826 u: Kolovoz 10, 2013, 13:01:43 »
Nemaju svi aute niti je tolko garaža, a kuće i polja nemru se skloniti - kaj s njima?
Priroda je više od udarnog članka ili vijesti, kojima prvenstveno odmanjuju ljudu i prave se ko da im je stalo - a nije!
I najvažnije, bili su u krivu...

Prije nekoliko dana popodne je na nekih 15min došel vjetar koji je napravil štete, puhalo je baš onak, među najačaim udarima koje pamtim ja, no i najstariji ljudi iz okolice...
To je bilo kod mene, nije bilo u širem smislu i naravno da ne očekujem osvrt na to, no to je samo kao primjer.

Nek se drže prognoze, ne najave vremena, jer nisu kvalificirani za najavljivanje postupaka prirode.
Za razliku od uništavanja iste, zbog čega i je svake godine sve gore.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3827 u: Kolovoz 10, 2013, 13:24:01 »
Ne znam cemu su digli tolku hajku, ok otvorili su garaze i to je fer i korektno, al ovo najavljivanje silaska krista s neba je bilo pretjerano. Uostalom nemožeš najaviti nevrijeme, ono samo dođe odjednom. Kažu u prognozi moguće je jako nevrijeme, budite spremni i to je to, a ne najavljivati oluju svih oluja ko blockbuster neki.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3828 u: Kolovoz 10, 2013, 13:30:17 »
prije jedno 4-5 godina bila je na području ZG baš jebačka tuča, stuklo sve aute, bez upozorenja, bez vijesti
i tuča zna bit povremeno, i nikad ništa, ni vijesti ni upozorenja

sad počnu sa katastrofičnim upozorenjima, ljudi sklanjaju aute, po portalima hvale usranog Bandića i besplatne garaže, svi spremni na najgore
i onda se desi - ništa

normalno da su neki ljudi nadrkani
šute o tučama oduvijek, sad najednom najave, katastrofe, sirene, pizdarije i ništa se ne desi
debilno je to

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3829 u: Kolovoz 10, 2013, 13:49:04 »
Gle, pohvalno je to što je Bandić otvorio garaže za građanstvo besplatno. Ali jbg ovo se najavljivalo danima da dolazi nešto velikih razmjera. Nešto velikih razmjera je npr. Uragan u SAD-u koji valjda velik kao cijela HR. Ovo je bio valjda krak fronte veličine Zagorja. Gledao sam sinoć na netu kretanje tzv fronte koja nas je trebala pogoditi. Ok bila je Sloveniji i skrenula je prema Zagorju i Međimurju.
Mislim meni je presmješno da sam jučer čuo sirenu za uzbunjivanje, da sam vidio samo tri auta na parkingu kod zgrade, a stane barem 15, da je stari htio staviti kartone na krovne prozore, da sam jutros išao nazad po aute sa starim, a ono pale su tri kapi, malo je grmilo.

Pohvala Bandiću za besplatne parkinge, dobri pollitički poeni, ali loša je halabuka koja se stvorila. Očekivao sam poštenu frontu. Na kraju krajeva očekuje objašnjenje Vakule. Imamo pravo na to. Lik kaže na dobro jutro hrvatska kako on odgađa svoje putovanje na more u petak i ide u subotu.
Inače gdje je bio Bandić kad je zapelo 2 metra snijega? Što nije tada nudio besplatne parkinge itd?
Što se tiče razbijenih auta, već je moj stari prije godinu dvije vozio aute u zubak zbog udubljenja nastalih od tuče. Tada su svi šutili.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3830 u: Kolovoz 10, 2013, 14:45:32 »
Jebo mu pas milu mater, ako je to nevrijeme zaobislo Zagreb, sta je tu je.
Ali pogledajte kaj je radilo dan prije u Karlovcu.
Ako je njima na karti i planovima bilo da ide prema nama, onda je normalno da su to tako nagovjestili.
Pravite se pametni, a niko nema veze s tim.
Na stranu sto dezurni meteorolozi neki nemaju veze s mozgom...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3831 u: Kolovoz 10, 2013, 15:34:27 »
Dobro kaj ste vi normalni?
Kaj pričate gluposti ja ne berem.

Prvi puta da tako najave nevrijeme da ljude spase i da se tolko besplatnog parkinga ponudi i napokon ljudi dočekaju tako nešto i jebiga vrijeme sjebe.
Naravno oni su krivi, ma jasno. Imam osjećaj da ste nekad od pekmeza jer naravno ništa nevalja.

Glavno da je srat. Tipično balkanski.
Sljedeći put neka vam potrga sve živo na autu i kući, a ovi neka ništa ne pričaju. Pa da vidimo.

Dežurno larpdanje.

 kava1

 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #3832 u: Kolovoz 10, 2013, 15:55:34 »
TD
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3833 u: Kolovoz 10, 2013, 16:05:55 »
Ok, samo polako. Srećom ovaj događaj je ispao tako nebitno za građane ZG-a i okolice, Rijeke itd, pa tako i ova tema. I dobro da je tako. Ja sam samo očekivao nešto neviđeno do sada, nešto što nisam vidio u svoje 24 godine. Jbg ipak se pitaš koji kur.... Se dešava ako svira sirena za uzbunjivanje. Nije ni meni svejedno. Živim u potkrovlju, imam krovne prozore i antene na krovu koje strše. Vjeruj mi/ vjerujte mi ne želite znati kako izgleda kada ti tuča udara po prozoru i sve se pitaš hoće li puknut staklo ili kada munje sijevaju na sve strane a ti u krovu. Ne znam oko čega se diže tolika frka. Bilo prošlo.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3834 u: Kolovoz 10, 2013, 17:02:35 »
Jebo mu pas milu mater, ako je to nevrijeme zaobislo Zagreb, sta je tu je.

Jebo mu pas milu mater, zaobišlo je cjelu jebenu HRVATSKU! Od silnih pretjerivanja, dvije, tri lokalne neverice u cjeloj zemlji mi ne prolaze! Ni pod razno!
U Rijeci tri kapi kiše oko sedam navečer, a najvaljivali su Dan posle sutra.. Sada su 33 stupnja.. Vidim da je i "zahladilo".... kava1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2013, 17:04:19 od doktor1 »

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #3835 u: Kolovoz 10, 2013, 17:38:28 »
Ovo je preraslo u "više od vremena", to je, eto ti ga na.
Čini se da je ovaj birc pogodil baš centralni vrtlog...

Vjerujem da niko nije priželjkival da se ostvari najavljivano, a u svemu tome jako su pretjerali.
Tipična medijska centralizacija, da je pol tuče opalo na neki auto u Zagrebu, Rijeci ili Splitu, te se pri tome razletjela ili poskliznula na pod, jer mora biti poštena da bi mu napravila bilo kakvu štetu, sve bi se njihove želje ostvarile.
Imali ni oluju svih oluja, koja je u metropoli ili nekom većem gradu ispustila pol tuče kamikaze na nečiji auto.

A sad imaju samo utješnu priču, stvarnost da je nekim ljudima tuča uništila vrtove, vinograde i voćnjake ali je pri tome fulala auto, jer na selu nema auta...

No balkanski je to pristup, nije li.
Mora se poštovati prognoza, toliko puta nas je ugodno iznenadila.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3836 u: Kolovoz 10, 2013, 18:47:36 »
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2013, 18:49:45 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3837 u: Kolovoz 10, 2013, 20:05:34 »
Hrvatski meteoradari op, Riot nerf pls.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #3838 u: Kolovoz 10, 2013, 20:08:31 »
Kad F1 dojde u Bistru barem ne budu imali problema s prognozom :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3839 u: Kolovoz 10, 2013, 20:43:47 »
Kad F1 dođe u Bistru, tuča će biti toliko jaka da će porazbijati karbon na bolidima. Vozači će imati udubljenja na kacigama.  cer1njo cer1njo