Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900855 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3375 u: Ožujak 31, 2013, 17:59:34 »
Nemoraš dvaput pitat.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3376 u: Travanj 01, 2013, 12:30:02 »
Vidim da je i ovaj forum otišo u kurac!!! Od komentara ni kurca... Tu i tamo se ljudi jave svake prestupne....

A pošteno, trajali smo dosta dugo..........................

Jasmin Stavros - Kad se prijatelji rastaju(remix by karma)

Bok, živili......  p1va


Doktore, pil sam, evo me opet natrag!  cer1njo

I ekipa - sretan prvi april!

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #3377 u: Travanj 02, 2013, 21:12:23 »
Slavonski Brod: Zbog plina u kanalizaciji evakuirali učenike - 24sata

Danas urnebes kad smo ušli u školu, da je netko šibicu upalio bilo bi nas po cijelom Brodu  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3378 u: Travanj 02, 2013, 22:06:53 »
"Odradio" prvi dan na svom novom radnom mjestu i s obzirom da smo dobili raspored i plan otprilike za sljedećih nekoliko mjeseci, u naredno vrijeme me vjerojatno neće biti baš na forumu kao do sad. Neke dane možda uopće ne dođem jer osim što od sada imam 8 satno radno vrijeme, kada dođem doma imat ću štošta i za učiti. Tako da ne bude ove budale tak puno više tu  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #3379 u: Travanj 02, 2013, 22:15:24 »
Slavonski Brod: Zbog plina u kanalizaciji evakuirali učenike - 24sata

Danas urnebes kad smo ušli u školu, da je netko šibicu upalio bilo bi nas po cijelom Brodu  cer1njo

Leti, leti Buda  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #3380 u: Travanj 02, 2013, 23:23:59 »
Slavonski Brod: Zbog plina u kanalizaciji evakuirali učenike - 24sata

Danas urnebes kad smo ušli u školu, da je netko šibicu upalio bilo bi nas po cijelom Brodu  cer1njo


Sereš ?  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3381 u: Travanj 02, 2013, 23:41:55 »
"Odradio" prvi dan na svom novom radnom mjestu i s obzirom da smo dobili raspored i plan otprilike za sljedećih nekoliko mjeseci, u naredno vrijeme me vjerojatno neće biti baš na forumu kao do sad. Neke dane možda uopće ne dođem jer osim što od sada imam 8 satno radno vrijeme, kada dođem doma imat ću štošta i za učiti. Tako da ne bude ove budale tak puno više tu  ;D


Neka neka, samo naprijed u nove radne pobjede  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3382 u: Travanj 03, 2013, 08:08:08 »
Shimmy thumbs1

Buda, zalij skolu Red Bullom cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #3383 u: Travanj 03, 2013, 11:25:22 »
Danas nosim u školu gas masku  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3384 u: Travanj 04, 2013, 00:07:46 »
Jbg ljudi, matura cini svoje. Kad dodjete u moje godine, shvatit cete cer1njo cer1njo

Najsretniji bih bio kad bi mi blokali pristup forumu da se ne mogu logirati.

U situaciji sam takvoj da bih trebao kava1, a ja sam trenutno  kuul.

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3385 u: Travanj 04, 2013, 00:17:41 »

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3386 u: Travanj 04, 2013, 00:23:40 »
Hehe.
Amen to that brother thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3387 u: Travanj 04, 2013, 19:46:33 »
Iako ne nužno. Ipak je bitnija sposobnost, volja itd jebo evo, sam sam dobio u nazad godinu dana 3 jebena posla, sva tri jako dobro plaćena, a samo srednju imam. Jedan je bio u području biomehanike - medicina/strojarstvo za jednu njemačku firmu, druga dva u avijaciji, za jednu arapsku i našu (koju sam na kraju odabrao).

OK, nikog sad ne želim odgovarati od škole, ali ja nemam visoku školu niti znam beknuti bilo koji jezik osim engleskog pored materinjeg a eto... A nisam ni jedini takav...

Ali drži se škole, volio bih evo da sam završio faks, doduše iskreno samo radi ega, evo oko mene svi kolege tj od nas 12 novopečenih, dvojica samo nemamo faks i svako malo se morali negdje predstavljati, neki sastanci ovo ono i malo se jadno osjećam kada kažem tehničar a drugi su inženjeri/magistri ili barem prvostupnici
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3388 u: Travanj 05, 2013, 07:57:17 »
'AMERIKANCI ĆE BITI UNIŠTENI NUKLEARNIM UDAROM. RAT BI MOGAO IZBITI DANAS ILI SUTRA'

   

Jao da imam moć odluke od strane Amerike sravno bi ga sa zemljom radi ovakvog kurčenja. Doslovno bi ga zatrpo sa bombama da se spusti na zemlju  cer1njo cer1njo

Samo previše je tu ekonomsko političkih razloga da se bacaju nuklearke po aziji... Šteta, jer mi ovakvo kurčenje ovom pijuna od mulca kojim upravlja vojska baš zaslužuje da pojede koju nuklearnu bombu pa da se opamete u narednih 50 godina i izaberu "normalnu" vlast koja pošteno krade, a ne ove vojne diktatore...

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3389 u: Travanj 05, 2013, 12:54:48 »
Hasta la vista, komunista.

North Korea - Hell March [HD]
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2013, 12:57:38 od ManTheRamparts »