Autor Tema: Total War: Rome 2  (Posjeta: 30580 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #90 u: Rujan 07, 2013, 19:13:31 »

Meni je glupo to šta na Unit kartama nema više broja, pa moram prelazit mišem preko njih da vidim broj.
Gamebraking.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #91 u: Rujan 07, 2013, 19:26:48 »
Nije gamebraking (sarkazam s tvoje strane pretpostavljam)...ali mi je glupo bauljat mišem po kartama da vidim koliko imam unitsa po squadu...
Još od prvog Shoguna je to fino pisalo na karticama i odma si vidio koliko imaš unitsa. Al dobro navikne se čovijek na sve.

Offline the_prodigy

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #92 u: Rujan 08, 2013, 10:27:51 »
Ma šalim se, nego ja sam mislio da se ti zaje*avaš na doktorov post jer je on u postu prije napisao da mu nije jasno da netko rage-a zbog toga što mora preći mišem da bi vidio broj
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #93 u: Rujan 10, 2013, 09:29:36 »
Još jedan primjer koji sam sreo jučer na forumu:
Čovjek pljuje jer ga muči public order i kaže da je nemoguće to uspostavit i vidjet šta se dešava! I naravno hoće refund jer je igra "broken"

Smješno je šta je ovdje po meni public order napravljen najbolje do sada, a tako je jednostavno vidjet šta se dešava;
Ja sam dva kruga prije imao -10 public order i rast od +1. Tada vidim da takse jako utječu kao i robovi te jedan turn isključujem takse te mi je procjenjeni rast na +13 i rješavam se negativnog public ordera.
nakon pta je to skočilo na +11, vračam takse i gradim Slave trader u gradu jer vidim da mi i robovi utječu na red...


______________________

Toliko bizarnih pljuvanja da je to presmješno... Kao šta rekoh opravdavam to nezadovoljstvo tko ima one zombije, tko nema nikakve performanse, probleme sa AIem, ali stvar je šta na forumima ima 90% pritužbi od likova koji neznaju engleski, (da ima i to, nezna engleski a igra total war) i mehaniku igre pa plaču i pljuju... Užasno.

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #94 u: Rujan 10, 2013, 09:55:37 »
Ali..



Desno se vidi godišnji profit po provincijama.. Ja sam drugi po godišnjem profitu dok su ostali dobrano iza, ali nitko ne želi samnom sklopiti Trade Agrement!?!? WTF?
Kada sam testirao sa Atenom nisam imao problema, svi su sklapali sporazume, sa Spartom malo problema, ali dalo se jedan, dva...

E sada, dali je to do nerazvijenosti jer i Atena i Sparta su bili razvijeniji od sadašnje provincije...
___________

EDIT:i ja sam počeo kao oni jazavci...

Koliko mi se čini nakon čitanja enciklopedije nemam resurse u svojoj provinciji za koje bi mogući partneri bili zainteresirani; ovi na sjeveru imaju Leather, na zapadu Iron itd dok je moja provincija bez ikakvih prirodnih resursa...

« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2013, 10:25:33 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #95 u: Rujan 10, 2013, 10:02:55 »


 ave1 ave1 ave1 ave1

Koliko idiota, koliko idiota, koliko idiota....

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #96 u: Rujan 10, 2013, 12:26:18 »
Koji idiot, uspoređivat crytek i ovo  fpalm1 ave1 cer1njo jaad

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #97 u: Rujan 10, 2013, 19:24:58 »
Doživio sam doslovno game breaking bug!  cry1

Kod obrane jednog grada, neprijateljki brodovi su zapeli o stjene i samo stajali tamo dok su kakva tri bataljuna jedinica samo stajali na mapi i nisam mogao dati naredbu da ih napadnem jer kao da ih nema tamo! Dakle, iako bi pobjedio jedini izlaz iz ovoga je ESC i priznati poraz...
To me je tako razočaralo zbog dosadašnjih pozitivnih dojmova i nekih stvari šta su mi se više svidjele nego prije...

Nadam se da će sve to pokrpat jer tada će igra biti epic, a do tada.. Hvala ljepo, dođite nam opet...

I igra ima njanoviji patch...

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #98 u: Rujan 11, 2013, 11:43:38 »
Ma ja sam doživio game breaking bug čim sam krenuo igrat praktički. U siege bitci protivnici me nisu napadali nego su čekali manu s neba. Dodajmo još tome zombije cer1njo

Čak su neki recenzenti dali i previsoke ocjene...Jer trenutno je stanje loše jako. Ja inače nisam baš nešto kritičan prema igrama, igram da se zabavim, ali ovo me je baš razočaralo. Valjda će patchevi popravit situaciju, zasad je ovo lošije od Empire-a. Zsad mi je ovo najlošiji TW.

Rome Total War plus Roma Surrectum Mod mi je bolje od ovoga.
Valjda sam previše očekivao od igre jaad
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2013, 11:46:25 od Praetorian »

Offline Iceman

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #99 u: Rujan 11, 2013, 12:12:46 »
Ja uopće nisam instalirao igru, već čekam solidan broj patch-eva, pa onda. Bit će to ok igra čim se malo popegla kroz mjesec-dva, ali bezobrazno je naplaćivati 55 eura za nesređeni proizvod.

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #100 u: Rujan 12, 2013, 15:22:01 »
Ma obriso sam igru. Ovo je ne igrivo pa neka kaže tko šta hoće...

Ovo nezaslužuje više od 50/100 ocjenu. Pa AI je totalno broken...

Offline ManTheRamparts

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #101 u: Rujan 15, 2013, 17:17:02 »
Kaj su i ovo uspeli srediti? O ti boga...

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #102 u: Rujan 15, 2013, 18:48:03 »
Ovaj patch 2 je trebao biti u finalnom proizvodu, a ne kao zakrpa...


Offline the_prodigy

Total War: Rome 2
« Odgovori #103 u: Rujan 15, 2013, 19:09:47 »
Ovaj patch 2 je trebao biti u finalnom proizvodu, a ne kao zakrpa...

Bas to, mogli su odgoditi jos koji tjedan i sklepat to kako spada, nebi bilo ni prvi ni zadnji put da je neka igra odgodjena..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Deadwalker

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #104 u: Rujan 16, 2013, 18:49:44 »
Kampanja rula.
Toliki napredak u pristupu vođenja države da je to strašno. Sada mi Shogun 2 izgleda meh.
Bitke i AI u njima su najslabija karika, al to je onako bio problem sa svim TW-ima do sada. Shogun 2 je isto imao lošost od AI-a. Nisam iskreno ni očekivao neke pomake, posebice dok su najavili da će spojiti kopnene i pomorske bitke. Apsolutna noćna mora za programere AI-a, čudim se da koncept uopće funkcionira.
Nisam imao baš nikakvih tehničkih problema - stabilan framerate na kombinaciji ultra / extreme detalja. Bit će da su ljudi lijeni updejtati drivere il nešt. Ono, iskorištenje procesora je fakat impresivno. Moj i5 se znoji. Da sam konačno i to doživio. Jedino me bode u oči previše žutog filtera.

Nezz, nisam vidio toliko proljeva na internetu još od Diabla 3. Recenzije su toliko komične da mi se plače. Većina uopće nije shvatila kako gameplay zapravo funkcionira. Priznam kritike za AI, al ono, kada pogledaš skalu igre, nije bilo neočekivano. Za 2 mjeseca bit će to najbolji TW do sada.