Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1899025 vremena)

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #7680 u: Srpanj 15, 2015, 22:00:01 »
Smirite strasti dečki i nemojte sve osobno shvaćati  ;D

I da, radici je platil za tu igru i ima pravo iznesti svoje mišljenje bez obzira kakvo ono bilo, sviđalo se to nekome ili ne.
Bilo je problema, nažalost bez rješenja i pomoći, steral je developera u 3PM i idemo dalje...
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2015, 22:05:08 od Thergothon »

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #7681 u: Srpanj 15, 2015, 23:31:38 »
vruće je pa je svima malo pun kurac ?

uključujući i meni, meni se baš i ne piše od kako se ovdje raspravlja najviše oko osnovnoškolskih problema. Stvarno nemam ništa protiv, ali not-my-cup-of-tea.
Radije samo čitati.

nego, s obzirom da samo čitam, i to situaciju sa igrama, ovo sa Radici-em je samo njegovo mišljenje i njegovo iskustvo sa igrom, ne vidim ništa loše u tome, informativno je. U svim temama sa igrama je krcato osobnih mišljenja i subjektivnih stajališta.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #7682 u: Srpanj 15, 2015, 23:38:55 »
Je, ali ako velis nekaj kontra necije omiljene igrice - najebal si. ;D

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7683 u: Srpanj 17, 2015, 19:06:59 »
Thergothon
ovim ti se putem posebno zahvaljujem,što si si dao truda i uploudo mi onaj video za kalibraciju volana,i normalno da sam radio po tvojim uputama,i ne želim više o tom pisat,kaj se tiče one igre,a tebi hvala,jer ovdje neki ,neznaju ni to reć,valjda nisam bio jedan od tih,samo sam djelio svoja iskustva,al jebiga,kak sam došao,tak mogu i otić,ako smetam nekom s 39 postova,poz p1va

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7684 u: Srpanj 17, 2015, 19:19:41 »

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7685 u: Srpanj 17, 2015, 19:43:42 »
Nitko te ne tjera, a kamoli želi da odeš...
Nikome ne smetaš, samo količina postova koji sadržavaju krgagdasgsa NIŠ NE RADI rkgakkasdfk krf im jebem u toj temi su nakaradnost i ništa više.
Nebi ni to bio problem, da očito nešto dobro ne radiš. Pošto si rekao da neželiš više o tome, slažem se i ja s tim, pa se nadam da dalje idemo u mirnijem tonu.

  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7686 u: Srpanj 17, 2015, 23:42:22 »
pa ,zato sam i završio u birtiji,a pas kosti,ni alkohol ne trošim,mada bi se najradje napil ko majka i prespaval ove vrućine i kurva od klime,baš sad rikne kad treba,neželim dalje nabrajat negartivnosti kava1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7687 u: Srpanj 18, 2015, 00:32:18 »


O majku mu jebem... poslije me kostalo prvenstva.. jebeni midfield raceway. Najlaksa staza i ja se izvrtim u zadnjem tunelu. Pa.ne bi pomorel covek sad

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7688 u: Srpanj 18, 2015, 03:18:45 »
....
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2015, 04:20:57 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7689 u: Srpanj 18, 2015, 03:56:44 »
Ovo se odnosi na našeg admina - Coleta

Sere mi se od svega toga!

Kupio si F1 2015 - kupio si jebenu reciklažu!!
Meni u Batman temi sereš da nisam kupio igru???? EJ? Spominješ torente???

Kako si odjebo kolegu Luckya u temi F1 2015 jer nije kupio original???
Ma kakva je to jebebna svetost postala????
Odjednom nam je admin posto svetac!!!!!
Ajde daj!!!

I SADA TU ODJEDNOM NEKI JEBENI SVETCI - PROZIVAT DOKTORA U BETMEN TEMI, PROZIVAT LUCKYA U F1 TEMI! -------- svaka čast poštenjačino!!!
Spominješ mene, mene koji sam to i to napravio i u sve to bacaš torent temu u Betman diskusiju..... Možes se sramit!

EVO ISKRENO OD DOMAGOJA!
MRŠ
A i sam znaš zašto!

Iskren sam da nemogu bit iskreniji!!!

Svi ste očito jebeni svetci i nikad film/igru/seriju niste skinuli!

Ovaj moj post je potakla ona Coletova "diskusija" kako ne igram igru jer nije na torentu!
A svi su jebeni svetci!!

COLE OMAŠIO SI CEO JEBENI FUDBAL SAMNOM, BETMANOM I TORENTOM!!!
Bezobraznače!!!

Evo ti prava pjesma i uživaj

ZORA BILA - T.Bralić i klapa Intrade - Arena Zagreb 08.12.2011 - YouTube
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2015, 04:30:00 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #7690 u: Srpanj 18, 2015, 08:22:05 »
Oooukej.....


RIP Jules Bianchi  cry1 cry1

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7691 u: Srpanj 18, 2015, 09:53:42 »
Da umro je Jules Bianchi. Mama mi rekla čim sam se probudio. Jebemu, baš je bio mlad i jedan sudar ga sjebe. RIP Jules Bianchi.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #7692 u: Srpanj 18, 2015, 10:14:32 »
Već sam postao u f1 temi, a tek sam sad ovo vidio  fpalm1

 nije njega shebao sudar, to je utrkivanje, kad-tad se netko slupa, po meni najveći krivac je kontrola utrke na čelu s Charlijem Whitingom koji su tokom prošle godine (a i ove) vukli takve poteze da je bilo samo pitanje vremena kada i kome će se dogoditi neko sranje.
Samo jedan primjer...  kava1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7693 u: Srpanj 18, 2015, 10:17:49 »
Ovo se odnosi na našeg admina - Coleta

Sere mi se od svega toga!

Kupio si F1 2015 - kupio si jebenu reciklažu!!
Meni u Batman temi sereš da nisam kupio igru???? EJ? Spominješ torente???

Kako si odjebo kolegu Luckya u temi F1 2015 jer nije kupio original???
Ma kakva je to jebebna svetost postala????
Odjednom nam je admin posto svetac!!!!!
Ajde daj!!!

I SADA TU ODJEDNOM NEKI JEBENI SVETCI - PROZIVAT DOKTORA U BETMEN TEMI, PROZIVAT LUCKYA U F1 TEMI! -------- svaka čast poštenjačino!!!
Spominješ mene, mene koji sam to i to napravio i u sve to bacaš torent temu u Betman diskusiju..... Možes se sramit!

EVO ISKRENO OD DOMAGOJA!
MRŠ
A i sam znaš zašto!

Iskren sam da nemogu bit iskreniji!!!

Svi ste očito jebeni svetci i nikad film/igru/seriju niste skinuli!

Ovaj moj post je potakla ona Coletova "diskusija" kako ne igram igru jer nije na torentu!
A svi su jebeni svetci!!

COLE OMAŠIO SI CEO JEBENI FUDBAL SAMNOM, BETMANOM I TORENTOM!!!
Bezobraznače!!!

Evo ti prava pjesma i uživaj

ZORA BILA - T.Bralić i klapa Intrade - Arena Zagreb 08.12.2011 - YouTube


Stari moj, di sam i kad ja bio srao po developeru zato što mi piratska verzija ne radi?
Uopće nije stvar u tome. Kolko je moje saznjanje bilo u tom trenutku, piratska verzija je puna problema pri pokretanju i niti jedna još ne valja.
Dok kod originalnih nisam vidio takve probleme. A to ama baš NIKAKVE veze nema onda s developerom.

Većinom kada jogurt ne radi, se gugla dal postoje takvi problemi kod originala, u 99% slučaja na Steamovom forumu se isto može naći.
Ne razumijem zašto si se našao uvrijeđen, jer si očito ti pobrkao lončiće. I dalje nemam nikakvih problema što ljudi piratiziraju, jer sam i sam dio toga.
Ali ako jogurt ne radi, vrlo vjerovatno je do pokvarenog jogurta. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7694 u: Srpanj 18, 2015, 10:55:14 »
Jao Cole!
Ovako ljepo otvoreno si stao u obranu igre sa sve četiri i tamo počeo meni nešto srati o igrama i torentima!
Jao....

Nabijem nakurac vas kvazi moraliste! Odjednom kada treba branit nešto nemaš ništa drugo nego mene prozivat po pitanju torenta! Jesi li uopće koristio mozak kada si to napiso?

Skinuo jednu igru, pet igara, jednu pjesmu, jedan film - isti kurac stari moj, ti si PIRAT!

Captain Jack Sparrow's intro - YouTube


A to šta za branjenje nedovršenog govna od igre biraš tu mjeru da optužuješ druge bez da pogledaš u svoje dvorište ti si nešto jebeno zabrijo!

Zbilja neznam otkud ti jebeni obraz da me tamo prozivaš po pitanju toga, Zbilja neznam!
« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2015, 11:00:56 od doktor1 »