Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902164 vremena)

0 Članova i 28 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2610 u: Listopad 06, 2012, 17:18:44 »
pozz momci.. vidim fine stvari se pišu, mislim faxanje i škola i tak to...
i have a story to tell too.. ali ne sad...

da se javim, bio juče i danas na rakiji, tj. peko rakiju sa ženkom svojom i zabavili se. Onak je bilo više getaway vikend. Istina bog smrzli smo se ko pizde u 0030h u noći al jebiga, bilo nam je super :D
40l rakije će valjda biti dosta  :P
@Dogzy: daj javi to za EVO taj konac kaj imaš, to i mene zanima  :P šofe1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2611 u: Listopad 07, 2012, 11:10:07 »
Super su mi ove žene na našem forumu, dođu i zadrže se 7 sati na forumu...
Odite rađat djecu il neš.

 cer1njo

baš si i ja isto mislim  cer1njo

Inače jučer sam se kod uje sa kumom uprasio sa prascem s roštilja, popili koju previše, takvi išli pucat iz kubure - BTW - osjećaj je predobar, a trza ko blesava, rekli primi to svom snagom, ja frajer onak na pola i skoro mi ruku strgalo  cer1njo, a onda kući a kako je kum tam kod Kašine, vozio po autocesti skroz do izlaza Zagreb istok i... fulao ga  cer1njo cer1njo

BTW - kum mi možda sredio neki posao od 2 tjedna kod njega u firmi, bit će koja kuna ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2612 u: Listopad 07, 2012, 11:29:40 »
hahah  cer1njo ali to vam baš i nije bilo pametno,da nebi neki susjed stisnuo prijavu i onda je sranje i za toga koji je pucao i za kuburašku udrugu u kojoj je član..
Inače tata,mama i buraz su kuburaši  shy1 a uskoro i ja kad napunim 18  hug1
baš suprotno nesmiješ primit kuburu punom snagom jer će ti onda baš trznut nek ju trebaš držat s osjećajem i kad pukneš onda da ona sama krene u zrak i zadržiš ju da ne padne.
treći po redu je moj stari  :P
Kuburaško društvo "Desinićka kubura"

2. buraz,3. mama i 4. tata :D
Desinićka kubura - Rudijev 50. rođendan
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2613 u: Listopad 07, 2012, 11:59:27 »
Ma krivo se izrazio, ne punom snagom ali trebao sma čvršće nego jesam. A kuma skoro u glavu udarilo, on još labavije primio cer1njo
Bez brige, sve je u redu, gore su i bili svi susjedi  cer1njo

Bili smo pri kleti od uje, i bilo je valjda cijelo selo gore, onda du došli ovi susedi kaj su kuburaši, čuli smo ih rnaije pucali su na susjednom brdu kod crkve, gdje imaju dozvolu, i onda došli sim, mi pitali kak je i to, i oni nam dali. A uostalom, prvi susjed i najbolji prijatelj mog uje je policajac i on je bio gore tak da...  cer1njo

Inače baš smo se nekaj i dotakli Desinića ali ne sjećam se šta. Ugl ovi su Kostelska pištola (udruga jel)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2614 u: Listopad 07, 2012, 12:02:25 »
a dobro ak su imali dozvolu za susjedno brdo onda se može skombinirati   kadt1kažem i još je policajac tam bio  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2615 u: Listopad 07, 2012, 23:04:38 »
http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?action=stats

30000 postova u 10 mjeseci od ponovnog dizanja p1va
Hvalevrijedna brojka koja bi za dva mjeseca lako mogla premasiti 35000 postova.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2616 u: Listopad 07, 2012, 23:10:57 »
Zanimljivo, a bome je i hvale vrijedna činjenica da ako izuzmemo stop&go odn birtiju kao temu u istom, većina u top 10 tema/podforuma su racing tematike. Iskreno nisam mislio da je tako, ali lijepo je vidjeti da ipak jest  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2617 u: Listopad 07, 2012, 23:13:35 »
To je jako lijepo za vidjeti thumbs1 shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2618 u: Listopad 10, 2012, 21:04:24 »
Vratio se iz skole u 6 i 15 mrtav umoran. Spavao do prije 15 minuta i treba bi uciti jos najmanje do ponoc ipo... A meni se spava kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2619 u: Listopad 10, 2012, 21:15:39 »
Slično ovdje samo nije škola nego posao  cer1njo
Kum mi sredio neki poslić na 2 tjedna, prevodim im nešto u firmi, ali radno vrijeme je glupo da gluplje ne može biti. Ujutro od 10 pa do 13h i onda od 17 pa do 20, dakle probudim se, idem tamo, kad dođem doma, skoro pa idem spavati, a pauza između mi je prekratka da mi se isplati ići doma (jer na put doma i nazad gubim 2 i pol sata), a preduga za zujat okolo bezveze fpalm1

Ali ajde, kapnut će koja kuna sa kojom ću konačno pokriti minus i vratiti neke dugove a možda mi nešto sitno i ostane pa se neću bunit. Barem ću biti na nuli, nadam se do sljedećeg takvog honorarnog poslića dok mi ne počne glavna stvar, ili do te glave stvari, jel
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2620 u: Listopad 10, 2012, 21:19:32 »
Lijepo thumbs1

A kad ti glavna stvar pocinje? Oko nove godine?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2621 u: Listopad 10, 2012, 21:24:12 »
Ne pitaj, ne znam, ne znaju ni oni - najranije tada, a možda čak i na ljeto  cry1

No možda si uspijem skratiti vrijeme bolovanjem cer1njo

Jer možda sam si uspio srediti konačno operaciju koljena koje boluje već 2 godine. Samo se bojim napraviti ponovno MR jer tko zna na što to sad liči
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2622 u: Listopad 10, 2012, 23:35:01 »
Obožavam kad mi mučke stave u 00:15 a bitange u 01:20. I onda ja to moram pogledat a dižem se u 6 ujutro i onda nemogu gledat i apsolutno žmirečki do vlaka idem. Dobro da me nešto ne opkupi lol  fpalm1

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2623 u: Listopad 11, 2012, 00:20:48 »
Ti si totalno moj čovjek  ave1 ave1 cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2624 u: Listopad 11, 2012, 12:32:34 »


Totalno mi je simpa ova mala vražica koju je naše zdravstvo ODJEBALO pa sam pratio vijesti u vezi operacije i evo.....

Operacija uspješna! Stephanie ne trpi bolove i već se smiješi

 thumbs1

Odličan komentar:

U roku ODMAH treba urćiti otkaz i doktoru koji je reka da se vise nista ne moze uciniti i ministru zdravstva jer nije pokria troškove.........ovo ne bi smilo proci bez ostavka u našem zdravstvu!!

I njena lutkica je spremna za operaciju  ave1 ;D

« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2012, 12:36:25 od doktor1 »