Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1900737 vremena)

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3405 u: Travanj 07, 2013, 15:17:44 »
Što sve James May neće pronaći.



Top beer p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3406 u: Travanj 07, 2013, 16:17:22 »

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3407 u: Travanj 07, 2013, 16:37:12 »
Ono bitno... ko i uvijek  fpalm1

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #3408 u: Travanj 07, 2013, 18:41:25 »
jutros kad sam se probudio pa otvorio portale i vidio sliku mase ljudi na trgu, poprilično me zateklo
ono, konačno masa na trgu, ali, radi čega  fpalm1

....da postoji mjesto gdje mogu vratit domovnicu i ispisat se odavde i od takvih, momentalno bi to napravio

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3409 u: Travanj 07, 2013, 19:50:47 »
Ok mogu razumjeti zbog čega prosvjeduju, ali ne mogu razumjeti da su ti ljudi šutili i nigdje ih nije bilo kada ja HDZ sa svojim koalicijskim partnerom SDSS-om donio odluku o čirilićnim nazivima u Vukovaru.
Drugo, ne mogu razumjeti da cca 17 godina od završetka rata ljudi i dalje nose vojne uniforme, beretke i generalska odjela. Ok nemam ništa protiv toga da se to nosi kada je nekakva proslava tipa - dani oružanih snaga  (kada je taj dan posvećen braniteljima itd), ali ovo nije potrebno. Ok kada su generali bili oslobođeni ljudi su imali potrebu da obuku svoje uniforme, nekakav ponos i nacionalni naboj se osjetio i tu ništa ne zamjeram.
Treće, kada se prosvjeduje protiv vlade, kada vlada neimaština, glad, nezaposlenost, kada ljudi kopaju po kontenjerima itd onda nema vlaka mira, nema te mase ljudi koji će reći dosta je. Sramotno.
Uglavnom zbog svega ovoga, zbog partizana i ustaša, zbog HDZ-a i SDP-a, zbog (a to je najvažniji razlog) loše gospodarske situacije razmišljam i gotovo sam siguran da želim otići iz ove male državice i otisnut se u svijet, vidjeti nešto novo, isprobati nešto novo, zaraditi itd.
Kako je rekao jedan kirurg-profesor na mom faksu: otiđite na zapad, probajte, maknite se od HR, proširite svoje vidike. Na drugi način će te gledati neke stvari, drugačije ćete razmišljati itd itd.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3410 u: Travanj 07, 2013, 23:02:37 »
Gledam već sat vremena šta instalirati poslje BioShocka i jebeno mi ništa ne pada na pamet, točnije sve mi se čini bezveze poslje ovakvog remek dijela. Još moram malo ohladit dojmove koji su toliko visoki jesus.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3411 u: Travanj 07, 2013, 23:04:26 »
Planescape: Torment.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3412 u: Travanj 08, 2013, 12:01:24 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3413 u: Travanj 08, 2013, 12:03:43 »
Upravo igram, rezu sam si lepo podesil kaj je kak se spada i ui = prva liga. thumbs1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3414 u: Travanj 08, 2013, 12:07:31 »
Baš malo i čačkam po nekim best story driven igrama...

I baš mislim kako je Warcraft 3 imao fantastičnu priču... Starcraft II je također vrhunski u tom aspektu, ali W3 je tu ipak bio bolji. Sjećam se kako me je princ Arthas iznenadio kod povratka kući, a igra je bila ultra dugačka i raznolika..

I mislim si kada bi Ken Levine napravio System Shock 3, a Blizzard Warcraft 4 da bi to bile vrhunske igre...

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3415 u: Travanj 08, 2013, 12:09:06 »
Warcraft 3 je imal super kampanju, al ipak je prava stvar bila multiplayer 2vs2, nekaj najbolje ikad!

Na Tormentu je priča da ti pamet stane, sad sam krenul da to odigram konačno. Prije sam igral, al nikad nisam završil. Mislim da bi sad bilo vreme da se prekuca, Tides of Numenera se čeka. thumbs1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3416 u: Travanj 08, 2013, 12:13:07 »
Ma nisam od multiplayer uopće, (osim šta tu i tamo igram LOL) pa me taj aspekt u igrama intereseira ne...

A i ja sam Planescape tako igra, a nisam dovršio jer kada sam ga počeo nedugo nakon toga je došao Baldurs Gate II: Shadows of the Amn i odmah sam bez razmišljanja krenuo u BG svijet...

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3417 u: Travanj 08, 2013, 12:16:42 »
Setting je skroz skuren na Tormentu, koje su to spike.  cer1njo

Složil sam lika s visokom inteligencijom, pa više idem na dijalog - smehi totalni, Morte s svojim uletima jaaaooo.  cer1njo

Inače, Torment se more prejti bez da ikog ubiješ. Za to trenutno nemam živce, igram malo kaj rešavam probleme razgovorom, a malo toljagom.  cer1njo

2vs2 na W3 je bilo čudo, preigrivo i prezarazno.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #3418 u: Travanj 08, 2013, 16:01:56 »
Warcraft III i Frozen Throne su čuda od igara. Odlični likovi, radnja, frakcije i zaraznost. Nisam igrao MP, samo kampanju koja mi je bila predobra. I najbolja frakcija su mi Orci. Inače izašao je i AOE II HD, pa i to bi valjalo još jednom preći da se podsjetim...

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #3419 u: Travanj 08, 2013, 17:05:13 »
Ja sam s orKima igral celo vreme. Oni šiljki na zgradama su dušu dali za multiplayer dok ti neko dojde haračit po bazi. TFT je isto bil zakon. Single player je rulal, ali multi je bil nekaj prebrutalno, puno se igralo 2vs2 s frendovima.