Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901615 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7605 u: Srpanj 10, 2015, 21:26:34 »
Fala ljudi!

I znam za Mustanga i Camara i to, vidio već neka čuda no prava me čekaju tek kad do centra odem, ja sam na periferiji, selo  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline gamelaker

Odg: Birtija
« Odgovori #7606 u: Srpanj 10, 2015, 23:00:22 »
Šta radiš točno tamo? Inače, sretno  hug1

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #7607 u: Srpanj 10, 2015, 23:30:58 »
Sretno Shimmy. I nakon nekog vremena očekujem jedan report o Dubaiju.  thumbs1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7608 u: Srpanj 11, 2015, 21:02:16 »
doktore, ti se dolazi na krk ovih dana?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7609 u: Srpanj 11, 2015, 21:07:37 »
Baš i ne... Još da imam auto možda, ali bez... Nula bodova...
Dopedalaj ti do Kostrene... Ja nisam u formi  cer1njo
Sve ti je ravno od krčkog mosta do vamo i nazad  ;D
Ako budeš u WTCu išo u kino, (jer ja mislim da si bio jedne godine tu u kinu) i tako to, to mi je deset minuta pješke pa možemo na piće i tako to...
« Zadnja izmjena: Srpanj 11, 2015, 21:09:47 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7610 u: Srpanj 11, 2015, 21:12:37 »
A ne bas. Cu fut sam. Nemam bas ni para za nesto nesto, al za alkohol neki s tobom svakako. Pa ono ako se predomislis javi se. Ako ne banirat cu te xD
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7611 u: Srpanj 11, 2015, 21:16:04 »
Pazi se...
Bananamen upoznaje Doktora Mračnog

Bananamen - 01 - Bananamen upoznaje Doktora Mracnog - YouTube

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #7612 u: Srpanj 12, 2015, 17:25:11 »
a di si to iskopao/sjetio se toga  cer1njo ave1

@gamelaker - emirates cabin crew  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7613 u: Srpanj 12, 2015, 19:01:23 »
Isuse dragi, ovo je nevjerojatno ! Ovolika se policija ne šalje na utakmice, pa niti kada se love najveći kriminalci Hrvatske, a oni su je slali na obitelji Cvjetković sa 7-ero djece (najmlađe 16 mjeseci) koja je izigrana od strane "pravne" države. Neki su govorili kako to nije sve, da ih ima s druge strane; sveukupno 200 interventne policije. Inače, bio sam prekjučer u Mogilskoj 5 dati podršku obitelji, ali sam nažalost zakasnio pa sam sve promatrao iz dvorišta njihovih susjeda; već su u 23h, dan prije blokirali prilaz. Divim se toj omladini koja se tamo sakupila na genijalno postavljenoj barikadi, koja je zajedno jasno poslala poruku ovom kriminalnom sustavu. Osjećao sam se ponosno uz te ljude, iako nismo stajali s iste strane ograde. Čak ni ti policajci "koji samo rade svoj posao" nisu mogli ostat ravnodušni, na njihovim se licima vidjela tuga i nevoljkost, a jedan je skoro briznuo u plač. Jako me je naljutila odluka njihovog oca da mirno predaju nekretninu nakon što su 200-tinjak aktivista cijelu noć proveli s njima, ali sad kad vidim ove slike, da kakogod bilo ne može se ići protiv ovolikog broja interventne. Čak sam načuo da su zvali ljude iz interventne sa godišnjeg da dođu u Mogilsku. Dakle, bili su odlučni da im se oduzme jedini dom.

Iako mi ništa ne fali; imam dom, obitelj, hranu, vodu, televiziju, kompjuter i čega sve ne, ne mogu sjediti doma skrštenih ruku dok se od mojih sugrađana radi beskučnike. Takve zakone nikad neću priznat.


Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #7614 u: Srpanj 12, 2015, 19:56:09 »
Debilana teška  fpalm1

Tebi svaka čast..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline gamelaker

Odg: Birtija
« Odgovori #7615 u: Srpanj 12, 2015, 21:29:22 »
Rispekt Lucky. Puno se zrelije i uljudnije ponašaš (barem koliko sam po postovima i stavovima koje iznosiš u istim zaključio) nego 90% današnje omladine kojima vrhunac svega predstavlja napit se uz cajke i sl. gluposti. Vidim imaš 21 godinu tek, tri godine stariji od mene  sm1jeh ugl, rispekt  kuul

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7616 u: Srpanj 12, 2015, 22:12:42 »
Da, totalna debilana. Teško je riječima opisati što se sve događalo tamo i koje sam sve emocije proživio. Pozivam sve koji još vjeruju HDZ i SDP-u kad kažu da "živimo u uređenoj državi" da dođu na neku od sljedećih deložacija da okuse pravi smisao riječi "surova istina i realnost". Policajci su čak zabranili prilaz medijima na 50 m da ne mogu snimiti to što se događa. Ne žele da ta njihova brutalnost izađe u medije. Žele sakriti taj čin od očiju javnosti što je više moguće i prikazati to kao krivnju pojedinca, iako savršeno postaje jasno da ovo već prerasta u problem države. Zašto policajci ne gone one koji su dopustili da ovoliko obitelji dovede u ovakvu situaciju ?! Najviše me dirnuo pokušaj Marka Cvjetkovića da probudi svijest policajaca, njegov posljednji vapaj za pravednost. Također i svi ti aktivisti koji su uglas skandirali "pravo na dom", "dom je nepotrediv", "otpor!" i slično još u meni budi nadu da ima spasa za nas, kad vidim toliko mladih ljudi koji se svi okupili s jednim ciljem - oduprijeti se kriminalnom sistemu.

Mnogi me pitaju ovih dana "šta ti to treba, da te policija mlati, da sjediš u marici, da skupljaš kazne kad nemaš nikakve koristi od toga ?" Ja ih pitam - ako neću ja, nećeš ti, neće on - tko će ? Problemi se ne rješavaju preko interneta i facebooka. Ja sam nesebično došao tamo dati sebe, riskirao kazne, hapšenje za ljude koje u životu nisam vidio jer znam da ovo nije problem pojedinca nego sustava u kojem bankar grabe, harače i otimaju dok mi živimo u neimaštini. Ovo se može svakome dogoditi !! Ne očekujem ničije odobravanje, poštovanje... niti da me netko smatra herojem. Samo bi da citiram Juliana Assangea: "Svaki put kada svjedočimo nepravdi i ne djelujemo, na taj način treniramo svoj karakter da bude pasivan u svojoj stvarnosti i time na kraju izgubimo sposobnost da branimo sebe i one koje volimo"

Kada vidite tu djecu, koja su otprilike stara ko ja, koja se po ničime ne razlikuju od nas "normalnih ljudi", da ih zamislite da će sljedeći dan spavati na cesti... Ne znam, nemam riječi to da opišem. Čime su oni to zaslužili ?  cry1

Na kraju želim sve najbolje obitelji Cvjetković u ovoj teškoj situaciji. Njihova djeca su IZUZETNO hrabro preživjeli ovaj horor, i kolko čujem imaju privremen smještaj kod rodbine. Ne dogodilo se ovo više nikomu !

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #7617 u: Srpanj 12, 2015, 22:33:02 »
Dobro došli u Hrvatsku...   jaad

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7618 u: Srpanj 12, 2015, 22:37:02 »
Čitam malo ovo gore... I da... Šta reći... Ništa, jer nemožeš ništa reći...

I onda malo pogledam koji dan u nazad i vidim da je Nikola Karabatić proglašen krivim u slučaju namještanja utakmice di je zaradio 300 000 eura...
Dobio je kaznu od 10 000 euria I NIŠTA VIŠE!!!

Pa dali se moramo mi i dalje sekirat oko ikakvog sranja? Neznam... Ovaj cjeli jebeni svijet je neka slikovnica!

Svi u ludaru!!

Dječaci - LOVRINAC (VIDEO) - YouTube

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7619 u: Srpanj 12, 2015, 23:54:51 »
Sretno Shimmy. :piva;
Još jedna cura me poslala i friendzone. Dobar sam frend. Nema veze kaj sam se potukao za tebe jer te dečko od 22 godine udario, pa sam ja morao ići, ili to kaj sam morao iz sto stvari izvlačit. Ili kaj te nikada nisam vrijeđao. Ali će bit u vezi sa likom koji je zove Srpkinjom, što i je, ali ju ovaj vrijeđa. Taj lik je moj, jedan od najboljih frendova. Koji se nije ni htio tući, koji nije bio tu kad je bolesna bila, plakala ni ništa. Ali eto. Nek sve ide u tri pičke lijepe materine. Ispričavam se na takvom jeziku, ali sad ću postati smeće od čovjeka. Prije mi nije smetalo, ali sada u Friendzone 6 put pa dopizdilo više. Još od takve cure. Ona je super cura, zgodna, zabavna, ali jebote. Koji me kurac onda stalno grliš, ljubiš i sve kad neželiš ništa. Ali bitno da sam ja otirač. Ja sam konj, najbolje rečeno. Znam da ovi razgovori ne bi trebali u birtiju, ali ipak je neka birtija pa mogu i ja malo. Eto ja neznam više. A nisam ni toliko ružan. Bar mislim, tako mi kažu svi. Ja stvarno neznam što pogrešno radim, pa ako bi netko mogao reći što, super bi bilo. A baš sam i džentlmen, i sve plaćam, i dobar, i pomažem.... Ja neznam eto. Valjda đubre treba biti, pa super. Onda ću biti đubre.... Odoh na jednu pravu pivu, jebo me Radler, eto.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna