Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1899038 vremena)

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3915 u: Kolovoz 18, 2013, 23:36:17 »
DogZy nemoj me zezati. Da imaš para ko blata ne bi uzeo Megane. Mislim ustvari ok Je imati npr Megane RS za otici do trgovine, u poštu itd. Ali da imam para vjerojatno prvo ovdje ne bi živio i plaćao neki astronomski porez samo zato što volim Ferrari.
 A sad što se tiče seljačina, ja bi bio najveći valjda. Jer bih kupio 458, Californiu i F12 Berlinetu. Jbg ljubav prema tim autima traje 15 godina, dobro za sve je kriv Schumi i crveni bolid. :)
Šalu na stranu, malo je žalosno da ljudi gledaju na te aute npr. ferrari, bmw ili porsh kao vozila koje voze seljačine. Žalosno je jer su ti auti visoko kvalitetni, super brzi i imaju nekakvu reputaciju i valjda su s razlogom toliko skupi. To što ih voze i seljačine, jbg proizvođač ne bira. Eto npr. ferrari si može dopustiti da smanje proizvodnju da bi održali ekskluzivnost i reputaciju.
Što se tiče Maseratija. Meni je također odličan, prelijep auto, ali budimo iskreni, da nema Ferrarija oni bi se vozili na Fiatovom motoru 1.2. Drugo, Maserati je brz, ali Ferrari je još brži i tehnološki napredniji.
Jbg ja sam zasad vidio samo da Maserati vozi onaj kriminalac Ezel iz turske serije ;)

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3916 u: Kolovoz 19, 2013, 00:12:41 »
Zapravo, kad bih imao para ko govana, ne bi razmisljao o tome koji bih auto prvi kupio, kad bi ih na kraju krajeva sve imao, redoslijed je tu najmanje bitan. cer1njo

Kad odrastem bit cu price cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3917 u: Kolovoz 19, 2013, 22:27:50 »
versus - ja te berem, i za bmwe i ferrarije ali i maserati  thumbs1

Inače ljudi, pogotovo dok koji se opet zapjenio - versus sam vozi BMW, tako da sa tim u vidu možda vam bude jasnija njegova priča  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #3918 u: Kolovoz 20, 2013, 17:33:08 »
Gdjeste ljudi hug1 hug1 hug1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3919 u: Kolovoz 20, 2013, 21:48:54 »
Idem u Monzu na F1!!!!!!

Sve je bilo dogovoreno, samo ja nisam znao dali ću moći sa prijateljima zbog novaca! Sada imam novce i bit ću u Monzi!!  p1va p1va šofe1

Još mi ostaje nabavit kvalitetna fotoaparat!

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3920 u: Kolovoz 20, 2013, 21:56:37 »
 thumbs1

Koliko ćeš se tamo zadržat? Ideš u četvrtak ili samo na kvale i/li utrku?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3921 u: Kolovoz 20, 2013, 22:03:47 »
Ne,  idemo samo na utrku... Krenut ćemo oko tri ujutro iz Rjeke da tamo budemo cca oko 10:30, uzmemo kartu i švrljamo po parku do utrke. Ovaj jedan prijatelj šta ide sa nama je lani bio tri dana pa imamo "vodića"..
Ove godine ni on nema baš toliko novaca, a ni ja nezaposlen ne cvatem pa idemo samo u nedjelju.. I nazad. Sa prijateljevim autom...

Ali ne sekiram se... Kada ja čujem uživo zvuk ovih motora šta odlaze u vječnost, kupim majicu i kapu od Ferraria, uzmem komad karbona sa bolida doma.....

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3922 u: Kolovoz 20, 2013, 22:20:47 »
Najs, poslikaj nama nesretnicima ^^ hug1 thumbs1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3923 u: Kolovoz 20, 2013, 22:26:56 »
Ma odlično, imat ćeš priliku čuti tutnjajuće V8-ice kako idu Monzom, domom Ferrarija!

Nabavi fotač, moraš uvatit tu atmosferu i bolide/vozače sm1jeh

Inače, frend mi ide sutra/prekosutra za SPA i bit će u četvrtak na trackwalku, kad će izbliza moći vidjeti bolide u boksevima i kako idu van njih i moći će popričati s vozačima i ostalima, baš me zanima koga će uvatit za rukav kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #3924 u: Kolovoz 20, 2013, 23:00:47 »
Chiltona  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3925 u: Kolovoz 20, 2013, 23:43:24 »
Uuuuuu Dok to je to. Bravo! Poslikaj nešto i pokušaj saznati što se događa u štali i da li dolazi Kimi ili ne. Ovo je već ludnica što čitam sve.  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3926 u: Kolovoz 21, 2013, 07:37:04 »
Chiltona  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

To ja baš htio reći kada sam pročitao post cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #3927 u: Kolovoz 22, 2013, 17:12:51 »
Shimmy svako dobro ti zelim u svedskoj. Nemoj se previse naradit :D . Kako ti se cini njihov jezik?

P.s. da se malo pohvalim, upao sam na policijsku akademiju. Bilo je napeto, ljudi su padali zbog svega i svacega, od tetovaza, dioptrije, depigmentacije na koži i raznoraznih "problema". Al ja sam uspio proc. :) sad tek dolazi najtezi dio
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #3928 u: Kolovoz 22, 2013, 17:40:57 »
Čestitam  p1va

Nego rušili su zbog depigmentacije na koži?
A puštaju debele policajce koji jedva hodaju...

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #3929 u: Kolovoz 22, 2013, 17:42:24 »
Gdjeste ljudi hug1 hug1 hug1

Mislim da je bolje pitanje gdje si ti bio ?  ;D